999 rezultate për

kasti

Sherr mes aktorëve? Linda Jarani zbulon pse nuk është më pjesë e kastit (VIDEO) Një nga rolet më të spikatur të Linda Jaranit ka qenë në shfaqjen "Boeing-Boeing". E ftuar në emisionin "Vizioni i pasdi
Neymar aktor, futbollisti bëhet pjesë e kastit të serialit më të njohur (VIDEO) Ylli brazilian i futbollit, futbollisti Neymar është konfirmuar se do të jetë pjesë e kastit të një prej serialeve më të
Përse duhet të shmangni sarkazmën gjatë një interviste pune? Intervistat e punës dhe shqyrtimet në punë mund të jenë poshtëruese, prandaj është paksa e zakonshme të thyhet akulli me
Olsi i BB9 pjesë e kastit të një filmi (VIDEO) Ai është përfolur shpesh jo vetëm kur ka qenë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ''Big Brother'', kur ishte çif
Rita Ora i bashkohet edhe kastit të filmit të Pokemon Pas u shfaq në trilogjinë ''Fifty Shades'', këngëtarja nga Kosova, Rita Ora por merr edhe një rol tjetër! Këngëtarja
Jepte lajmet e zhveshur, Eliona nuk i ndal provokimet (FOTO LAJM) Ajo u bë e njohur për publikun pasi u shfaq me gjoksin jashtë teksa prezantonte edicionin informativ në një televizion.
E mbani mend Saidin e serialit "Klon"? Nuk do ta njihni sot! (FOTO LAJM) Mbase e keni harruar Saidin, por nuk mund ta mohojmë se ai ka ndryshuar. E mbajmë mend për rolin e Saidit në serial “Klo
“Fate të Kryqëzuara” me aktorë të rinj në sezonin e ri Aktorja e famshme turke Nebahat Çehre, e cila tek ne njihet për interpretimin e saj në "Dashuri e Ndaluar", si nëna e Bi
Nëse mendoni se "100 Vitrinat" përfundoi, gaboheni Seriali televiziv italian "100 Vitrinat", i prodhuar nga Mediaset dhe i transmetuar edhe në Top Channel, do të ketë së s