999 rezultate për

katastrofale

"Vllaznia vijon me rezultate negative, rënia nga kategoria do të ishte katastrofë" Brenda vetëm 1 jave, Vllaznia shënoi dy humbje përballë Teutës, 1 në kupë dhe ditën e sotme (28 qershor) në kampionat.
Paraqitje katastrofale ndaj Holandës, Boateng largohet nga Gjermania Mbojtësi i Bayernit të Munichut, Jerome Boateng, po kalon një moment aspak të mirë, dhe kjo situatë negative u shtua edh
Greqia e “mallkuar”, përmbytjet sjellin pasoja katastrofale Dita ditës po dalin në dritë historitë rrënqethëse të familjeve greke, të cilët u përfshinë nga zjarri i tmerrshëm ditën
Messi flet për humbjen katastrofale ndaj Romës në Champions League Lionel Messi e pranon se nuk ka asnjë shpjegim dhe vetëm 'zemërim' për ndeshjen e Barcelonës në Champions League ndaj Ro
Katastrofale / Ja sa do të mungojë Victor Moses pas atij dëmtimi që mori këtë fundëjavë Lista e lëndimeve të Chelsea po fillon të grumbullohet pasi Victor Moses u bë lojtari i tretë në një çështje javësh për
“Alarmi i Evropës”/ Pasoja katastrofale nëse do shpërthente vullkani monstër në Napoli Lëkundjet e fundit sizmike në Itali kanë zhvendosur nëntokën dhe duket se po zgjojnë një ndër vullkanet më të frikshme t
Enrique: Kemi luajtur një ndeshje katastrofale! Marrja e një pike në udhëtim te Real Sociedadi është një mrekulli për trajnerin te Barcelonës, Luis Enrique. Enrique
Kerry: Situata humanitare në Alepo, katastrofale Sekretari amerikan i shtetit, John Kerry, ka konfirmuar se Uashingtoni po shqyrton mundësinë e sanksioneve shtesë lidhur
Penalltia katastrofale e Bonuccit (VIDEO) Ishte penalltia e Leonardo Bonuccit ajo që vendosi fatet e sfidës së djeshme gjysëmfinale mes Spanjës dhe Italisë. Në nj
Selimi: Situata e gjyqësorit, katastrofale Drejtoresha e shkollës së Magjistraturës Mariana Selimi ka ngritur shqetësimin për situatën në të cilën ndodhet sistemi
Crvenkovski: Qeveria po ben politike katastrofale Gjatë një interviste për Radion Evropa e Lirë (RFE), lideri i opozitës maqedone, ish-presidenti
Aborti ne Maqefoni, dukuri me permasa katastrofale Me rastin e ditës ndërkombëtare të shëndetësisë, Sektori i Femrës pranë For