999 rezultate për

katandisur

TERMETI/ Dëmet nuk kanë fund në Durrës, kështu është katandisur kjo banesë (FOTO LAJM) Lëkundjet e termetit kanë qenë shumë herë më të forta në qytetin e Durrësit. Sic duket në pamjet e siguruara nga Albe
E rrahu Arda Turan pasi i ngacmoi edhe gruan, kështu është katandisur këngëtari (FOTO LAJM) Ish-ylli i Barcelonës, Arda Turan shkaktoi një skandal të vërtetë dy netë më parë duke rrahur fillimisht me grushte këng
Mban korse 23 orë në ditë për t'u katandisur kështu! (FOTO LAJM) Një mama ka zbuluar se si ajo mban një korse 23 orë në ditë për të ruajtur belin e saj të vogël. Diana Ringo, 39 vjeç
Hekur, beton e shkatërrim: Shikoni si është katandisur Valbona (FOTO LAJM) Korrupsioni në rangje të larta duke mos kursyer as parqet kombëtare me leje hidrocentralesh është duke shkatërruar me ku
Dalin pamjet e aksidentit: Si janë katandisur makinat e eksortës së Ramës (VIDEO) Kanë dalë pamjet e para nga aksidenti i eskortës së kryeministrit Rama në Korçë, nga i cili kanë mbetur pesë të plagosur
Aksidentohet modelja e njohur, shikoni si është katandisur (FOTO LAJM) Ish banorja e Big Brother dhe modelja Xhensila Pere ka publikuar një foto në gjendje aspak të mirë. Ajo është pjesë
La Kombëtaren shqiptare për Greqinë, ja ku është katandisur Sotir Nini Sotir Nini u dallua në futbollin grek 10 vite më parë ku u bë pjesë e padiskutueshme e formacionit bazë të Panathinaikos
PAMJE TË RËNDA/ Ja si e kanë katandisur Sokol Zogajn sulmuesit e sotëm (FOTO LAJM) Mjeku në Emergjencë Basri Lenjani, ka folur për gjendjen shëndetësore të Sokol Zogajt, drejtorit të burgjeve të Kosovës
Aksidentohet reperi i njohur, ja si është katandisur automjeti me të cilin po udhëtonte (FOTO) Në tunelin e Kalimashit ka ndodhur një aksident i rëndë rrugor që ka përfshirë edhe reperin e njohur shqiptar, Gjiko emr
Pamjet e frikshme, ja si është katandisur "Range Rover-i" i Arben Ahmetajt (FOTO LAJM) Ish ministri i financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar mbrëmjen e së dielës në Kumanovë. Ahmetaj bashkë me 2 perso
Shikoni si është katandisur fytyra e Klitschko nga grushtet e kampionit të ri (FOTO LAJM) Fotot e para të shpërndara pas ndeshjes për kampionin e botës tregojnë se si është katandisur fytyra e Vladimir Klitschk
Ja si është katandisur Kuvendi i Maqedonisë pas “pushtimit” të djeshëm (FOTO LAJM) Pas zgjedhjes së Talat Xhaferit si kryetari i ri i Kuvendit të Maqedonisë, ditën e djeshme nacionalistët maqedonas mësyn
Me fasho dhe gjak, ja si janë "katandisur" deputetët e LSDM-së pas sulmit (FOTO LAJM) Kreu i LSDM-së Zoran Zaev, ka dalë për herë të parë në një konferencë për shtyp pas sulmit në Kuvendin e Maqedonisë ku m
Ja si është katandisur Zoran Zaevi kur del nga Kuvendi (FOTO LAJM) Pamje të reja të publikuara së fundmi tregojnë se si e kanë katandisur huliganët që mësynë Kuvendin e Maqedonisë, lideri
Ja si është katandisur baza ushtarake e Asadit pas sulmit të SHBA-së (FOTO LAJM) Televizioni "Russia 24" ka publikuar disa pamje të bazës ajrore siriane të shkatërruar pas sulmit me raketa të urdhëruar
Pas Lojërave Olimpike, shikoni si është katandisur Rio (FOTO LAJM) 6 muaj më parë sytë e botës ishin të kthyera të gjitha nga stadiumet olimpike të Rios. 12 Miliard dollarë u shpenzuan pë
Ja si e ka katandisur policia turke terroristin që vrau 39 persona natën e ndërrimit të viteve (TOTO & VIDEO) Mediat turke kanë publikuar fotografinë e terroristit që vrau 39 persona me armë zjarri në klubin e natës ‘Reina’ në Sta
Nuk do ta besoni si është katandisur aktorja Angelina Jolie (FOTO LAJM) Aktorja e famshme Angelina Jolie duket se ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore. Gazeta amerikane ‘National enqu
Mallkimi "San Siro", shikoni si është katandisur Reali Një foto e shpërndarë nga faqja e njohur spanjolle "Marca' po bënë bujë në Spanjë. Në të janë 11 lojtarët e Real Mad
Kaos në Greqi/ Ja si e kanë katandisur vendin reshjet e orëve të fundit (FOTO LAJM) Moti i keq ka shkaktuar një kaos total në Greqi, duke regjistruar të paktën 4 të vdekur nga përmbytjet dhe dëmet e shumt