999 rezultate për

kasap

Tha që vajzat shkulin krevatin për të, Shpat Kasapi prezanton "Nusen" (VIDEO) Shpat Kasapi prej vitesh mbetet një nga këngëtarët më të dashur për publikun, por edhe ndër më të komentuarit. Deklarata
Sot vajzat çmenden pas tij, si dukej Shpat Kasapi para famës (FOTO LAJM) Shpat Kasapi ndonëse nuk është treguar shumë aktiv me projekte muzikore, vazhdon të mbetet një ndër këngëtarët më të das
Shpat Kasapi: Kam ndërmend t’i futem politikës, vajzat shkulin krevatin për mua Këngëtari i njohur shqiptar nga Maqedonia e Veriut Shpat Kasapi ka ndërmend që t’i futet botës së politikës, njësoj si n
Demi kalon gardhin mbrojtës dhe i sulet turmës, plagosen 19 persona (VIDEO) Ky është momenti dramatik kur një dem i tërbuar kapërcen rrethojën mbrojtëse dhe iu vërsulet masës së qytetarëve, që kis
Finalizohet operacioni "Kasapi", në pranga dy persona të akuzuar për vjedhje Jane zbardhur një sërë vjedhjesh të bagëtive të trasha të ndodhura në Lezhë dhe Shijak, ndersa ne pranga kane rene dy pe
Vdes gruaja e diktatorit të tmerrshëm (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë Mirjana Markoviç e veja e ish-kasapit të Ballkanit, Sllobodan Millosheviq. Sipas raportimeve të medi
Gjykata e Hagës refuzon apelin për 'kasapin' Karaxhiç Gjykata për Krime e Kombeve të Bashkuara në Hagë ka refuzuar apelin e fundit të ish-liderit të serbëve të Bosnjës, Radov
Tmerr në qendrën tregtare, kasapi shqiptar masakron me thikë gruan Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Suzzara në provincën e Mantovës. Një burrë shqiptar me profesion kasap ka plagosur
Presidenti grek, me gjuhën e kasapit Zerva: Çamët, kriminelë Presidenti i Greqisë Prokopis Pavlopulos i është bashkuar kokave të nxehta të shovinizmit grek duke i quajtuar çamët e m
Nuk e dogji mandatin, deputeti i PD tregon arsyet e "tradhtisë" Deputeti i Partisë Demokratike, Myslim Murrizi nuk e ka djegur mandatin dhe për këtë është shprehur në News24. Ai ës
Shpat Kasapi i jep fund beqarisë? Pas ndarjes me Afërdita Dreshajn, Shpat Kasapi qëndroi larg vëmendjes mediatike kur bëhej fjalë për romancat. Megjithëse
Ramës nuk i del inati me Berishën: Furnizoi me naftë kasapin e Beogradit Kryeministri Edi Rama, duket se nuk i ka dalë inati me Sali Berishën. Përmes një postimi në Tëitter, Rama shkruan se
"Ramën nuk e do perëndimi, te Meta do shkojë si cjapi te kasapi" Avokati i njohur Spartak Ngjela ka deklaruar në News4 se Rama nuk është më i qetë dhe e ka humbur ekuilibrin. Sipas t
Shpat Kasapit i ndodh "gjëma" për të disatën herë, reagon këngëtari Shpat Kasapi ka rënë pre e hakerave. Këngëtarit nuk është hera e parë që i ndodh dhe për këtë ai është mërzitur shumë
Rita Ora ndez festat, kërcen Vallen Kosovare gjithë pasion (VIDEO) Rita Ora e festoi ndryshe festën e Krishtlindjes, duke kombinuar këngët e zakonshme të festave me pak muzikë shqiptare.
Greqia një kasaphanë për shqiptarët, 11 të vrarë brenda vitit Greqi po kthehet në një kasaphanë për shiptarët. Brenda vitit 2018 janë vrarë plot 11 shtetas shqiptarë. Vrasja më e
Klopp i tërbuar: Na bënë të dukeshim si kasapë (VIDEO) Jurgen Klop sigurisht që ka dalë i zhgënjyer nga fusha e blerta pas humbjes që Liverpuli i tij pësoi me PSG-në. Teknik
Kasapi e pranon: Mishin me kancer ia shesim klientëve Mishngrënësit duhet të rimendojnë ushqimet e dietës së tyre. Një kasap çuditi botën duke pohuar se kur mishi i derrit që
Bëri klip me Shpat Kasapin dhe u zhduk, nëna e këngëtarit ka një apel Renato Hamza rezulton i humbur që prej 29 qershorit të vitit 2014. Pasi realizoi një klip me këngëtarin Shpat Kasapi i n
Shpat Kasapi i habit të gjithë, tregon çfarë ndjeu kur dëgjoi për dasmën e Afërditës Mbrëmja e së shtunës me “Shiko kush luan” një nga të ftuarit ka qënë edhe këngëtari Shapt Kasapi. Përveçse luajnë, t