999 rezultate për

kasano

Sinan Idrizi: Kasano refuzoi Flamurtarin në verë Antonio Kasano ka qenë në planet e Flamurtarit që në merkaton e verës, fakt të cilin e ka zbuluar vetë administrator i F
"Alitalia" ankohet për shërbimin Pas shpërthimit të zjarrit ditën e djeshme, shoqëria italiane e fluturimeve Alitalia ka kërcënuar me largim nga aeroport
Alegri: Kasano u tregua mosmirënjohës Trajneri i Milanit Masimiliano Alegri i është kundërpërgjigjur akuzave të Antonio Kasanos duke u shprehur se polemikat n
Kasano dhe Pacini shkëmbejnë skuadrat Antonio Kasano dhe Xhampaolo Pacini mund të shkëmbejnë skuadrat. Dy sulmuesit italianë po bëhen protagonistë të një shkë
Prandeli-spanjollëve: Jeni favoritë, por ne do të sulmojmë Debutimi i Italisë në Europian kundër Spanjës së frikshme po troket. Hera e fundit, në një kompeticion ndërkombëtar, ka
Pacini: Goli për Kasanon Në ndeshjen e djeshme ndaj Polonisë, Xhampaolo Pacini shënoi golin e katërt me kombëtaren e Italisë. Pas golit të Balote
Letra e hapur e Antonio Kasanos: Do kthehem shpejt Vetëm katër ditë pas operacionit në zemër, Antonio Kasano shkroi një letër të hapur ku falenderon të gjithë ata që e kan
Madrilenët "inkurajojnë" Kasanon (VIDEO) Kur gjithë bota e ka mendjen te sëmundja e papritur e sulmuesit të Milanit Kasano edhe të besuarit e Jose Mourinhos kanë
Alegri ia dedikon fitoren Kasanos "Pas ndeshjes mendimi i parë është vetëm për Antonion që ka kaluar një javë jo të mirë, ia dedikojmë këtë sukses sulmues
Kasano do ndjekë Milanin nga shtëpia Antonio Kasano la lënë Poliklinikën e Milanos në orët e vona të mbrëmjes së djeshme. Lajm i mirë për sulmuesin e Milanit
Albertini: Kasano pas 20 ditësh mund të vrapojë Vazhdojnë takimet në spital për Antonio Kasanon. Sot ka qënë rradha e zv/Presidentit të Federatës Italiane të Futbollit,
Galiani do Del Pieron për Kasanon ”Ideja e çmendur” për të marrë flamurine Juventusit në Milanelo ka lindur në një moment kur kampionët e Italisë në fuqi
Kasano të hënën le spitalin Operacioni i Antonio Kasanos përfundoi sot, në orën 08:30 të mëngjesit por duekt se ka shkuar më mirë se sa pritej. Lajm
Përfundon me sukses operacioni i Kasanos Sipas raportimeve të Sky Sport 24, sapo ka përfunduar operacioni në zemër i Antonio Kasanos. Ndërhyrja kirurgjikale ka z
Musa Sow mund të jetë zëvëndësuesi i Kasanos Nga Amauri te Kualjarela, duke kaluar nga Drogba tek Toni. Këto janë rrugët në të cilat po ecen klubi i Milanit në merka
Nesër operacioni i Kasanos Pas zërave që dolën dje se Antonio Kasano do ta anullonte operacionin në zemër, sot ka radhur konfirmimi zyrtar. Nesë
Listë sulmuesish për të zëvëndësuar Kasanon Stopi i papritur i Antonio Kasanos e ka detyruar Milani dhe Adriano Galianin të shikojë për një sulmues në merkaton e ja
Maradona letër Kasanos: Paç fat, Miku im! Në pa mundësi për ta takuar nga afër duke qënë se njëri është në Arabi Saudite dhe tjetri në Milano, Itali, u zgjodh let
Kasano do të operohet në zemër Futbollisti i Milanit, 29-vjeçari Antoni Kasano do ti nënshtrohet një operacioni në zemër. Lajmet e fundit që vijnë nga
Sot jepet verdikti zyrtar për Kasanon Administratori i deleguar i Milanit, Adriano Galiani, i intervistuar ditën e djeshme pranë ambjenteve të Poliklinikës së