999 rezultate për

kater

Katër të arrestuar në Tiranë, për çfarë akuzohen Blutë e Tiranës kanë arrestuar në flagrancë 4 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale, 2 prej tyre të shpallur n
E katërta në pak orë, digjet një tjetër makinë gjatë natës në Krujë Një makina tip “Golf”, është djegur pak pas mesnate në Krujë. Mësohet se mjeti është në pronësi të shtetasit G. D., 2
Merr flakë apartamenti në katin e katërt në Tiranë Një banesë në katin e katërt të një pallati në zonën e ‘Restorant Durrësit’ në Tiranë është përfshirë nga flakët. Br
Katër të arrestuar në Tiranë, për çfarë akuzohen Katër persona janë arrestuar në flagrancë teksa akuzohen për vepra të ndryshme penale. Sipas njoftimit të policisë, ë
Katër gra dhe disa fëmijë, kjo ishte jeta e "shthurur" e Maradonës Legjenda e futbollit, Diego Maradona ndërroi jetë në moshën 60 vjeçare. Jashtë fushës, Maradona ishte një personalit
Si do zhvillohet mësimi i kombinuar: Orë të shkurtuara me dy, tri apo katër turne Skenari i dytë i mësimdhënies, i pritshëm me kohë, pas valës së dytë të virusit në vendin tonë, parashikon që mësimi të
Menaxhonin mbi 20 prostituta, gruaja shkatërroi grupin shqiptar në Itali Policia italiane ka shkatërruar një grup të vërtetë kriminal që drejtonte një rrjet prostitucioni në Itali. Banda drejto
I riu shqiptar kapet në fermën e kanabisit: Kam 16 mijë paund borxh Një punëtor lokalit që punoi si kopshtar kanabisi pretendoi se u detyrua të punonte pasi bosët shqiptarë të drogës i bën
Mbyllet sërish gjykata e Elbasanit, rezultojnë me Covid-19 katër gjyqtarë Koronavirusi vazhdon të godasë keq institucionet me rëndësi në Elbasan. Katër gjyqtarë dhe tre sekretare në gjykatën
Liverpol me plot mungesa shkatërron Leicester (VIDEO) Liverpool ka mundur 3-0 Leicester-in në javën e 9-të të Premier League dhe ka kapuar Tottenhamin në krye të kampionatit
Haaland zbulon "sekretin": Çfarë piu në pjesën e parë për të shënuar katër gola? Erling Haaland ishte mahnitës natën e kaluar, duke shënuar katër gola në fitoren e Borussia Dortmund në Hertha. Norve
Konfirmohet rasti i 4 me Covid-19 te Torino Torino ka njoftuar se lojtari i katër ka rezultuar pozitiv në analizat e COVID-19. Para disa ditëve, skuadra italiane
"Kam prova për t'i shkatërruar jetën", Roberti reagon pas deklaratës së Jessica Kadiut (FOTO LAJM) Robert Berisha vazhdon të mohojë lidhje me modelen e Instagram-it, Jessica Kadiun pavarësisht deklaratave të saj se kanë
Katër fëmijë te Pediatria të infektuar me COVID-19, një prej tyre rëndë Katër fëmijë janë infekuar me koronavirus dhe po marrin shërbim në Pediatrinë e QSUT-së në Tiranë. Mësohet se një p
A kanë lekë shqiptarët?! Shqipëria, e katërta në Europë për rritjen e çmimeve në tetor Shqipëria u rendit e katërta në Europë për Rritjen e Përgjithshme të Çmimeve në muajin tetor sipas metodologjisë së Euro
U shkatërruan nga Spanja, Neuer: Sot e kuptova çfarë kanë përjetuar brazilianët Gjermania ka pësuar humbjen më të thellë në 89 vitet e fundit. Pancerat u mposhtën nga Spanja me rezultat 6-0 në ndes
Trafikonin kokainë nga Gjermania në Genova, shkatërrohet grupi i vëllezërve shqiptarë Policia e Genovas në koordinim me Drejtorinë Distriktuale Antimafia dhe Prokurorinë ka ekzekutuar mandatet e firmosura n
Kush kapet jashtë arrestohet! Kush është shteti me karantinën me të egër në BE Shteti më karantinën më të egër në BE, është Skocia. Në Skoci, 11 zona me një popullsi prej rreth 2.3 milionë do të f
Vetëvrasja e babait të katër fëmijëve, KLP rrëzon kërkesën e ILD-së për prokuroren Këshilli i Lartë Gjyqësor ka rrëzuar kërkesën e kreut të Inspektoratit të Lartë të Drejtësisë, Artur Metani për të vendo
P*rostitucion dhe vrasje, OFL i dërgon formularin katër të dënuarëve të radhës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: F. K.,