999 rezultate për

kassai

Edhe gruaja e Ancelotti kundër Kassait: Arbitrim i turpshëm! Bashkëshortja e Carlo Ancelottit, Marian Barrena, është e fudnit që ka reaguar për arbitrimin e gjyqtarit Viktor Kassai
Gafat e tij eliminuan Bayernin, Kassai "kapet mat" në restorantin e Realit (FOTO) Gjyqtari hungarez, Viktor Kassai u bë protagonist në ndeshjen Real Madrid-Bayern duke dhënë disa vendime të gabuara, në
Plas gallata me gjyqtarin Kassai dhe Realin pas eliminimit të Bayernit (FOTO LAJM) Nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Polemikat në përfundim të ndeshjes Real-Bayern, janë shoqëruar me reagime të shumta so
Arbitrimi skandaloz i Kassait, 3 gola në pozicion jashtë loje (FOTO LAJM) Gjyqtarii hungarez, Viktor Kassai dje ka pasur një mbrëmje të vështirë pasi arbitroi super ndeshjen ndërmjet Realit dhe
Kassai arbitron sfidën e parë në "Euro 2016" Viktor Kassai do të vendosë drejtësi në ndeshjen e parë të Euro 2016 mes Francës dhe Rumanisë. Gjyqtari i katërt i final
Shqipëri-Danimarkë arbitrohet nga Viktor Kassai Eshtë 39-vjeçari Viktor Kassai arbitri i përzgjedhur për të drejtuar ndeshjen e parë të kombëtares kuqezi në "Elbasan Ar
Bayern-Barça, Kassai "mik" i të dyja skuadrave Arbitri hungarez, Viktor Kassai, do gjykojë gjysëmfinalen e parë të Champions League Bayern Munchen-Barcelona. Statistik
Kassai kërkon falje: Gabuam Arbitri hungarez Viktor Kassai kërkon falje për golin e mohuar të Ukrainës në ndeshjen e fundit përballë Anglisë. Goditj
Viktor Kassai le Euro 2012 Edhe Viktor Kassai, arbitri i njohur hungarez, i cili dje gjatë ndeshjes Angli-Ukrainë nuk arriti të shohë topin që kalo
Sytë nga Kassai, kujdes kartonat Të jesh gjyqtar, e aq më tepër në një ndeshje të madhe si ajo Real Madrid-Bayern, sigurisht që është një përgjegjësi e m
Kassai, arbitri fatsjellës i Bayern Gjysmëfinalja e parë mes Bayern Munchen dhe Real Madrid u gjykua nga polici anglez, Howard Web, ndërsa në përballjen e d
Kassai, "bilbili" i Real-Bayern Viktor Kassai është përzgjedhur nga UEFA si arbitri i gjysmëfinales së kthimit të Ligës së Kampioneve mes Real Madrid dh
Kassai do të jetë gjyqtari i finales së Wembleyt Viktor kassai do të jetë gjyqtari i finales së madhe të Ligës së Kampioneve e cila do të luhet në Wembley. Hungarezi do