999 rezultate për

katari

Gjendet pas 12 ditësh trupi i peshkatarit të mbytur në lumin Drin Gjendet pas 12 ditësh trupi i peshkatarit të mbytur në lumin Drin. 54-vjeçarit Agim Zeqja është gjetur rreth 300 met
Benatia largohet nga Juventusi, pranë firmës me kampionët e Katarit Medhi Benatia është shumë pranë largimit nga Juventusi. Mbrojtësi dëshiron të ndryshojë ekip për të luajtur më tepër dh
Gjendet pas 5 ditësh trupi i pajetë i peshkatarit në Pogradec PAs 5 ditëve raportohet se është gjetur trupi i pajetë i peshkatarit, Gëzim Seitallarit që u mbyt në liqenin e Pogradeci
Temperaturat e acarta pengojnë kërkimet për trupin e peshkatarit në Pogradec Moti i keq dhe temperaturat e acarta e kanë bërë thuajse të pamundur zhytjen e palombarëve në ujërat e ftohta të liqenit
Botërori i Katarit me 48 skuadra Kritikat e shumta për botërorin që do të zhvillohet në Katar në 2022, tashmë FIFA ka menduar t’i shuajë më shtimin e sk
Mbytet peshkatari në liqenin e Pogradecit Një peshkatar është mbytur në liqenin e Pogradecit. Sipas policisë peshkatari ka qenë me varkën e tij në ujërat e liq
Gjendet trupi i pajetë i peshkatarit në Pogradec (FOTO LAJM) Me rifillimin e kërkimeve mëngjesin e kësaj të hëne, polumbarët arritën të gjenin trupin e pajetë të peshkatarit tjetër
Temperatura ekstrem e ujit ndërpret operacioni për nxjerrjen e trupit të peshkatarit Në Pogradec u ndërpre përkohësisht operacioni për kërkimin dhe nxjerrjen e trupit të peshkatarit e mbytur dje në rezervu
Nis operacioni për nxjerrjen e peshkatarit të mbytur në Pogradec Ka nisur në Pogradec operacioni për nxjerrjen e trupit të peshkatarit tjetër që u mbyt dje në rezervuarin e Bradomirës.
Hero apo jo? Peshkatari shpëton 98 peshkaqenë Një peshkatar ka shpëtuar 98 peshkaqenë ende të palindur, teksa nëna e tyre kishte ngordhur pasi ishte sulmuar nga një t
Ka formën e vaginës, Katari çudit botën me stadiumin e ri Stadiumi “Al-Vakrah” në Katar është kujtuar nga komentuesit e shumtë stadiumi në “formë vagine”. Kjo vepër e projektu
Familja e denoncoi si të zhdukur, ku u gjet peshkatari shqiptar Një 58-vjeçar banues në fshatin Memëlisht-Pogradec, ka dalë për të peshkuar në liqen dhe nuk është kthyer në banesë.
Zhduket peshkatari në Pogradec Një peshkatar është zhdukur pa asnjë shenjë. Ngjarja ka ndodhur në Pogradec, kur që në mëngjes peshkatari ka dalë me
Zvicra e Shaqirit mposhtet nga Katari (VIDEO) Zvicra ka pësuar humbje të papritur në një miqësore kundër Katarit që u mbajt në Zvicër Pavarësisht se Zvicra e domin
Peshkatari shqiptar më me fat, kap peshkun gjigand Një rast i jashtëzakonshëm ka ndodhur në Liqenin e Vërmicës. Një peshkatar nga Ferizaji, ka treguar se ka kapur një pesh
Si në filma peshkatari shpëton foshnjën në mes të detit: Mendova se ishte kukull Një peshkatar nga Zelanda e Re po peshkonte në plazhin Matata në Ishullin e Veriut kur vuri re një kukull porcelani që n
Ambasada e Katarit dhuron 1.35 milion USD për rikonstruksionin e shkollës “Jeronim de Rada” (FOTO LAJM) Shkolla “Jeronim de Rada” do të rikonstruktohet plotësisht. 1100 nxënësit e saj do të kenë kushte më të mira mësimi në k
Fati tragjik i peshkatarit që shënon rastin e parë të këtij lloji! Një i ri britanik ka gjetur vdekjen pasi u kafshua nga një gjarpër detar teksa ishte në një varkë peshkimi. 23 vjeçar
Botërori 2022, Katari "skllavëron" punëtorët Katari ka marrë të drejtën që të jetë organizatori i Botërorit të vitit 2022. Ky shtet edhe pse njihet si një nga ve
E pabesueshme sa harxhon avioni i Erdoganit vetëm në një udhëtim (FOTO LAJM) Ditët e fundit, Presidenti Erdogan mori një dhuratë prej 400 milion dollarësh nga familja mbretërore e Katarit. Bëhet