999 rezultate për

katalanas

Osasuna – Barcelona, formacionet zyrtare: Katalanasit synojnë fitoren e 3 radhazi në La Liga Osasuna do ketë punë me Barcelonën në kuadër të javes së 26-të të La Ligas. “Blaugranët” kanë rikuperuar formën e mir
Formacionet zyrtare: Barcelona-Sevilla, katalanasit kërkojnë përmbysjen e madhe Barcelonës do t'i duhet përmbysja e madhe ndaj Sevilla për të prekur finalen e Copa del Rey. Katalanasit ndeshjen e
"Barçagate", policia katalanase bastis zyrat e Barcelonës Zyret e Barcelonës janë bastisur sot nga Policia katalonase në kërkim të informacioneve që kanë lidhje me "Barçagate
Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Sevillas (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Sevillas në shtëpinë e këtyre të fundit. Për katalanasit ka sh
"Vjedhje e hapur ndaj Atalantës", nuk përmbahen mediat katalanase ndaj Realit Klubet jo nga Madridi në Spanjë janë në favor të Atalantës, pas asaj që ndodhi në ndeshjen e djeshme të Ligës së Kampion
"Ai është fantazmë, marrim Dembel", si Barça e humbi yllin Kylian Mbappe Kylian Mbappe mund të ishte i Barcelonës, por në vitin 2017 katalanasit menduan të blejnë Ousmane Dembele nga Borussia D
Presidenti i PSG-së mbërrin në Barcelonë, fyhet nga tifozët katalanas (VIDEO) Presidenti i Paris Saint Germain, Nasser Al-Khelaifi ka mbërrijtur në Barcelonë para duelit Barça – PSG në kuadër të Lig
Di Maria "tremb" kampin katalanas: Messi te PSG? Ka shumë mundësi Di María ishte një nga protagonistët e triumfit 3-0 të PSG kundër Nimes. Argjentinasi shënoi golin e parë si dhe shërbeu
Media katalanase akuzon Realin: Po fsheh të ardhurat Madridi dhe Katalonja janë në "luftë" për gjithçka. Aspekti sportiv shoqërohet dhe nga ai mediatik. Vetëm një ditë pa
2 penallti të humbura, Barcelona kualifikohet me shumë vështirësi (VIDEO) Barcelona nuk ka përsëritur gabimin e rivalëve të Realit të Madridit në Kupën e Mbretit, teksa katalanasit janë kualifik
Granada – Barcelona, formacionet zyrtare: "Katalanasit" synojnë vazhdimësinë pozitive në kampionat Granada do të ndeshet me Barcelonën në kuadër të xhiros se 18-të të La Ligas. Barça qëndron në vendin e katërt me 31
Barcelona – Valencia, formacionet zyrtare: "Katalanasit" synojnë fitoren e 3 radhazi (FOTO LAJM) Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Barcelona – Valencia. Barcelona synon fitoren e tretë radhazi në kampionat,
Gazeta e madhe katalanase censuron hapur CR7, nuk e vendos në foton e Champions (FOTO LAJM) Gazeta katalanase, "SPORT" ka censuruar golashënuesin më të mirë të historisë neM
Barcelona "thumbon" për herë të 3-të këtë vit CR7 (FOTO LAJM) Barcelona duket se nuk ka asnjë simpati për Cristiano Ronaldon, duke e injoruar atë në postimin e tyre në fundit në Twit
Humbja ndaj Cadiz, Busquets kritikon katalanasit Bacelona humbi ndeshjen ndaj Cadiz CF në kuadër të xhiros së 12-të të La Ligas. Barça krijoi raste të mira për rikthi
Barcelona regjistron një rekord të ri në Champions Barcelona arriti një rekord historik në sfidën e mbrëmshme ndaj Ferencvaroshit të Myrto Uzunit, të zhvilluar në Budapest
Formacionet zyrtare: Ferencvaros-Barcelona, Uzuni përballë "yjeve" katalanas (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare në sfidën mes Ferencvarosit dhe Barcelonës e vlefshme për javën e 5-të në fazën e gru
Barcelona – Ossasuna, formacionet zyrtare: Katalanasit kërkojnë daljen nga kriza në kampionat Barcelona kërkon të ndalojë serinë negative në kuadër të xhiros së 10-të të La Ligas ndaj Ossasunas. "Blaugranët" kan
Atletico e Madridit mposht minimalisht Barcelonën, katalanasit "zhyten" në mesin e tabelës (VIDEO) Atletico Madridi ka arkëtuar tri pikë tejet të rëndësishme në shtëpi ndaj Barcelonës. "Los Rijoblancos" fituan me rez
Gazeta katalanase: Barcelona i tregon derën Griezmann, na sill ofertat Barcelona duket e lodhur me Antuan Grizmanin dhe nuk ka ndërmend që ta presë pafundësisht. Gazeta katalanase “SPORT”