999 rezultate për

kastrati

Talenti shqiptar firmos me klubin e Serie A Futbollisti shqiptar, Lirim Kastrati, ka arritur akordin me skuadrën e Bolognas. Lajmi është bërë publik nga “TuttoMe
Ish-komandanti alarmon: Ushtria po vonohet Ish-komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Kadri Kastrati, ka vlerësuar se Kosova po vonohet shumë për formimin e u
Halil Kastrati tregon pse e dërgoi djalin për shërim në Beograd Hoxha tashmë i famshëm nga Prizreni, për aktivitetet e tij humanitare, siç është raportuar edhe më parë këto ditë, ka të
Gjykata Kushtetuese konfirmon Kastratin në detyrë Gjykata Kushtetuese ka hedhur poshtë kërkesën e LDK-së, respektivisht Shaip Surdullit, që komuna e Kamenicës të shkojë n
Shkrimi prekës i nënës së Diana Kastratit, vrasësi i dyshuar ende në arrati Dje u bënë 7 vite që nga vrasja e Diana Kastratit dhe ende personi i dyshuar për këtë vepër nuk ka arritur të kapet nga
Shpërthen Sinan Idrizi: Pregja e pa anësorin kur gjuajti me flamur ? Sinan Idrizi kërkon nga kryetari i Shoqatës së Arbitrave, Tahir Kastrati, të prononcohet për gjyqtarin që sipas tij u so
Besarta Kastrati: Ethem Çeku na i mori 50 mijë marka haraç Një zë krejtësisht i vetëm po përpiqet të dalë prej Burgut të Lipjanit për të arritur në veshët e drejtësisë. Ai është z
Reagon Kastrati Group: Nuk kemi blerë Top Channel-in! Portali Albeu ka publikuar sot lajmin se biznesmeni Shefqet Kastrati ka arritur marrëveshje për blerjen e Top Channel, d
Arbitrimi në qendër të kritikave, Kastrati: E kanë bërë modë, merren vetëm me arbitrat Arbitrat janë shndërruar në pikën më të sulmuar të kampionatit shqiptarë, nga trajnerët dhe drejtuesit e klubeve, kryesi
Publikohen video dëshmi se si u vra biznesmeni shqiptar pasi refuzoi të jepte 500 mijë euro haraç Biznesmeni Salih Kastrati, sot mund të ishte i gjallë nëse do t’u nënshtrohej kërkesave të grupeve më të fuqishme krimin
Shoqata e Arbitrave nuk komenton Apelin: Do e ndjekim çështjen e Këlcyrës Shoqata e Arbitrave reagoi ashpër ndaj deklaratës së trajnerit të Flamurtarit, Shpëtim Duro, dy ditë më parë. Kryeta
Biznesmeni i njohur blen godinën e Hotel "Sheraton" Pas largimit të papritur të kompanisë Sheraton, hoteli në Tiranë mbeti në pronësi të kompanisë M.A.Al-Kharafi & Sons W.L
VV i kthen shpinën aktivistit që strehoi Kurtin në kohën kur ai ishte në arrati Përplasjet dhe mospajtimet për çështje të ndryshme edhe më tej vazhdojnë të jenë prezente mes tyre. I radhës që ka re
Qëndron Kastrati del sot para Kryesisë së VV-së në Kamenicë Bajram Mavriqi, kryetar i VV-së në Komunën e Kamenicës ka thënë për KALLXO.com se sot kryesia e VV-së në Kamenicë do të
Shefqet Kastrati shpallet biznesmeni i vitit 2017 Shefqet Kastrati, presidenti i Kastrati Group, një prej emrave më të njohur dhe më të suksesshëm të sipërmarrjes private
Militantët e Vetëvendosjes po lenë nam duke u zënë me njëri-tjetrin Banditë, shku*ana e sabotues, i ka quajtur Dardan Krasniqi, kunati i deputetes së VV’së, Albulena Haxhiu, klanin e Darda
Plagosja katërfishtë në Pejë, dëshmon kamerieri që pa gjithçka Kamerieri i lokalit “Brigde 2” ka dëshmuar sot në Gjykatën e Pejës për të shtënat e armëve që lanë të plagosur katër per
Matoshi i gëzohet fitores së Vetëvendosjes Zëdhënësi i Qeverisë së Republikës, Halil Matoshi i është gëzuar fitores të kandidatit të Lëvizjes “Vetëvendosje” në Kam
Para 74 vitesh, gjyshi i Qëndron Kastratit ishte kryetar i Kamenicës Axha i kryetarit të ri të Kamenicës, Qëndron Kastratit, Ismajli Kastrati, ka bërë me dije se para 74 vitesh gjyshi i Qën
Vetëvendosjes i ndryshohen dy deputetë Lëvizjes Vetëvendosje do t’i ndryshojnë dy deputetë. Kjo për shkak se Mytaher Haskuka dhe Qëndron Kastrati do t’i lëshoj