999 rezultate për

kasap

Ramës nuk i del inati me Berishën: Furnizoi me naftë kasapin e Beogradit Kryeministri Edi Rama, duket se nuk i ka dalë inati me Sali Berishën. Përmes një postimi në Tëitter, Rama shkruan se
"Ramën nuk e do perëndimi, te Meta do shkojë si cjapi te kasapi" Avokati i njohur Spartak Ngjela ka deklaruar në News4 se Rama nuk është më i qetë dhe e ka humbur ekuilibrin. Sipas t
Shpat Kasapit i ndodh "gjëma" për të disatën herë, reagon këngëtari Shpat Kasapi ka rënë pre e hakerave. Këngëtarit nuk është hera e parë që i ndodh dhe për këtë ai është mërzitur shumë
Rita Ora ndez festat, kërcen Vallen Kosovare gjithë pasion (VIDEO) Rita Ora e festoi ndryshe festën e Krishtlindjes, duke kombinuar këngët e zakonshme të festave me pak muzikë shqiptare.
Greqia një kasaphanë për shqiptarët, 11 të vrarë brenda vitit Greqi po kthehet në një kasaphanë për shiptarët. Brenda vitit 2018 janë vrarë plot 11 shtetas shqiptarë. Vrasja më e
Klopp i tërbuar: Na bënë të dukeshim si kasapë (VIDEO) Jurgen Klop sigurisht që ka dalë i zhgënjyer nga fusha e blerta pas humbjes që Liverpuli i tij pësoi me PSG-në. Teknik
Kasapi e pranon: Mishin me kancer ia shesim klientëve Mishngrënësit duhet të rimendojnë ushqimet e dietës së tyre. Një kasap çuditi botën duke pohuar se kur mishi i derrit që
Bëri klip me Shpat Kasapin dhe u zhduk, nëna e këngëtarit ka një apel Renato Hamza rezulton i humbur që prej 29 qershorit të vitit 2014. Pasi realizoi një klip me këngëtarin Shpat Kasapi i n
Shpat Kasapi i habit të gjithë, tregon çfarë ndjeu kur dëgjoi për dasmën e Afërditës Mbrëmja e së shtunës me “Shiko kush luan” një nga të ftuarit ka qënë edhe këngëtari Shapt Kasapi. Përveçse luajnë, t
Nga kasap te spiunë të Çausheskut, ja disa punë të lojtarëve Janë ose kanë qenë trajnerë ose futbollistë, por në të kaluarën çfarë pune bënin? Jo të gjithë futbollistët (apo traj
Kasapi korçar e pëson keq: Arrestohet pas kontrollit në dyqanin e tij Policia ka vënë në pranga Nazar Dvorani, 57 vjeç, nga Korça. Ai ka përfunduar në prangat e Policisë pasi në dyqanin e
E dashura tregon LIVE se është shtatzënë, Shpat Kasapi largohet nga studioja Shpat Kasapi dikur padyshim ishte një nga këngëtarët më të preferuar të vajzave, ndërkohë që është përfolur shumë edhe p
A do lidhej me Shpat Kasapin? Shoqja e Afërditës jep përgjigjen e prerë Afërdita Dreshaj vazhdon të jetë një ndër këngëtaret/ modelet më të komentuara në median shqiptare. Pavarësisht karr
Ndau Shpat Kasapin, Afërdita rrëfen për herë të parë si ra në dashuri me çekun Afërdita Dreshaj vazhdon të jetë një ndër këngëtaret/ modelet më të komentuara në median shqiptare. Pavarësisht karr
Ndau Shpat Kasapin, sot martohet Afërdita Dreshaj (FOTO LAJM) Ditën e sotme ish e dashura e Shpat Kasapit, Afërdita Ndreshaj po kurorëzon dashurinë e saj në martesë me hokeistit çek.
Mediat në Egjipt i bëjnë "namin" Ramos-it, e quajnë kasap Ndërhyrja që Sergi Ramos bëri ndaj Mohamed Salah vazhdon të debatohet shumë. Ajo tërheqje krahu nga ana e Ramos, duke
Modelja e njohur shqiptare lë me gishtë në gojë Shpat Kasapin Pak javë më parë bëri bujë në portale një koment i Shpat Kasapit në foton e postuar nga Ermal Mamaqi ku ftonte ndjekësit
Genta kapet mat me Shpat Kasapin (VIDEO) Gentjana Gjalpi, ose siç e njohim shkurt Genta, është padyshim një nga banoret më të përfolura të "Big Brother 5". V
Shiste drogë e blinte makina, "kasapi" shqiptar bie në burg në Itali Policia italiane ka vënë në pranga një 33-vjeçar shqiptar në Itali pasi akuzohet për trafik droge. Mediat italiane s
Shpati thumboi Afërditën 5 vite pas ndarjes, modelja i përgjigjet prerë Kanë kaluar 5 vite që nga ndarja e Afërdita Dreshajt dhe Shpat Kasapit, por Shpati ka reaguar publikisht për fejesën e A