999 rezultate për

kategori

KALENDARI/ Ja ndeshjet e javës së 21 në Kategorinë Superiore Java e ardhshme, do të rikthehet të luhet ditën e premte, ku është planifikuar të zhvillohet sfida mes Teutës dhe Kukësi
Dëbora ndalon futbollin shqiptar, FSHF merr vendimin për të gjitha kategoritë Mbrëmjen djeshme dhe gjatë gjithë natës së sotme bora ka mbuluar gjithë territorin e vendit tonë për herë të parë pas tr
Bora problem për futbollin, anulohen dy takime të Kategorisë së Parë Reshje e dëborës kanë pushtuar thuajse gjithë Shqipërinë dhe ditën e sotme në shumë stadiume do të jetë e vështirë të lu
Kategoria e Parë: Sytë në Burrel e Pogradec, 10 ekipe në fushë sot Kategoria e Parë rikthehet sot dhe në grupin A Burreli ka mundësinë të marrë vendin e parë, për shkak se Dinamo kryesues
Java e 20 të mërkurën, FSHF zbulon axhendën e Superiores Kategoria Superiore do të luajë ditën e nesërme javën e 19-të. Të gjitha takimet do të luhen në orën 14:00, ndërsa të
Emër, stemë e re dhe nga viti zero: Lind Luftëtari i ri Pas disa vitesh të suksesshme në Kategorinë Superiore, ku arritën edhe të kualifikohen për herë të parë në histori në el
7 vjeçari humb betejën me koronavirusin Një fëmijë në moshën 7-vjeç ka ndërruar jetë pasi rezultoi pozitiv me Covid-19 në Britani. I mituri ishte një nga 630 pa
Kategoria Superiore/ Mbyllet merkatoja e janarit, ja të gjitha transferimet Merkatos në Kategorinë Superiore i erdhi fundi! Edhe pse janari nuk të ofron mundësi të shumta, klubet shqiptare nuk jan
Vendimi i ri! Qeveria hap mbi 700 vende pune para zgjedhjeve Ditwn e sotme qeveria ka zhvilluar një mbledhje ku miratoi disa vendime nga Këshilli i ministrave, ndër të cilat edhe pë
Shtyhen aktivitetet sportive në Shqipëri për shkak të kushteve të vështira atmosferike Komiteti Ekzekutiv i Federatës Shqiptare të Futbollit ka vendosur ditën e sotme shtyrjen e rifillimit të aktivitetit për
Nesër nis procesi i vaksinimit, cilat kategoritë janë të parat Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se ditën e nesërme në Shqipëri nis vaksinimi anti-Covid. Një nga pyetjet e para ësh
Ndahet nga jeta Ylli i telebingos, ish-gjyqtari korçar Është ndarë nga jeta Ylli Cufe. Cufe njihej prej vitesh edhe si Ylli i telebingos për shkak të aktivitetit të tij privat
Vaksina e COVID-19, zbulohen kategoritë që nuk mund t'a marrin Në vende të ndryshme ka mbërritur dhe ka nisur injektimi i vaksinës anti-covid. Papa Franccesku, madje, në një nga da
Do të jetë falas dhe pa detyrim, cilat kategori do të vaksinohen të parat Shqipëria do të marrë 10 750 doza të vaksinës kundër koronavirusit në gjatë javëve në vijim dhe sipas kryeministrit Rama
Terrenet e rënduara, FSHF "kërcënon” klubet e Superiores dhe Kategorisë së Parë Një nga problemet shqetësuese në futbollin shqiptar janë padyshim terrenet sportive, ku pjesa më e madhe e tyre janë jas
COVID-19/ Zbulohet kategoritë që përjashtohen nga orari policor në Shqipëri Nga sot, në Shqipëri kanë hyrë në fuqi masat e reja të miratuara nga Komiteti Teknik i Ekspertëve që kanë të bëjnë me:
Covid-19, tre kategoritë e njerëzve që nuk mund ta marrin dot vaksinën Programi i vaksinimit kundër koronavirusit, i nisur javët e fundit në Britani,dhe disa ditë më parë edhe në Shtetet e Ba
3 kategoritë që përjashtohen nga vaksina anti COVID-19 Ekzistojnë 3 grupe njerëzish, të cilët për momentin nuk do të lejohen t’i nënshtrohen vaksinës anti-Covid të kompanisë P
Datat kur pensionistët do të marrin shpërblimin e fundvitit sipas kategorive Pas vendimit të qeverisë për të dhënë shpërblim për pensionistët me rastin e festave të fundvitit, Instituti i Sigurimev
Denaj flet për rritjen e pagave duke nisur nga 1 janari dhe zbulon kategoritë që përfitojnë Ministrja e Ekonomisë dhe e Financave, Anila Denaj ka folur për herë të parë për rritjen e pagave duke nisur nga 1 janar