999 rezultate për

kate

Mbante "peng" djalin e tij, gjendet në pyll 44-vjeçari (VIDEO) Policia ka vënë në pranga një 44 vjeçar në Lezhë pasi ishte në kërkim për disa vepra penale. Burimet zyrtare bëjnë m
Nëse nuk respektohen masat anti-koronavirus, ekipet bien nga kategoria, plani drastik i federatës italiane Federata Italiane e Futbollit raportohet se po planifikon që të bëjë një propozim drastik, duke zbritur një kategori më
Shkatërrohet banda e prostitucionit në Itali, kreu i bandës një shqiptare Policia italiane ka arritur të shkatërrojë një bande prostitucioni që ushtronte aktivitetin në provincëss e Breshias.
Shembet pallati i VIP-ave në Durrës, dëmtohen banesat përreth IKMT ka shembur me shpërthim të kontrolluar sot në Durrës pallatin 6 katësh që njihet ndryshe edhe si pallati i VIP-ave
Probleme me justifikimin e pasurisë, Vettingu shkarkon kryetaren e Gjykatës së Kavajës Për shkak të pandemisë, Vettingu në strukturat e drejtësisë u ndërpre. Por pas asaj pauze, ka rinisur procesi i rivle
Vrasje dhe vjedhje me dhunë, kush janë katër personat e fortë që morën sot "letrën" e OFL-së Ditën e sotme OFL ka zbarkuar në Tiranë dhe Kavajë duke i dërguar formularin 4 personave. Në shenjestër janë vënë sht
Publikoi videon e nënës së djalit të dhunuar, paditet Ardi Veliu (VIDEO) Paditet Drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu. Zaida Çobo ka vendosur të ngrejë padi ndaj Drejtorit të Policisë Ard
Meghan nxjerr zbuluar sekretet: Kush e bën ligjin në Pallatin Mbretëror (FOTO LAJM) “I gjithë Pallati Mbretëror në këmbë sa herë që Kate të kërcasë gishtat”. Ky lajm i publikuar nga mediat e huaja po tron
Abaz Dogu mbulon fytyrën nga turpi në gjykatë, sot merret vendimi për përdhunuesit e të miturës Përdhunimi i vajzës 15 vjeccare në Babrru të Tiranës, ka tronditur gjithë Shqipërinë. Të akuzuarit për veprën e rëndë
Gjykata Kushtetuese e Kosovës: Akuzat për falsifikim janë të pavërteta dhe të pasakta Gjykata Kushtetuese e Kosovës i është përgjigjur akuzave të VV’së për falsifikim në aktvendimin e çështjes së mandatarit
OFL "zbarkon" në Berat, u shkon letra katërt "të fortëve" Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë 4 personave, 3 prej të cilëve banues në Berat
Katërvjeçari bllokohet brenda një peme në një park të Anglisë Një djalë katërvjeçar u bllokua brenda një peme në një park të Anglisë, pas udhëtimit të tij të parë që nga lirimi i mas
Ngjela hedh akuzën e fortë: Berisha, Basha dhe Meta janë përgjuar duke prishur reformën Në draftin e tij përfundimtar, Komisioni i Venecias i dha të drejtë Presidentit Meta në lidhje me qëndrimin që ai mbajti
Shkatërrohet grupi që mbushte Milanon me të "bardhë", shqiptari ishte koka e bandës Një grup i trafikut të lëndëve narkotike është shkatërruar në Itali nga Policia italiane. Sipas mediave fqinje, në pr
Rregullat e ashpra mbretërore, rastet kur Kate dhe Meghan shkelën kodin e veshjes (FOTO LAJM) Zbulimi i djeshëm se përçarja famëkeqe mes Meghan dhe Kate u ndez nga një palë çorape të fëmijëve tregon se, protokolli
Dhëndri i Tan Kateshit, kush është i plagosuri problematik në Peqin Shtetasi Besmir Hakballa ka marrë plumb në pjesën e këmbës dhe është transportuar për në spitalin e Traumës në Tiranë pa
A do të përfshihet Komisioni i Venecias në "betejën" e Vetëvendosjes me Gjykatën Kushtetuese? Verdikti i Gjykatës Kushtetuese të Kosovës që i jep të drejtë presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi në vendimin e dekreti
Kënga me Dreshajn i "shkatërroi" martesën, Agon Amiga bën deklaratën e papritur (FOTO LAJM) Reperi i njohur Agon Amiga gjatë një interviste me Skype në emisionin “Ftesë në 5”, ka folur si po e kalon periudhën e k
Fotot që kanë turpëruar dukeshën, "tapë" në klub nate me mini fustan (FOTO LAJM) Princi William dhe Kate Middelton janë prindër të tre fëmijëve dhe gjithmonë jemi mësuar t’i shohim familjarë dhe me një
Basha: Ramavirusi shkatërroi Teatrin për të shtuar me 30 milion euro borxhin Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha a reaguar në Twitter ku shprehet se kriza e thellë ekonomike dhe papunësia në S