999 rezultate për

katĂr

"Meshkujt shqiptarë s'dinë të bëjnë s*ks", nxehen gjakrat live në emision (VIDEO) Gjatë një lidhjeje direkte me emisionin “Ftesë në pesë”, gazetarja Zhaklin Lekatari është përplasur me moderatorin Rudi
Peshkatarët gjejnë një kufomë në det në Durrës Në Durrës është gjetur në det një kufomë mëngjesin e sotëm. Ka qenë një anije peshkimi që ka pikasur kufomën, duke p
Akuza të reja nga Amerika, Rusia dhe Katari i mohojnë Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë akuzuar ditën e djeshme se Rusia dhe Katari kanë paguar ryshfet për të marrë të dre
Dani Alves habit me deklaratën e fundit të tij Dani Alves është një nga futbollistët më të mirë të Brazilit. Emri i tij do të mbetet i shënuar me gërma të arta, por gj
Gjendet trupi i pajetë i një peshkatari në Porto Romano Një peshkatar është gjetur i pajetë ditën e sotme në Porto Romano. Sipas informacioneve paraprake, peshkatari është m
Parandalohet tragjedia në Karaburun, si u shpëtuan 3 peshkatarët (VIDEO) Një ngjarje tragjike është parandaluar mesditën e sotme në Karaburun. Sipas burimeve zyrtare, 3 peshkatarë kanë rrez
Vijojnë operacionet e kërkim-shpëtimit, asnjë shenjë nga peshkatari në Durrës Kanë vijuar edhe ditën e sotme operacionet e kërkim-shpëtimit për peshkatarin 53 vjeçar që dyshohet se ka humbur jetën m
ZYRTARE/ Shtyhet starti i Moto GP, shkak koronavirusi Koronavirusi bëhet një faktor përcaktues edhe në Moto Grand Prix. Pas shtyrjes së Formula 1, edhe starti i sezonit në
Xavi fiton trofeun e parë në Katar, mposht ekipin e dyshes Benatia-Mandzukic (VIDEO) Al-Sadd dhe Xavi Hernandez u kurorëzuan kampionë të Kupës së Katarit ditën e sotme, pasi mundën në finale rivalët e Al-D
Kriza politike SHBA – Iran detyron yllin e Ajax-it të "braktisë" stërvitjen Mbrojtësi anësor amerikan i Ajaxit, Sergino Dest, u largua nga kampi stërvitor i klubit në Doha të Katarit, pasi që kish
Ky është super hoteli në Katar ku është akomoduar Kombëtarja e Kosovës (FOTO LAJM) Me 11 janar, Kosova do të luaj me Suedinë në ndeshjen miqësore që do të zhvillohet në Katar. Trajneri Bernard Challan
PD sulmon kreu e SPAK: Arben Kraja, hetues i regjimit gjakatar? Partia Demokkratike ka reaguar ashpër ndaj Këshillit të Lartë të Prokurorisë, i cili tentoi të sqarojë zgjedhja e kreut
Dështon përsëri kalimi i Mandzukic në Katar? Mario Mandzukic ka refuzuar përsëri kalimin te skuadra nga Katari Al-Duhali. Dukej se sulmuesi kroat po largohej përf
Blogerja shqiptare: Nuk pranova të ktheheshim bashkë, më tërhoqi zvarrë… Gazetarja Zhaklin Lekatari ka treguar detaje nga jeta e saj private, duke pranuar se ka qënë e dhunuar nga ish- i dashur
Klopp prezanton listën për Kupën e Botës, cfarë vendimi është marrë për Shaqirin Liverpool do të udhëtoj në Katar për Kupën e Botës për Klube që do të zhvillohet nga 11-21 dhjetor. Jurgen Klopp ka z
Plas skandali seksual i diplomatëve, sekretarja merr 500 mijë euro Një sekretareje që punonte për ambasadën e Katarit i kërkuan vazhdimisht favore seksuale si edhe organizimin e orgjive d
Nipi i prokurorit gjakatar? Olsjan Çela reagon pas zhurmës në rrjet “Po vjen nipi i prokurorit gjakatar Aranit Çela”, ishte fraza që dominoi për disa orë rrjetet sociale kur Olsian Çela u
Makina luksoze dhe biznese në Katar, Dorina Mema tregon si ia doli Dorina Mema ka qenë e ftuar në Ftesë në Pesë, ku ka treguar për më tepër për jetën e saj në Katar dhe si ia doli t'i arr
Peshkaqeni tigër 500 kg bie në rrjetat e peshkatarëve në Durrës (FOTO LAJM) Një peshkaqen i llojit tigër ka rënë këtë mëngjes në rrjetat e peshkatarëve të Durrësit. Grabitqari është kapur mëngj
Peshkatari kap krokodilin gjigant vetëm me një peshqir (VIDEO) Një video është bërë virale në rrjet pasi nj eshkatar ka kapur një krokodil vetëm me një peshqir dhe disa fije litar.