999 rezultate për

kartonit

ZYRTARE/ Dajaku largohet nga Bayerni, kjo është skuadra e re Futbollisti kosovar Leon Dajaku ka gjetur klub të ri. I riu ka firmosur kontratë gjysmë-sezoni me skuadrën e Union Be
Truk i shkëlqyeshëm si ta shkrini akullin në xhamat e makinës për dhjetë sekonda (VIDEO) Ekziston një mënyrë e shkëlqyeshme si të shkrihet shpejt, pa gërryerje dhe pa blerje të mjeteve për shkrirje të akullit
Enrique i shtang të gjithë në konferencë, nuk e dinte për kartonin e kuq të kundërshtarit (VIDEO) Luis Enrique duket se e kishte humbur toruan në ndeshjen Spanjë-Zvicër dhe nuk e kishte kuptuar që kundërshtari luajti m
Florenzi bind, PSG përgatit për blerjen e kartonit Mbrojtësi anësor italian, Alessandro Florenzi e ka nisur në mënyrë perfekte aventurën e tij te Paris Saint Germain, ku u
Pas kartonit të kuq, ja sa pezullohet Federico Chiesa Komisioni disiplinor ka marrë vendim që të ndëshkojë Federico Chiesan me një ndeshje pas kartonit të kuq ndaj Crotones.
Futbollistët e tij duartrokitën pas kartonit të kuq, nervozohet Klopp Jurgen Klopp ka mbetur i pakënaqur me disa prej lojtarëve/stafit të Liverpool, në fitoren kundër Chelsea. Liverpool f
59 minuta në fushë, Haaland e çon vlerën e kartonit 75 milionë euro Erling Haaland po i kalon pritshmëritë. Blerja më e re e Borussia Dortmund i ka mahnitur të gjithë pasi në dy ndeshje ka
Ylli i Juventusit rrezikon dënim të rëndë pas kartonit të kuq (VIDEO) Jo vetëm humbje 3-1, Superkupa te Lazio, por Juventusi rrezikon një dënim shumë të madh nga Federata. Nga trajneri Ma
Pagesa e kartonit të Emiliano Sala nga Cardiffi, FIFA merr vendim Gjatë muajit janar, Emiliano Sala po transferohej te Cardiffi në Premierligë nga Nantes, kur aeroplani që po udhëtonte r
Goditet Barcelona, do t’i mungojë ylli i sulmit në El Clasico Barcelona nuk do të ketë Ousmane Dembelen për El Clasicon e 26 tetorit. Sulmuesi francez është dënuar me dy ndeshjepë
Jesus e humb fare pas kartonit të kuq, shikoni veprimet e papjekura (VIDEO) Gabriel Jesus e humbi toruan pasi u përjashtua me karton të kuq në finale të Kupës së Amerikës të dielën mbrëma, duke te
Allegri: Pas dy golave na zuri gjumi Trajneri i Juventus Massimiliano Allegri ka folur për mikrofonat e Sky Sport pas fitores 2-1 të Juventus ndaj Napolit, s
Rrëfehet Bare: Pas kartonit të kuq kam kaluar ditë të vështira Keidi Bare kërkon të tregojë gjithë potencialin e tij futbollistik te Malaga, ekip në të cilin u transferua nga Atletiko
Pas kartonit të CR7, Allegri kërkon VAR në Champions Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri beson se kartoni i kuq nuk ishte i drejtë për Cristiano Ronaldon. Më pas
Dramatike, 11 metërsh, karton i kuq dhe gol në Kolumbi-Japoni (VIDEO) Ka nisur shumë shpejt dhe me mjaft episode ndeshja mes Kolumbisë dhe Japonisë. Në minutën e '5 japonezët kanë fituar
Dalipi: Arbitri gaboi në dhënien e kartonit e dytë të verdhë Zëvendës trajneri i Partizanit, Dalipi ka folur për humbjen e klubit kryeqytetas ndaj veri-lindorëve të Kukësit.
Dortmund nuk ka ndërmend të heqë dorë nga Batshuayi në fund të sezonit Michy Batshuayi ka patur një impakt të jashtëzakonshëm në radhët e Borussias së Dotmundit, që e huazoi nga Chelsea gjatë
Përdorimi për herë të parë i kartonit të kuq, shikoni si është frymëzuar arbitri anglez VAR mund të jetë sot ndryshimi më i madh në futboll, por në vitet e 70-ta të shekullit të kaluar ishte shfrytëzimi i kar
Seriali Coutinho vazhdon, ja si raportohet ngjarja ditët e fundit Transferimi i Coutinhos te Barcelona duket se po rezulton një nga telenovelat më të gjata, pasi ka filluar që në verën e
Zyrtare: UEFA pezullon Carvajalin pas kartonit të verdhë Komiteti i Kontrollit dhe Etikës së UEFA-s ka suspenduar me dy ndeshje mbrojtësin e djathtë të Real Madridit, Daniel Car