999 rezultate për

kasaforta

Zbraznin kasafortat, tre durrsakë përfundojnë në pranga (VIDEO) Tre persona janë arrestuar dhe dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin vidhnin banesa
Grabitet biznesi në Kodër Kashar, sa para morën autorët nga kasaforta Një grabitje ka ndodhur në orët e natës së të hënës në Kodër-Kashar. Persona të paidetifikuar kanë marrë 200 mijë lek
Grabitje gjatë natës, vidhet kasaforta e këtij institucioni Një grabitje ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Tiranë. Sipas informacioneve të para mësohet se është grabitur gjatë nat
Grabitje "të çmendura": Arrestohen tre persona në Tiranë pasi vidhnin kasafortat e bizneseve (VIDEO) Policia e Tiranës ka finalizuar operacioni policor "Poliklinika", për goditjen e një grupi kriminal në fushën e vjedhjes
52-vjeçari bën lëmsh policinë, denoncon grabitje por paratë i kishte në shtëpi Një denconcim i pazakontë ka alarmuar Policinë e Lushnjes një ditë më parë. Një 52-vjeçar me iniciale L.D. ka paraqitur
Grabitet shtëpia në Lushnjë, merren mijëra euro nga kasaforta Është grabitur një banesë në Lushnjë. Grabitësit kanë arritur të marrin 4 mijë euro që fshiheshin në kasafortën e sht
Vodhën kasaforta dhe bizhuteri floriri, kapen dy persona në Fushë-Kosovë Policia në Fushë–Kosovë ka arrestuar dy persona të dyshuar për veprën penale “Vjedhje e rëndë”. Sipas policisë, perso
Mbajtën gruan me muhabet, si u vodhën 20 milion lekë në Elbasan Dy persona grabitën një shumë të konsiderueshme parash nga kasaforta në banesën e një biznesmeni në fshatin Hoxhaj të El
Nuk ishte parë, si hapnin dyert dhe vidhnin kasafortat "skifterat" nga Fushë-Kruja (VIDEO) Ata përdornin një mekanizëm të veçantë që hapte çdo derë pa shkatërruar bravën. Dy persona nga Fushë-Kruja janë pika
Kasaforta me miliona e bizhu, si u zbuluan "skifterat" e 7 vjedhjeve Finalizohet operacioni policor i koduar “Precious”, ndërsa në pranga ka rënë një person që akuzohet për një seri vjedhje
Banda e kasafortave, pjesë edhe ish-polici që favorizonte hajdutët "Forca e Ligjit" goditi dje një grup të strukturuar kriminal, anëtarët e të cilit, nën kërcënimin e armëve, vidhnin kasa
Vidhnin kasaforta, dalin pamjet e grabitjes së bandës së rrezikshme (VIDEO) Një grup tjetër kriminal është shkatërruar në Tiranë. Ata kërcënonin me armë bizneset dhe vidhnin kasafortat, ndërkoh
Vidhnin kasaforta, shkatërrohet grupi kriminal në Tiranë Një grup tjetër kriminal është shkatërruar në Tiranë. Ata kërcënonin me armë bizneset dhe vidhnin kasafortat, ndërkoh
Misteri i kasafortave të Al Capones Alphonse Gabriel Capone, ose më mirë i njohur si Al Capone, është gangsteri më famëkeq amerikan i të gjitha kohërave.
3 aksione në pak orë, si u grabit kasaforta me 70 milionë lekë në Korçë Mbrëmjen e kaluar në fshatin Dishnicë në Korçë u grabit një fabrikë e prodhimit të bojrave. Autorët ende të paidentif
Vidhet kasaforta gjatë natës në Korçë, flet roja Një grabitje ka ndodhur gjatë natës në Korçë. Një biznes ka rënë në pre e maskave duke marrë kasafortën. Roja e s
Roja në gjumë, grabitet hoteli i madh në Durrës Gjatë natës së kaluar është grabitur kasaforta e parave të një ndër hoteleve më të njohur në Durrës. Burime zyrtare
Kodi sekret hap kasafortat e hotelit (VIDEO) Ka disa gjëra të cilat gjithmonë mund të prisni t’i gjeni në dhomën e hotelit. Çaj dhe kafe (nëse keni pak fat), tele
E FUNDIT/ Grabitet kasaforta e teatrit Skampa në Elbasan Një grabitje ka ndodhur në teatrin Skampa në Elbasan. Nga raportimet e para mësohet se është grabitur kasaforta e te
Vidhet kasaforta në një kompleks në Gjirin e Lalzit, merren 10 milionë lek Një kasafortë në Gjirin e Lalzit, është thyer dhe janë vjedhur 10 milionë lek. Policia ka arrestuar në flagrancë auut