999 rezultate për

kasafortĂ

Mbajtën gruan me muhabet, si u vodhën 20 milion lekë në Elbasan Dy persona grabitën një shumë të konsiderueshme parash nga kasaforta në banesën e një biznesmeni në fshatin Hoxhaj të El
Nuk ishte parë, si hapnin dyert dhe vidhnin kasafortat "skifterat" nga Fushë-Kruja (VIDEO) Ata përdornin një mekanizëm të veçantë që hapte çdo derë pa shkatërruar bravën. Dy persona nga Fushë-Kruja janë pika
Kasaforta me miliona e bizhu, si u zbuluan "skifterat" e 7 vjedhjeve Finalizohet operacioni policor i koduar “Precious”, ndërsa në pranga ka rënë një person që akuzohet për një seri vjedhje
Banda e kasafortave, pjesë edhe ish-polici që favorizonte hajdutët "Forca e Ligjit" goditi dje një grup të strukturuar kriminal, anëtarët e të cilit, nën kërcënimin e armëve, vidhnin kasa
Vidhnin kasaforta, dalin pamjet e grabitjes së bandës së rrezikshme (VIDEO) Një grup tjetër kriminal është shkatërruar në Tiranë. Ata kërcënonin me armë bizneset dhe vidhnin kasafortat, ndërkoh
Vidhnin kasaforta, shkatërrohet grupi kriminal në Tiranë Një grup tjetër kriminal është shkatërruar në Tiranë. Ata kërcënonin me armë bizneset dhe vidhnin kasafortat, ndërkoh
Misteri i kasafortave të Al Capones Alphonse Gabriel Capone, ose më mirë i njohur si Al Capone, është gangsteri më famëkeq amerikan i të gjitha kohërave.
3 aksione në pak orë, si u grabit kasaforta me 70 milionë lekë në Korçë Mbrëmjen e kaluar në fshatin Dishnicë në Korçë u grabit një fabrikë e prodhimit të bojrave. Autorët ende të paidentif
Vidhet kasaforta gjatë natës në Korçë, flet roja Një grabitje ka ndodhur gjatë natës në Korçë. Një biznes ka rënë në pre e maskave duke marrë kasafortën. Roja e s
Roja në gjumë, grabitet hoteli i madh në Durrës Gjatë natës së kaluar është grabitur kasaforta e parave të një ndër hoteleve më të njohur në Durrës. Burime zyrtare
Kodi sekret hap kasafortat e hotelit (VIDEO) Ka disa gjëra të cilat gjithmonë mund të prisni t’i gjeni në dhomën e hotelit. Çaj dhe kafe (nëse keni pak fat), tele
E FUNDIT/ Grabitet kasaforta e teatrit Skampa në Elbasan Një grabitje ka ndodhur në teatrin Skampa në Elbasan. Nga raportimet e para mësohet se është grabitur kasaforta e te
Vidhet kasaforta në një kompleks në Gjirin e Lalzit, merren 10 milionë lek Një kasafortë në Gjirin e Lalzit, është thyer dhe janë vjedhur 10 milionë lek. Policia ka arrestuar në flagrancë auut
Grabitet një supermarket në Ksamil,vidhet kasaforta me para Një supermarket është grabitur në Ksamil nga persona akoma të pidentifikuar të cilët kane rrembyer kasaforten me para dh
Grabitësit e bankës në ish-bllok, 3 ditë gërmime për të arritur te kasaforta Detaje të tjera kanë dalë në dritë nga tentativa e grabitjes së një banke të nivelit të dytë në zonën e ish­Bllokut në T
Grabitja e diamantëve në Londër, policia në kërkim të bandës Ndonëse kanë kaluar tre ditë nga vjedhja e gurëve të çmuar në Londër, policia është ende e vonuar në kapjen e bandës. Vl
Vidhet kasaforta e xhamisë në Shijak Në Shijak dje është vjedhur kasaforta e xhamisë, ku policia bën me dije se janë marrë 10.000 lekë. Xhamia e Shijakut ësh
Vidhet kasaforta me 12 mijë euro në Shkup Mbrëmë në Shkup është vjedhur një kasafortë me 12 mijë euro brenda. Kasaforta ka qenë në rrugën "Maqedonia" në qendë
Vidhet kasaforta e ministrisë Një vjedhje e rëndë ka ndodhur gjatë wikendit në Ministrinë e Infrastrukturës në Prishtinë. Burimet e Indeksonline brend
Vidhet kasaforta në Krimet e Rënda, inspektohet nga MD Skandali i zhdukjeve të provave në Gjykatën për Krimet e Rënda ka ngritur në këmbë Ministrinë e Drejtësisë e cila po kry