999 rezultate për

kasa

E ëma si ndahet Shpat Kasapit: Dua nuse në shtëpi! (VIDEO) Këngëtari i mirënjohur Shpat Kasapi, së bashku me të ëmën ka qenë në një lidhje direkte me emisionin ‘Ftesë në 5’. E ëm
Kasami: Ja kur do të kthehemi në normalitet (VIDEO) Bilall Kasami, kreu i Levizjes Besa në Maqedoninë e Veriut, thotë se kufijtë në këtë vend duhet të ishin mbyllur më parë
Shtohen rastet në Elbasan, dalin analizat e pesë anëtarëve të familjes së kasapit Një tjetër person ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit në Elbasan, duke çuar në 10 numrin e të prekurve në këtë qark.
Koronavirusi frikëson Shpat Kasapin, këngëtari merr vendimin e papritur (FOTO LAJM) Gjatë një interviste të fundit të dhënë për për “Cult” të KosovaPress-it, këngëtari Shpat Kasapi ka treguar se janë anu
Grabitje "të çmendura": Arrestohen tre persona në Tiranë pasi vidhnin kasafortat e bizneseve (VIDEO) Policia e Tiranës ka finalizuar operacioni policor "Poliklinika", për goditjen e një grupi kriminal në fushën e vjedhjes
52-vjeçari bën lëmsh policinë, denoncon grabitje por paratë i kishte në shtëpi Një denconcim i pazakontë ka alarmuar Policinë e Lushnjes një ditë më parë. Një 52-vjeçar me iniciale L.D. ka paraqitur
Tha se i vodhën 4 mijë euro në kasafortë, pendohet lushnjari Shtetasi L. D, 52 vjeç kallëzoi në Polici ditën e djeshme se i kanë vjedhur një sasi eurosh në kasafortë. Por gjërat
Grabitet shtëpia në Lushnjë, merren mijëra euro nga kasaforta Është grabitur një banesë në Lushnjë. Grabitësit kanë arritur të marrin 4 mijë euro që fshiheshin në kasafortën e sht
U ekzekutua me dy plumba në Itali, zbulohet e shkuara e errët e shqiptarit Identifikohet shqiptari i cili u ekzekutua me dy plumba mbrëmjen e të shtunës në Itali. Viktima mësohet të jetë shtetasi
Një plumb në kokë e një në gjoks, kush është shqiptari që u ekzekutua mbrëmë në Itali Identifikohet shqiptari i cili u ekzekutua me dy plumba mbrëmjen e të shtunës në Itali. Viktima mësohet të jetë shtetasi
Fulhami zgjedh golin e Pajtim Kasamit si më të mirin e dekadës, shqiptari ndihet i lumtur (VIDEO) Fulham ka zgjedhur golin e sulmuesit shqiptar Pajtim Kasami si më të mirin e dekadës që lamë pas. Kasami i cili aktua
Kasami: Pranuam ofertën e ASH për koalicion trepalësh Kryesia qendrore e Lëvizjes BESA ka vendosur të pranojë ofertën e Aleancës për shqiptarët që të garojnë së bashku në zgj
"Kam vuajtur nga ankthi dhe depresioni", Shpat Kasapi zbulon për herë të parë periudhën e tij të errët Këngëtari i mirënjohur shqiptar nga Maqedonia, Shpat Kasapi, ka rrëfyer për here të parë një periudhë të errët të jetës
"Njëra më bënte masazh, tjetra më puthte", Shpat Kasapi: Kam fjetur me 18 misse Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi ka ndarë detaje nga jeta e tij private si asnjëherë më parë. Ai ka rrëfyer se teksa
E tha vetë, Getoar Selimi nëse nuk do të ishte reper do të ishte kasap! Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kanë disa vite të martuar, por thuajse asnjëherë nuk dalin nëpër intervista. Reperi zbu
"Bizhuteri me vlerë 10 milionë lekë dhe 700 mijë nga kasa", si u grabit argjendaria në Korçë Ditën e djeshme një argjendari u grabit në Korçë. Ngjarja ndodhi rreth orës 03:00 të mëngjesit, ku disa persona kanë
Kasapët shqiptarë "luftë" me policinë në kufi, si vidhnin bagëti në Greqi Policia greke ka pikasur ditën e djeshme një grup prej 5 personash që po tentonin te kalonin ilegalisht kufirin nga Greq
Vodhën kasaforta dhe bizhuteri floriri, kapen dy persona në Fushë-Kosovë Policia në Fushë–Kosovë ka arrestuar dy persona të dyshuar për veprën penale “Vjedhje e rëndë”. Sipas policisë, perso
Shpat Kasapi nuk gjen karar me femrat: Njëra xheloze, tjetra posesive Këngëtari shqiptar Shpat Kasapi ka rrëfyer së fundmi detaje nga jeta e tij personale dhe profesionale. I ftuar në “Wake
Pallati i pabanueshëm, kasapi në Durrës mban hapur dyqanin e mishit Bizneni nuk pyet për rrezik e për tërmet. Durrësi dhe Thumana kanë qenë zonat më të dëmtuara nga tërmeti tragjik i