999 rezultate për

kastro

"Si ti q*** robt muhabetit", Kastro Zizo i përvishet VIP-ave të showbizit në Panairin e Librit (FOTO LAJM) Tashmë ka filluar panairi i librit për këtë vit. Shumë emra të rinj ka sjellë librat e tyre në këtë panair, si Arbana Os
Baba për herë të tretë Kastro Zizi zbulon gjininë e fëmijës që po pret (VIDEO) Këngëtari i njohur Kastro Zizo teksa prezantonte këngën e tij tek ‘Kënga Magjike’ të dielën e kaluar dha dhe lajmin e
Siç e la të kuptohet vetë, Kastro Zizo po bëhet baba për të tretën herë! (FOTO LAJM) Këngëtari Kastro Zizo ka prezantuar këtë të dielë këngën e tij pjesëmarrëse në festivalin “Kënga Magjike”. Kënga e ti
Sherri i famshëm Kastro Zizo-Zhaku paska qenë i inskenuar? Janar, 2013. Në “Zonë e Lire” Kastro Zizo është përballë Zhakut dhe nisin të konfliktohen për një këngë të vjedhur a kus
Kastro Zizo rrëfen si u zhgënjye nga aktorja e njohur: E gjeta me 2 të tjerë Kastro Zizo, i cili tashmë spikat në moderim, kjo edhe për shkak të natyrës sportive, ka lëshuar batutat e radhës teksa
“E ka pijen e keqe, më të bërtitur e ulëritur”, Nard Ndoka shpjegon Ramën Kreu i PDK-së Nard Ndoka ne nje rrefim per veten dhe politiken, tregon edhe momente nga takimet qe ka pasur me Kryeminis
Kastro Zizo deklaratë të fuqishme për teatrin, e quan "bordello" (FOTO LAJM) Kastro Zizo ka reaguar për çështjen e teatrit që ka ndarë aktorët shqiptarë në dy grupe, ata që duan prishjen e tij dhe
"Jam me kancer", Kastro Zizo shpjegon gjithçka Këngëtari dhe moderatori Kastro Zizo ka sqaruar postimin e tij më të fundit në “Instagram”, ku shkruante se kishte sëmun
Kastro Zizo ka një përgjigje për ata që e donin me kancer, i sqaron njëherë e mirë (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, këngëtari dhe moderatori i njohur Kastro Zizo shokoi ndjekësit e tij në Instagram me një foto ku shkrua
"Jam me kancer", deklarata tronditëse e Kastro Zizo (FOTO LAJM) Kastro Zizo ka tronditur së fundmi të fansat e tij me atë që ka thënë. Ai ka dhënë një lajm të trishtë teksa ka hedhur
Moderatori shqiptar lëshon gojën: 90% e femrave janë k*rva (VIDEO) Moderatori i njohur, Kelvi Kadilli, njihet për intervistat pikante dhe thumbuese, si dhe për pyetjet që vënë në siklet V
Për herë të parë, Kastro tregon problemet serioze me alkoolin Kastro Zizo ka thënë se tashmë ka shpallur divorcin me alkoolin. “U bë 5 muaj që nuk abuzoj më me alkoolin” rrëfeu a
Si u nxeh Ben Blushi se nuk mori rol te filmi i të atit Herion Mustafaraj u bë i famshëm në Shqipëri me rolin e tij kryesor në filmin ‘Beni ecën vetë’. I ftuar në emisionin
Gazetarja shqiptare ka bashkëjetuar me Getoarin dhe Kastro Zizon E ftuar së fundmi në emisionin e Kastro Zizos, "Late Night Show" ishte gazetarja e njohur Zhaklin Lekatari, e cila për h
Klodiana Shala: Kam mbajtur të dashurin me lekë Klodiana Shala është një prej atleteve më të mira shqiptare, e cila nisi të merrej me sport që në vitin 1994. Puna e saj
Rrahja e të dashurit dhe historia me një femër, flet Era Rusi (FOTO LAJM) Para disa kohësh, këngëtarja Era Rusi u përfol se është në lidhje me një femër. Ajo ka vendosur ti japë fund këtyre spek
Kastro Zizo kandidon për kryebashkiak: Tani e di Monika Kastro Zizo ka qenë këtë të premte i ftuar në “Zonë e Lirë”, ky është pyetur nga Arjan Çani, nëse e ka seriozisht se do
Këngëtari Kastro Zizo deklaron se do të kandidojë për kryetar bashkie Këngëtari Kastro Zizo njihet për tipin e tij të guximshëm dhe këtë herë e ka treguar me ambicien e tij më të re. Klev
Nuk përmbahet Robert Berisha, tregon në emision vendin e çmendur ku bën seks Bashkëshorti i Nora Istrefit, Robert Berisha së fundmi duket se është bërë edhe ai pjesë e muzikës dhe shiWbizzit shqipt
Kastro Zizo "zhvishet" nga komplekset, kaq para e ka blerë bojën Kastro Zizo përveç se këngëtar ka treguar se është edhe një "showman" i zoti. Kastro shpeshherë bëhet pretagonist në