999 rezultate për

kartonin

Leipzig nuk e paguan kartonin e Rashicës, Lala zbarkon në Milano Milot Rashica mund të përfundojë te skuadra e Milan. Ylli i kombëtares së Kosovës, Milot Rashica pritet të arrijë mar
Jo vetëm Liverpool, në garë pë Thiagon futen dhe Juve e Man.City Mesfushori spanjoll, Thiago Alcantara, me shumë gjasë do të largohet nga ‘Allianz Arena’ gjatë merkatos së kësaj vere.
Kjaer bind Milanin, "kuqezinjtë" blenë përfundimisht kartonin e danezit Mbrojtësi danez ka qenë në ‘San Siro’ që nga janari, kur ndërpreu huazimin e tij me Atalanta për shkak të vështirësive t
DETAJE/ Kur do të zyrtarizohet shkëmbimi Arthur-Pjanic? Barcelona dhe Juventus kanë arritur marrëveshje për shkëmbimin e dy mesfushorëve, por akoma asgjë nuk është zyrtarizuar.
Tashmë lojtar i Juventusit, Arthur flet para shokëve të skuadrës së Barcelonës Ylli brazilian, Arthur, do të tansferohet te Juventus dhe zyrtarizimi për këtë pritet të bëhet sot. Arthur zyrtarizoh
Bare i pakujdesshëm, brenda 4 minutave ndeshkohet me karton të kuq (VIDEO) Futbollisti kuqezi e nisi titullar takimin për miqtë, por që në pjesën e parë, u largua drejt dusheve. Në minutën e 4
PSG tenton me të gjitha forcat për të nënshkruar me yllin e Milanit Hernandez ka shkëlqyer këtë edicion me fanellën e Milan, duke qenë padiskutim më i miri i skuadrës, duke bërë kështu që
Po shkëlqen me Dortmundin, edhe Interi futet në garë për Hakimin I huazuar nga Reali i Madridit që në verën e 2018-ës, mbrojtësi anësor maroken Achraf Hamkimi po shkëlqen me fanellën e
Leonardo telefonon Taren, ofron 60 milion euro për yllin e Lazios Sergei Milinkovic-Savic kërkohet nga klube të shumta në Europë, ndërsa së fundi Paris Saint Germain ka bërë një tjetër h
Barcelona interesohet për mbrojtësin portugez të Dortmundit Mbrojtësi i krahut të majtë, Raphaël Guerreiro, i cili mund ta aktivizohet edhe si mesfushor, ka përfunduar në radarin e
Juventusi nxjerr në shitje Bernardeschin me një çmin të konsiderueshëm Sipas Gazzetta dello Sport, Federico Bernardeschi do të lihet i lirë të largohet nga Juventus këtë verë. Sulmuesi i k
E vështirë por jo e pamundur, Barça vazhdon insistimin për Lautaron Lautaro Martinez vazhdon të lidhet me një kalim të mundshëm te skuadra e Barcelonës. Me merkaton e verës që po afron,
Roma në delir, ulet çmimi për kartonin e Smalling Manchester United kanë pranuar dëshirën e mbrojtësit anglez, Smalling, për të qëndruar te skuadra e Romës. Kësisoj, ‘
Sheikët e Newcastle të gatshëm të ofrojnë 50 milion euro për Bale Dashuria mes Gareth Bale dhe Realit të Madridit ka përfunduar prej kohësh dhe në merkaton e kësaj vere me shumë mundësi
Rizzoli shpjegon vendimet kontroverse të VAR në ndeshjen Inter-Juventus (VIDEO) Deleguesi i gjyqtarëve italianë, Nicola Rizzoli ka reaguar ndaj një ish-anëtari të Federatës së Futbollit të Italisë rre
Mkhitaryan bind Romën, klubi kryeqytetas gati të blejë kartonin e sulmuesit Roma kërkon të sigurojë përfundimisht kartonin e Henrikh Mkhitaryan, i cili është i huazuar nga Arsenal që nga vera e sh
Bayerni e ka ndarë mendjen për Sane, Flick e bind me një telefonatë Bayern Munich i rikthehet fuqishëm pistës Leroy Sane. Telenovela që ka nisur që verën e kaluar nuk ka përfunduar ende se
Juventusi i vendosur për Icardin, ofron dy lojtarë Juventusi është duke bërë maksimumin për të siguruar shërbimet e Mauro Icardit. Paris Saint Germain janë gati të blej
Coutinho jo, Perisic po, Bayerni gati të blejë kartonin e kroatit Ylli kroat i futbollit, Perisic, kaloi këtë sezon si i huazuar te Bayern, nga skuadra e Inter, dhe duket se paraqitjet e
Chelsea del hapur, ka gati ofertën për Philip Coutinhon Chelsea del hapur duke zbuluar se po tenton me të gjitha mënyrat për të vendosur duart mbi kartonin e Philippe Coutinhos