999 rezultate për

kastriot

E qëlluan nga 200 metra largësi, nga ku erdhi snajperi që ekzekutoi Kastriot Reçin Ekzekutimi në mënyrë mafioze e Kastriot Reçit më 7 Janar të këtij viti në qendër të Rrëshenit, vijon të mbetet pa asnjë
Prençi: Lleshaj të zbulojë se kush eliminoi Kastriot Reçin, lidhja e gruas së tij me ish-drejtorin e OSHEE-së Gjatë mbrëmjes së djeshme, Ish-drejtuesi i lartë në Polici Shemsi Prençi ka hedhur një akuzë mjaft të rëndë ministrit Ll
Prençi: Lleshaj të tregojë kush e vrau Kastriot Reçin në Mirditë Një akuzë mjaft e rëndë është hedhur kundrejt ministrit Lleshaj nga studioja e “360gradë” nga Artur Zehji. Shemsi Pre
Artan Hoxha: Ekzekutimi i Kastriot Reçit ka kushtuar 100 mijë euro Vrasja e Kastriot Reçit në Rrëshen është etiketuar si spektakolare për shkak se u krye me snajper nga një distancë prej
Plas mes Gjuzit e Ndokës: Ke kopjuar portretin e Gjergj Kastriotit Deputeti, Kujtim Gjuzi ka deklaruar mbrëmjen e sotme se Nard Ndoka i ka shkuar në zyrë dhe i ka kërkuar që të bëhet kry
Zv. ministri i Brendshëm jep lajmin e mirë për vrasjen mafioze të Kastriot Reçit me snajper Zv.ministri i Brendshëm Besfort Lamallari foli sot për paketën kundër krimit të organizuar, dhe vrasjet e bujshme të n
Ekzekutimi i Kastriot Reçit, Lleshaj: Nuk do të ngelet pa u zbardhur Mbrëmjen e sotme ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj u shpreh me nota optimizmi se vrasja e biznesmenit Kastriot Reçi n
Pronari e përdorte si armë gjahu, snajperi që vrau Kastriot Reçin u vodh në Kosovë Një vrasje mafioze ndodhi pak ditë më parë në Rrëshen, ku një person me snajper ekzekutoi në mes të qytetit biznesmenin
DETAJET/ Qitësi hyri si burrë dhe doli si grua, si u vra Kastriot Reçi? Qitësi që vrau me një plumb në zemër Kastriot Reçin dy ditë më parë ka patur të gjithë kohën e nevojshme për përgatitjen
Ky është profili i vrasësit të Kastriot Reçit (VIDEO) Ky është snajperi me të të cilën u ekzekutua dy ditë më parë biznesmeni Kastriot Reçi në Rrëshen. Armën e krimit mend
Pamje të reja, si u ekzekutua në mes të ditës Kastriot Reçi (VIDEO) Kanë dalë pamje të reja nga eliminimi i Kastriot Reçit i cili u qëllua me snajper. Siç shihet në pamje biznesmeni 47-
Preciz dhe me silenaciator, ky është snajperi që vrau Kastriot Reçin (FOTO LAJM) Ky është snajperi me të cilin u qëllua për vdekje Kastriot Reçi paraditen e së martës në qytetin e Rreshenit. Atenta
Pamjet e frikshme, Kastriot Reçi u qëllua pasi puthi fëmijën (VIDEO) Kanë dalë pamjet e eleminimit të Kastriot Reçit i cili u qëllua me snajper. Siç shihet në pamjet e siguruara nga Dosj
Dalin pamjet, si u eliminua Kastriot Reçi me snajper (VIDEO) Kanë dalë pamjet e eleminimit të Kastriot Reçit i cili u qëllua me snajper. Siç shihet në pamjet e siguruara nga Dosj
Kastrioti u vra me snajper me plumb në zemër, çfarë dëshmoi i vëllai Hetimet në lidhje me vrasjen e Kastriot Reçit, ngjarje kjo e ndodhur mesditën e së martës në qendër të qytetit të Rrëshe
Atentatori u ngjit në pallat i maskuar si femër, si u eliminua Kastriot Reçi Të tjera detaje janë zbuluar nga eliminimi mafioz i Kastriot Reçit në mes të Rrëshenit. Nga mënyra se si është kryer
"E pashë të shtrirë përmbys në rrugë", vëllai i Kastriotit tregon tmerrin e ekzekutimit Paraditja e djeshme rezultoi fatale për 47 vjecarin Kastriot Reçi. Së bashku me të vëllain, kishin parkuar makinën dh
Ishin bashkë, si i shpëtoi vëllai i Kastriotit plumbit Eliminimi me një plumb në zemër i Kastriot Reçit ngre dyshime se krimi të jetë kryer për motivin e hakmarrjes. Mësohe
I druhej atentatit, detaje të reja nga ekzekutimi i Kastriot Reçit Kastriot Reçi u ekzekutua paraditen e djeshme në qendër të Rrëshenit. 47 vjeçari u vra me një plumb në zemër. Arma e
U eliminua me tek plumb në zemër, si u vra Kastriot Reçi në mes të qytetit Kastriot Reçi u ekzekutua ditën e sotme në qendër të Rreshënit. Pas kontrolleve policia gjeti një snajper në një ba