999 rezultate për

kasalla

Ja jeta luksoze e shqiptarit të kapur me kokainë (VIDEO) Tre shqiptarë janë arrestuar me 4 kg kokainë të pastër që arrin në nivelin 98% në Cezena të Italisë. Përveç kësaj atyre
Arrestohen 3 shqiptarë në Itali, u sekuestrohen 4 kg kokainë e 30 mijë euro Policia italiane gjatë një aksioni ka vënë në pranga 3 shqiptarë dhe ka sekuestruar 4 kg kokainë të pastër si dhe dy mar
Shkatërrohet banda e hajdutëve të makinave Policia e Tiranës ka arrestuar pesë persona, e njëkohësisht ka shpallur në kërkim disa të tjerë, pasi vidhnin makinat dh