999 rezultate për

kastrioti

Kastrioti me 10 futbollistë ndal hovin e Vllaznisë Është mbyllur në barazim pa gola sfida mes Vllaznisë dhe Kastriotit e zhvilluar në “Loro Boriçi” të Shkodrës. Një ha
Osmani: Skënderbeu është frymëzim i rezistencës dhe i luftës për liri Ushtruesja e detyrës së presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani, ka përkujtuar heroin tonë kombëtar Gjergj Kastrioti Skënde
Tirana "divorcohet" nga barazimet, mposht Kastriotin Tirana ka dalë triumfues nga dueli me Kastriotin, duke thyer tersin e barazimeve në kampionat. Bardheblutë fituan me për
Partizani fiton në minutat e fundit ndaj Kastriotit (VIDEO) Partizani rikthehet te fitorja pas plot 4 javësh. Demat e Kuq mposhtën me rezultatin 2-0 Kastriotin, në një sfidë të
Bie Kukësi, Kastriotit i mjafton një gol për t'u rikthyer te fitorja (VIDEO) Kastrioti ia ka dalë të lejë pas dy humbjet radhazi teksa sot ka mposhtur në Kamëz, Kukësin. Krutanët iu falën një
Bylis gjen fitoren e parë të kampionatit, Kastrioti humbet sërish (VIDEO) Bylis ka marrë fitoren e parë të kampionatit në ditën e sotme teksa ia kanë dalë në shtëpi të mposhtnin Kastriotin me re
Vllaznisë i mjafton një pjesë për të siguruar fitoren ndaj Kastriotit (VIDEO) Vllaznia merr fitoren e radhës në kampionat dhe i shkakton humbjen e parë Kastriotit. Në Kamëz, përballë krutanëve, kuqe
Partizani super, Tirana ngec në shtëpi! Kastrioti i tregon forcën Skënderbeut (VIDEO) Partizani dhe Kastrioti festojnë, ndërkohë që Tirana ngec sërish. Të kuqtë kanë gjetur shënjestrën këtë herë, teksa mpos
Skëndërbeu-Kastrioti, krutanët shënojnë sërish Në minutën e 61 ka ndryshuar rezulati në ndeshjen e Kategorisë Superiore Skëndërbeu-Kastrioti. Krutanët kanë shënuar
"Serie A të vë në gjumë ndonjëherë, më mir shih Kastrioti-Apollonia" Ritmi i ndeshjeve të Superiores ishte një nga temat në emisionin “Pressing” në ABC. Teksa po diskutohej në panel, tr
Formacionet e Kastrioti-Apolonia dhe Bylisi-Skënderbeu, ka surpriza Apolonia-Kastrioti dhe Bylisi-Skënderbeu janë përballjet e para të javës së tretë të Superiores, teksa nisin prej orës 1
Daja: Partizan pragmatist përballë Kukësit, ta harrojmë Kastriotin Partizani e nis me humbje sezonin dhe nesër do të luajë në një tjetër transfertë, këtë herë me Kukësin. Të kuqtë duan tr
Kastrioti dhuron surprizën e parë, krutanët mundin Partizanin në startin e Superiores (VIDEO) Kategoria Superiore ka filluar me një surprizë pasi Kastrioti i sapongjitur nga Kategoria e Parë ka mposhtur me shifrat
Shtyhet miqësorja Kastrioti-Apolonia, lojtari i Shqipërisë U21 me COVID-19 Kastrioti dhe Apolonia do të përballeshin sot në një ndeshje miqësore, por nuk do të ndodhë kështu. Shkak është bërë
Kategoria e Parë: Lumë golash, Kastrioti siguron Superioren, Apolonia bën detyrën, Pogradeci bie sërish U luajtën sot 4 sfidat e vlefshme për fazën “Play-Out” të Kategorisë së Parë, ku u regjistruan një numër rekord golash.
REZULTATET/ Kastrioti me një këmbë në Superiore, Pogradeci bie në shtëpi ndaj Apolonis Ndeshjet e sotme në Kategorinë e Parë sa i përket grupeve për ngjitjen në Superiore, kanë bërë thuajse zyrtare ngjitjen
Stërmbesa e Gjergj Kastriotit trullos rrjetin, si ka ndryshuar Sophia (FOTO LAJM) Sophie Castriota u bë lajm në mediet rozë, kur u tha se ajo është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut. Që
Kategoria e Parë, Kastrioti bën detyrën, Besa mposht Pogradecin Kanë përfunduar dy ndeshjet e Grupit A të Kategorisë së Parë, ku Besëlidhja ka mposhtur Erzenin në Lezhë, me rezultatin
Plas mes Gjuzit e Ndokës: Ke kopjuar portretin e Gjergj Kastriotit Deputeti, Kujtim Gjuzi ka deklaruar mbrëmjen e sotme se Nard Ndoka i ka shkuar në zyrë dhe i ka kërkuar që të bëhet kry
Kastrioti u vra me snajper me plumb në zemër, çfarë dëshmoi i vëllai Hetimet në lidhje me vrasjen e Kastriot Reçit, ngjarje kjo e ndodhur mesditën e së martës në qendër të qytetit të Rrëshe