999 rezultate për

kasap

Shpati thumboi Afërditën 5 vite pas ndarjes, modelja i përgjigjet prerë Kanë kaluar 5 vite që nga ndarja e Afërdita Dreshajt dhe Shpat Kasapit, por Shpati ka reaguar publikisht për fejesën e A
Afërdita drejt martesës, Shpat Kasapi thumbon publikisht ish të fejuarën Ndonëse kanë kaluar 5 vite që prej ndarjes së Shpat Kasapit dhe Afërdita Dreshajt dhe tanimë Afërdita është në prag të m
Shpat kasapi rrëfehet për vajzat: Vendi më i çuditshëm ku kam dhënë autograf Këngëtari Shpat Kasapi është shprehur edhe për “çmeduritë” gjatë karrierës së tij i ftuar në Pop Culture. Ai ka zbul
E vendos Shpat Kasapi, publikon foto me të dashurën (FOTO LAJM) Më në fund këngëtari Shpat Kasapi e bën publike të dashurën e re, të cilës ia zbulon fytyrën për herë të parë. Ai mbr
Tritol në banesë, ky është kasapi gjirokastrit që e duan të vdekur Mbrëmjen e kaluar në Gjirokastër një banesë është hedhur në erë me tritol. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije
Shpat Kasapin e çon e dashura në polici, arsyeja do ju lërë pa fjalë Këngëtari Shpat Kasapi vazhdon të jetë i vetëm, ndonëse kohë pas kohe përflitet për lidhje me femra të ndryshme. Por, me
Kasapët në alarm: Po ham mish me kancer Këto imazhe po bëjnë xhiron e rrjetit dhe kanë tronditur konsumatorët e mishit. Dy punëtorë me eksperiencë kanë pranu
Kasapi i Bosnjës dënohet me burgim të përjetshëm (FOTO LAJM) Ish kreu ushtarak serb boshnjak Ratko Mlladiç sot është dënuar për gjenocid dhe krime kundër njerëzimit, me burgim të pë
Ndiqeni live vendimin e Hagës për Kasapin e Bosnjës (VIDEO) Tribunali për krime të luftës i Kombeve të Bashkuara po shpall akgjykimin për ish-komandantin e forcave serbe të Bosnjës
U përfol se është lidhur me Shpat Kasapin, reagon Rovena Stefa (FOTO LAJM) Një fotografi që Rovena e hodhi në Instagram ka ngjallur dyshime për një lidhje të mundshme mes saj dhe këngëtarit Shpat
Shpat Kasapi pranon lidhjen: Ajo respekton nënën time (VIDEO) Shpat Kasapi nuk është më beqar! Këtë gjë e ka pranuar vetë ai gjatë një interviste në “Top Show Magazine”. Teksa fl
Kjo histori u le pa mend, turkja rrezikonte të dëbohej se nuk njihte kasapin Në “raundin” e dytë të shqyrtimit, këshilli i banorëve i Komunës Buchs të Kantonit Aargau ka ardhur më në fund në përfun
Kjo është banda më e rrezikshme e Tiranës Gazetari Julian Kasapi, tha në #DritaremeRudinën, se për të luftuar krimin, duhet ditur se si funksionojnë bandat. S
Po terrorizojnë qytetin, kjo është banda më e rrezikshme e Tiranës Gazetari Julian Kasapi, tha në #DritaremeRudinën, se për të luftuar krimin, duhet ditur se si funksionojnë bandat. S
Zgjidhet misteri i shekujve, ky është "Jack Kasapi" Filmat, librat, mitet, legjendat, konferencat, debatet dhe ndoshta asnjëherë tjetër një vrasës serial në histori u “desh
Thika, sëpata dhe ulërima! Si desh ndodhi kasaphana në Palasë më 6 gusht Janë të shumtë ata që zgjedhin jugun për disa ditë plazh në këtë zheg vape, por mjaft prej tyre mbesin të pakënaqur prej
Tërbohet viçi në Durrës, i shpëton kasapit e plagos të moshuarin Një ngjarje jo e zakontë ka ndodhur sot në orët e para të mëngjesit në Durrës. Një viç i cili është blerë nga një ka
Kasaphana në Lezhë, policia zbardh shkakun e aksidentit tragjik Policia ka zbardhur detaje të tjera në lidhje me aksidentin e djeshëm në Lezhë, nga i cili mbeti i vdekur një person dhe
U vra në Siri, kush ishte Lavdrim Muhaxheri, “Kasapi i Kaçanikut” (FOTO LAJM) Lavdrim Muhaxheri, dhe vëllai i komandantit të shqiptarëve në ISIS Ridvan Haqifi, Billal Haqifi, u vranë gjatë luftimeve
PROFIL/ Kush është Lavdrim Muhaxheri, "kasapi" i ISIS që u vra dje “Kasapi i Kaçanikut”, Lavdrim Muhaxheri, dhe vëllai i komandantit të shqiptarëve në ISIS Ridvan Haqifi, Billal Haqifi, u