999 rezultate për

kastrati

Hoqi taksën pa pyetur kryeministrin, Rama shan e i bërtet Shefqet Kastratit? Milioneri Shefqet Kastrati i cili menaxhon me kompaninë e tij “Rrugën e Kombit”, ka vendosur që të lirojë nga taksa prej
Gjendet pa jetë 57-vjeçari në Prishtinë Një 57-vjeçar është gjetur pa shenja jete në rrugën "Isa Kastrati" në kryeqytet. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i P
​Sot protestohet kundër mbylljes së shkollave në Kamenicë Sindikata e Bashkuar e Arsimit, Shkencës dhe Kulturës e Kosovës sot në mesditë do të organizojë një protestë para ndërte
Gjykata gjobit shtetin e Kosovës me 95 000 euro për vrasjen e Diana Kastratit Gjykata Themelore e Prizrenit e ka detyruar Republikën e Kosovës që ta kompenzojë dëmin prej 95 mijë eurosh që Gjykata T
Ledri Vula dhe Lorik Cana nderohen me çmimin e rëndësishëm Ledri Vula, Lorik Cana e aktori Edi Kastrati janë nderuar mbrëmjen e djeshme me çmimin “Nderi i Gjakovës”. Këta dhe disa
E rrallë, një kryetar bashkie ka vetëm 35 euro në bankë Kryetari i Kamenicës, Qëndron Kastrati, ka deklaruar pasurinë e tij për vitin 2019 në Agjencinë Kundër Korrupsionit.
Asambleisti i Kadri Veselit dështon ta shpallë qytetar nderi Halil Kastratin Asamblistit të Kuvendit Komunal të Mitrovicës, Remzi Rrahmani, nga radhët e PDK’së, i ka dështuar sot propozimi i tij d
Qëlloi ndaj rusëve, flet familja e shqiptarit nga Pudojeva që u arrestua në Tiranë Policia e Shqipërisë ka arrestuar pardje në Tiranë, 23-vjeçarin nga Podujeva, Shkëlqim Kastratin i cili tash e dy vite k
Molliqaj: VV është sekt Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga PSD-ja, Dardan Molliqaj, i ka dalë në mbrojtje kryetarit të Komunës së Kamenicës, Qën
Halil Kastrati takohet me Naim Abazin: Nuk kemi pasur asnjëherë keqkuptime Bëri bujë deklarata e Naim Abazit për Halil Kastratin dhe komentet fyese dhe denigruese për të. E pas kësaj Naim Abazi K
Naim Abazi kërkon falje publike pas fjalëve për Halil Kastratin (VIDEO) Naim Abazi është detyruar të kërkojë falje pasi është fyer çnjerëzisht në rrjetet sociale. Këngëtari Naim Abazi ka kë
Naim Abazit i sulen në Facebook pasi tha se Halil Kastrati i ndërton shtëpitë me paratë e të tjerëve Qytetarët e kanë gozhduar në rrjete sociale këngëtarin Naim Abazi, pasi që i njëjti tha në një intervistë se Halil Kastr
Në Këtë qytet shqiptarët dhe serbët po mësojnë gjuhët e njëri-tjetrit Në qytetin e vogël të Kamenicës, serbët dhe shqiptarët e Kosovës po mësojnë gjuhët e njëri-tjetrit në një përpjekje për
Gjendet grurë i krimbur në Viva Fresh Store (FOTO LAJM) Pas një shqetësimi publik të një qytetari, i cili në rrjetet sociale kishte publikuar një video, ku kishte blerë grurë t
Mësoni sa do të jetë numri i ushtarëve të Kosovës Procesi i formimit të ushtrisë së Kosovës nuk ka kthim mbrapa, pasi është projektuar në koordinim me miqtë ndërkombëtarë
Shpresë për 28 familje shqiptare, kjo është shqiponja më e veçantë që do të shihni për festa Halil Katrati, një humanist nga Kosova është kthyer padyshim në një frymëzim për të gjithë me veprën më të fundit. Në
Kastrati: Ende duhet vite për ushtrinë Sipas ish-komandantit të Forcës së Sigurisë së Kosovës, Kadri Kastrati, Kosova mund të ketë ushtri tërësisht të gatshme
LISTA/ Kush janë 10 njerëzit më të pasur në Shqipëri Instituti Evropian “Pashko” ka publikuar sot listën e njerëzve më të pasur në Shqipëri. Sipas këtij Instituti, edhe
Talenti shqiptar "injoron" Kosovën dhe Shqipërinë: Dua të luaj për Kroacinë Futbollisti shqiptar, Lirim Kastrati ka shënuar një gol të bukur me skuadrën e tij Lokomotiva e Zagrebit duke ndihmuar
Reagojnë "Plisat": Ministria e Brendshme na detyron të bojkotojmë Ditën e sotme Shqipëria do të përballet me Izraelin në "Elbasan Arena" ku kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për Ligën e