E FUNDIT/ Gjendet i vdekur në breg një 70-vjeçar tek Shkëmbi i Kavajës
999 rezultate për

kastrati

Ish-komandanti alarmon: Ushtria po vonohet Ish-komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Kadri Kastrati, ka vlerësuar se Kosova po vonohet shumë për formimin e u
Halil Kastrati tregon pse e dërgoi djalin për shërim në Beograd Hoxha tashmë i famshëm nga Prizreni, për aktivitetet e tij humanitare, siç është raportuar edhe më parë këto ditë, ka të
Gjykata Kushtetuese konfirmon Kastratin në detyrë Gjykata Kushtetuese ka hedhur poshtë kërkesën e LDK-së, respektivisht Shaip Surdullit, që komuna e Kamenicës të shkojë n
Shkrimi prekës i nënës së Diana Kastratit, vrasësi i dyshuar ende në arrati Dje u bënë 7 vite që nga vrasja e Diana Kastratit dhe ende personi i dyshuar për këtë vepër nuk ka arritur të kapet nga
Shpërthen Sinan Idrizi: Pregja e pa anësorin kur gjuajti me flamur ? Sinan Idrizi kërkon nga kryetari i Shoqatës së Arbitrave, Tahir Kastrati, të prononcohet për gjyqtarin që sipas tij u so
Besarta Kastrati: Ethem Çeku na i mori 50 mijë marka haraç Një zë krejtësisht i vetëm po përpiqet të dalë prej Burgut të Lipjanit për të arritur në veshët e drejtësisë. Ai është z
Reagon Kastrati Group: Nuk kemi blerë Top Channel-in! Portali Albeu ka publikuar sot lajmin se biznesmeni Shefqet Kastrati ka arritur marrëveshje për blerjen e Top Channel, d
Arbitrimi në qendër të kritikave, Kastrati: E kanë bërë modë, merren vetëm me arbitrat Arbitrat janë shndërruar në pikën më të sulmuar të kampionatit shqiptarë, nga trajnerët dhe drejtuesit e klubeve, kryesi
Publikohen video dëshmi se si u vra biznesmeni shqiptar pasi refuzoi të jepte 500 mijë euro haraç Biznesmeni Salih Kastrati, sot mund të ishte i gjallë nëse do t’u nënshtrohej kërkesave të grupeve më të fuqishme krimin
Shoqata e Arbitrave nuk komenton Apelin: Do e ndjekim çështjen e Këlcyrës Shoqata e Arbitrave reagoi ashpër ndaj deklaratës së trajnerit të Flamurtarit, Shpëtim Duro, dy ditë më parë. Kryeta
Biznesmeni i njohur blen godinën e Hotel "Sheraton" Pas largimit të papritur të kompanisë Sheraton, hoteli në Tiranë mbeti në pronësi të kompanisë M.A.Al-Kharafi & Sons W.L
VV i kthen shpinën aktivistit që strehoi Kurtin në kohën kur ai ishte në arrati Përplasjet dhe mospajtimet për çështje të ndryshme edhe më tej vazhdojnë të jenë prezente mes tyre. I radhës që ka re
Qëndron Kastrati del sot para Kryesisë së VV-së në Kamenicë Bajram Mavriqi, kryetar i VV-së në Komunën e Kamenicës ka thënë për KALLXO.com se sot kryesia e VV-së në Kamenicë do të
Shefqet Kastrati shpallet biznesmeni i vitit 2017 Shefqet Kastrati, presidenti i Kastrati Group, një prej emrave më të njohur dhe më të suksesshëm të sipërmarrjes private
Militantët e Vetëvendosjes po lenë nam duke u zënë me njëri-tjetrin Banditë, shku*ana e sabotues, i ka quajtur Dardan Krasniqi, kunati i deputetes së VV’së, Albulena Haxhiu, klanin e Darda
Plagosja katërfishtë në Pejë, dëshmon kamerieri që pa gjithçka Kamerieri i lokalit “Brigde 2” ka dëshmuar sot në Gjykatën e Pejës për të shtënat e armëve që lanë të plagosur katër per
Matoshi i gëzohet fitores së Vetëvendosjes Zëdhënësi i Qeverisë së Republikës, Halil Matoshi i është gëzuar fitores të kandidatit të Lëvizjes “Vetëvendosje” në Kam
Para 74 vitesh, gjyshi i Qëndron Kastratit ishte kryetar i Kamenicës Axha i kryetarit të ri të Kamenicës, Qëndron Kastratit, Ismajli Kastrati, ka bërë me dije se para 74 vitesh gjyshi i Qën
Vetëvendosjes i ndryshohen dy deputetë Lëvizjes Vetëvendosje do t’i ndryshojnë dy deputetë. Kjo për shkak se Mytaher Haskuka dhe Qëndron Kastrati do t’i lëshoj
Orhan Ibrahimi dhe Artan Kastrati sjellin këngën "Mjaft" (VIDEO) Një bashkëpunim i ri mes Orhan Ibrahimit dhe Artan Kastratit ka frymëzuar këngën "Mjaft", e cila është publikuar një dit