999 rezultate për

kasap

Quhet Selvije, Shpat Kasapi na prezanton me të dashurën e tij (FOTO LAJM) Shpat Kasapi ishte një ndër të ftuarit e puntatës së tetë të "Shiko Kush LUAN", në Top Channel, me autore dhe moderatore
Nuk ka harruar inatet e vjetra, reagimi i papritur i Shpatit për shtatzëninë e Afërditës (FOTO LAJM) Shpat Kasapi dhe Afërdita Dreshaj kanë qenë dikur një nga çiftet më simpatike të showbiz-it shqiptar. Ata kanë qenë n
"Dashuria ime", Shpat Kasapi pranon publikisht lidhjen me këtë foto (FOTO LAJM) Këngëtari shumë i pëlqyer nga publiku, Shpat Kasapi është në një lidhje dashurie. Pak kohë më pare, ai u kap mat me n
Plasën çokollatat! Shpat Kasapi pranon për herë të parë në publik lidhjen e tij të dashurisë A është i dashuruar Shpat Kasapi? Këngëtari u fotografua me një bukuroshe zeshkane në një nga baret e Shkupit, ku po
Gazetari publikon mesazhet me gruan në Al Hol: Jam robëreshë e Allahut! Gazetari Julian Kasapi ka publikuar në emisionin “Opinion” një mesazh të shkëmbyer mes tij dhe Emanuela Dacit e cila ndo
Më shpejt nga ç'mendoni, e ëma zbulon dasmën e Shpat Kasapit me maqedonasen (VIDEO) Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi ka qenë ditën e sotme i ftuar në rubrikën ‘N’fermë’ me Ervin Kurtin i shoqëruar nga mam
S'do të jetë më beqar, Shpat Kasapi do të martohet në ditën e lindjes së tij (FOTO LAJM) Prej disa ditësh, në media po përflitet për lidhjen e re të këngëtarit Shpat Kasapi, i cili prej kohësh nuk ishte bërë p
U kapën "mat", Shpat Kasapi i shpreh publikisht dashurinë bukuroshes (FOTO LAJM) Prej disa ditësh, në media po përflitet për lidhjen e re të këngëtarit Shpat Kasapi, i cili prej kohësh nuk ishte bërë p
Një yll! Kush është bukuroshja zeshkane që i ka vjedhur zemrën Shpat Kasapit (FOTO LAJM) Prej shumë kohësh nuk kemi dëgjuar të reja nga jeta romantike e këngëtarit të njohur Shpat Kasapi. Megjithatë, ditën
E ëma si ndahet Shpat Kasapit: Dua nuse në shtëpi! (VIDEO) Këngëtari i mirënjohur Shpat Kasapi, së bashku me të ëmën ka qenë në një lidhje direkte me emisionin ‘Ftesë në 5’. E ëm
Shtohen rastet në Elbasan, dalin analizat e pesë anëtarëve të familjes së kasapit Një tjetër person ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit në Elbasan, duke çuar në 10 numrin e të prekurve në këtë qark.
Koronavirusi frikëson Shpat Kasapin, këngëtari merr vendimin e papritur (FOTO LAJM) Gjatë një interviste të fundit të dhënë për për “Cult” të KosovaPress-it, këngëtari Shpat Kasapi ka treguar se janë anu
"Kam vuajtur nga ankthi dhe depresioni", Shpat Kasapi zbulon për herë të parë periudhën e tij të errët Këngëtari i mirënjohur shqiptar nga Maqedonia, Shpat Kasapi, ka rrëfyer për here të parë një periudhë të errët të jetës
"Njëra më bënte masazh, tjetra më puthte", Shpat Kasapi: Kam fjetur me 18 misse Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi ka ndarë detaje nga jeta e tij private si asnjëherë më parë. Ai ka rrëfyer se teksa
E tha vetë, Getoar Selimi nëse nuk do të ishte reper do të ishte kasap! Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kanë disa vite të martuar, por thuajse asnjëherë nuk dalin nëpër intervista. Reperi zbu
Kasapët shqiptarë "luftë" me policinë në kufi, si vidhnin bagëti në Greqi Policia greke ka pikasur ditën e djeshme një grup prej 5 personash që po tentonin te kalonin ilegalisht kufirin nga Greq
Shpat Kasapi nuk gjen karar me femrat: Njëra xheloze, tjetra posesive Këngëtari shqiptar Shpat Kasapi ka rrëfyer së fundmi detaje nga jeta e tij personale dhe profesionale. I ftuar në “Wake
Pallati i pabanueshëm, kasapi në Durrës mban hapur dyqanin e mishit Bizneni nuk pyet për rrezik e për tërmet. Durrësi dhe Thumana kanë qenë zonat më të dëmtuara nga tërmeti tragjik i
Çudira shqiptare, kasapi dënohet 8 muaj burg pasi bleu biçak në internet Një kasap në Patos është dënuar me 8 muaj burg, sepse ka blerë një thikë në internet. Saimir M., 37 vjeç i martuar me
Nga kasap i thjeshtë në super VIP, Nusret tashmë vlen 1 miliard dollarë (FOTO LAJM) Një djalosh si shumë të tjerë punon për të mbijetuar. Ai ka zgjedhur të punojë si pjekës mishi në skarën e një restorant