999 rezultate për

kasemi

Vrau gruan gjykatëse, dënohet me burgim të përjetshëm Fadil Kasemi Gjykata e Krimeve të Rënda dënoi me burgim të përjetshëm, Fadil Kasemin, i cili një vit më parë ekzekutoi në makinën e s
Vrau ish-gruan gjyqtare, Fadil Kasemi nuk i shpëton dot dënimit të përjetshëm Akoma nuk është harruar tronditja që shkaktoi vrasja e gjyqtares Fildes Hafizi nga ish-bashkëshorti. Fadil Kasemi, p
Vrava gruan, të vras edhe ty! Dëshmon shoferi që largoi nga vendi i krimit Fadil Kasemin Është zhvilluar sot në Gjykatën e Krimeve të Rënda seancën e radhës gjyqësore për Fadil Kasemin. Ky i fundit vrau bashkë
Vrau bashkëshorten mes Tiranës, Fadil Kasemi kërkon rrëzimin e akuzës Fadil Kasemi, personi që një vit më parë vrau me armë zjarri ish-bashkëshorten e tij, gjyqtaren Fildez Hafizi, vazhdon b
Vrau gjyqtaren mes Tiranës, merret vendimi i rëndësishëm për Fadil Kasemin Fadil Kasemit, babait të dy fëmijëve që vrau gjyqtaren në Tiranë i është hequr kujdestaria e fëmijëve. Gjykata e Tir
Vrau gruan, Fadil Kasemi nuk i shpëton dot dënimit të përjetshëm Akoma nuk është harruar tronditja që shkaktoi vrasja e gjyqtares Fildes Hafizi nga ish-bashkëshorti. Fadil Kasemi, p
Vrau gruan me dy plumba në mes të Tiranës, merret vendimi për Fadil Kasemin Akoma nuk është harruar tronditja që shkaktoi vrasja e gjyqtares Fildes Hafizi nga ish-bashkëshorti. Fadil Kasemi, p
Frika se mos lirohet vrasësi i vajzës nga burgu, humb jetën babai i Fildes Hafizit Akoma nuk është harruar tronditja që shkaktoi vrasja e gjyqtares Fildes Hafizi nga ish-bashkëshorti. Fadil Kasemi, p
Gruaja fal burrin që vrau burrin dhe vjehrrën e të dashurës Gjykata e Vlorës la dje në burg Kasëm Pirjasin dhe Hysnie Hoxhallarin, të akuzuar për vrasjen dhe më pas djegien më 21 j
Zbardhen përgjimet e Kasëmit e Hysnies pasi vranë burrin e vjehrrën (VIDEO) Ditën e sotme, Kasëm Pirjasi dhe Hysnie Hoxhalliri kanë dalë përpara trupit gjykues. Gjatë seancës, trupa gjykuese bë
Vrau vjehrrën dhe burrin me dashnorin, detaji që nxorri zbuluar nusen e shtëpisë Policia ka zbardhur tashmë të plotë vrasjen dhe djegien e nënës dhe të birit disa muaj më parë në Vlorë. Nisur nga p
Vrau vjehrrën dhe burrin e të dashurës, Kasëmi rrëfen krimin makabër Gjykata e Vlorës ka dhënë sot masën “arrest me burg”, për dy të arrestuarit Hysnie Hoxhallari dhe Kasëm Pirjasi. "Arr
Vrau burrin e vjehrrën për të dashurin e ri, habit nusja në gjykatë (VIDEO) Ditën e sotme, Kasëm Pirjasi dhe Hysnie Hoxhalliri kanë dalë përpara trupit gjykues në Vlorë. Gjatë seancës, trupa gj
Burri i dashuronte kushërirën e afërt, gruaja e Kasëmit shpërthen në lot Zbardhja e vrasjes së Olsi Hoxhallarit dhe nënës së tij, ka tronditur oponionit publik. Autorë të këtij krimi makab
Vrau burrin e vjehrrën e të dashurës, flet gruaja e Kasëmit (FOTO LAJM) Ndërkohë që Kasëm Pirjasi akuzohet për vrasjen e Olsi Hoxhallorit dhe nënës së tij, bashkëshortja e tij është tronditur
Vrau gjyqtaren mes Tiranës, Kasemi rrezikon burg përjetë Fadil Kasemi i akuzuar për vrasjen e gjyqtares Fildez Hafizi, nuk do të përfitojë gjykim të shkurtuar. Në seancën e p
Shtyhet seanca për Fadil Kasemin që vrau gjyqtaren në Tiranë Gjykata për Krimet e Rënda shtyu për në 15 janar seancën gjyqësore paraprake ndaj Fadil Kasemit. Ai akuzohet për vra
Vrau gjyqtaren mes Tiranës, burg për jetë për Fadil Kasemin Prokuroria e Krimeve të Rënda ka përfunduar hetimet për Fadil Kasemin, ish-bashkëshortin e gjyqtares Fildise Hafizi.
Vrasja e gjyqtares, përplasje mes familjeve për kujdestarinë e fëmijëve Ka kaluar vetëm pak kohë që nga vrasja në mes të kryeqytetit e gjyqtarës Fildes Hafizi nga ish-bashkëshorti i saj Fadil
Burri vrasës i gjyqtares përballë drejtësisë, çfarë thotë për fëmijët? Pas më shumë se një muaji që nga vrasja e gjyqtares Fildez Hafizit në Tiranë, bashkëshorti i saj është përballur me motr