999 rezultate për

katalanasit

Barcelona - Atletico Madrid, formacionet e mundshme: Katalanasit kanë detyrim fitoren (FOTO LAJM) Sot në orën 22:00 Barcelona do të presë në "Camp Nou" skuadrën e Atleticos në ndeshjen e vlefshme për javën e 33-të në L
Barcelona zyrtarizon Pjanic, boshnjaku premton se do të japë maksimumin me katalanasit (VIDEO) Barcelona ka publikuar një video duke zyrtarizuar blerjen më të re të klubit, Miralem Pjanic. Mesfushori boshnjak nën
Setien ka shkaktuar edhe më shumë kaos te Barcelona, katalanasit po shkojnë drejt dështimit Katër vite pasi Barcelona kishte arritur të ndërtonte strategjinë me talentët, futbollin fantastik dhe filozofinë e thën
Celta Vigo-Barcelona, formacionet zyrtare: Finalja e rradhës për "katalanasit" (FOTO LAJM) Barcelona do të kërkojë fitoren përballë Celta Vigos në ‘Estadio de Balaídos’, në ndeshjen që fillon nga ora 17:0. Ka
250 milionë euro nga shitjet, zbulohet plani i bujshëm Barcelonës për merkaton (FOTO LAJM) Ashtu si të gjitha ekipet e tjera, edhe Barcelona do të ketë shumë probleme dhe vështirësi në merkaton e këtij sezoni. P
Suarez lë pas dëmtimin e gjatë dhe realizon supergol (VIDEO) Sulmuesi i Barcelonës Luis Suarez jo vetëm që është rikthyer në stërvitje, por ka treguar se nuk ka humbur asnjë shkëlqi
Barcelona i ofron Juventusit të zgjedh mes tre lojtarëve në shkëmbim për Pjanicin Barcelona duket se ka marrëveshje me Miralem Pjanicin e Juventusit dhe në shkëmbim ka ofruar tre lojtarë. “La Gazzett
"Nuk po mendojnë për Lautaron dhe Neymar", presidenti i La Ligas shuan ëndërrën e Barcelonë Edhe pse futbolli është ndalur për shkak të pandemisë së koronavirusit, klubi i Barcelonës është një nga më aktivët në m
Ish-drejtori i Barcelonës: Messi mund të largohet nga katalanasit Ish-drejtori sportiv i Barcelonës, Afriedo Braida, ka thënë se nuk është e pamundur për Lionel Messin të largohet nga Ba
Barcelona-Levante, formacionet zyrtare: Katalanasit gati ti afrohen Realit në krye Barcelona dhe Levante janë gati për luajtur ndeshjen e javës se 22 në "Camp Nou". Katalanasit kanë mbetur gjashtë pik
Tifozët e Barçës në festë, Al-Sadd konfirmon se katalanasit kanë nisur bisedimet me Xavin Drejtori sportiv i klubit arab Al-Sadd, Muhammad Ghulam Al Balushi ka konfirmuar që Xavi Hernandez është në bisedime me
E keni harruar? Arda Turan vazhdon akoma të jetë lojtar i Barcelonës Shumëkush mund ta ketë harruar, por Arda Turan është ende nën kontratë me Barcelonën në Spanjë. Mesfushori u ble nga kat
Pritej shumë prej tyre, Dembele dhe Griezmann po zhgënjejnë tifozët Antoine Griezman dhe Ousmane Dembele po tregojnë çdo ndeshje që nuk arrijnë të mbajnë në shpatullat e tyre peshën e sulm
Slavia Praga – Barcelona, formacionet zyrtare: Yjet në fushë për katalanasit Barcelona është mysafir i Slavia Pragës në ndeshjen tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Formacionet zyr
Probleme në mbrojtje, Barcelona hedh sytë nga Seria A Samuel Umtiti është dëmtuar sërish në gjurin e majtë dhe do të pushojë për një periudhë që ende nuk dihet. Kështu që
Neymar te Barcelona, Messi zbulon prapaskenat te katalanasit Shumë njerëz në Barcelonë, përfshirë Lionel Messin, donin që sulmuesi i Paris Saint-Germain, Neymar Jr të kthehej në klu
Barcelona-Inter, formacionet zyrtare: Messi në fushë nga minuta e parë (FOTO LAJM) Sot në orën 21:00 Barcelona pret në “Camp Nou” skuadrën e Interit në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në Champions L
Rafinha largohet nga Barcelona, katalanasit në vështirësi Rafinha do të nis një aventurë të re me skuadrën e Celta Vigos në formën e një huazimi. Barcelona nxitoi të rinovojë kon
Shorti i i rezervoi Barcelonën, Dortmund tallet me katalanasit (FOTO LAJM) Skuadra e Dortmundit do të luaj kundër Barcelonës në fazën e grupeve në Ligën e Kampioneve. Në Grupin F përveç tyre m
Griezmann merr për "dore" Barcelonën, katalanasit dhurojnë spektakël ndaj Betisit (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore spektakolare ndaj Betisit, në "Camp Nou", me rezultatin 5-2. Skuadra e Ernesto Valverde