999 rezultate për

kartoni

Pas kartonit të kuq, ja sa pezullohet Federico Chiesa Komisioni disiplinor ka marrë vendim që të ndëshkojë Federico Chiesan me një ndeshje pas kartonit të kuq ndaj Crotones.
DETAJE/ Juventusi blen përfundimisht kartonin e mesfushorit të Udineses Juventusi njofton se ata ka arritur marrëveshjen me Udinezen për transferimin përfundimtar të mesfushorit mbrojtës, Rola
Mbyllet çështja Smalling, Roma arrin akordin me Man.United Chris Smalling është shumë pranë rikthimit te Roma. Janë zhbllokuar bisedimet mes klubit verdhekuq dhe Manchester United
Futbollistët e tij duartrokitën pas kartonit të kuq, nervozohet Klopp Jurgen Klopp ka mbetur i pakënaqur me disa prej lojtarëve/stafit të Liverpool, në fitoren kundër Chelsea. Liverpool f
Juventusi e kërkon me ngulm, Lyoni fikson çmimin për mesfushorin 50 milionë Euro është shuma që presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas kërkon për kartonin e talentit Housem Aouar. Në kë
Talenti i Realit zyrtarisht huazohet te Dortmund Real Madrid e ka huazuar talentin e tyre, Reiner Jesus te Borussia Dortmund për dy sezonet e ardhshme. Lajmin e ka bë
E trishtë: Gjendet e pajetë foshnja brenda një kutie kartoni Një foshnje është gjetur e pajetë brenda një kutie kartoni ditën e sotme në kryeqytet. Mësohet se foshnja ishte vendo
Barcelona e dështuar në ç'do aspekt, formacioni startues i Bayernit kushton më pak se Coutinho (FOTO LAJM) Se Barcelona ka dështuar në të gjitha aspektet tregon edhe një fakt lidhur me shumën e paguar për Philippe Coutinho.
Leipzig nuk e paguan kartonin e Rashicës, Lala zbarkon në Milano Milot Rashica mund të përfundojë te skuadra e Milan. Ylli i kombëtares së Kosovës, Milot Rashica pritet të arrijë mar
Jo vetëm Liverpool, në garë pë Thiagon futen dhe Juve e Man.City Mesfushori spanjoll, Thiago Alcantara, me shumë gjasë do të largohet nga ‘Allianz Arena’ gjatë merkatos së kësaj vere.
Kjaer bind Milanin, "kuqezinjtë" blenë përfundimisht kartonin e danezit Mbrojtësi danez ka qenë në ‘San Siro’ që nga janari, kur ndërpreu huazimin e tij me Atalanta për shkak të vështirësive t
DETAJE/ Kur do të zyrtarizohet shkëmbimi Arthur-Pjanic? Barcelona dhe Juventus kanë arritur marrëveshje për shkëmbimin e dy mesfushorëve, por akoma asgjë nuk është zyrtarizuar.
Tashmë lojtar i Juventusit, Arthur flet para shokëve të skuadrës së Barcelonës Ylli brazilian, Arthur, do të tansferohet te Juventus dhe zyrtarizimi për këtë pritet të bëhet sot. Arthur zyrtarizoh
Bare i pakujdesshëm, brenda 4 minutave ndeshkohet me karton të kuq (VIDEO) Futbollisti kuqezi e nisi titullar takimin për miqtë, por që në pjesën e parë, u largua drejt dusheve. Në minutën e 4
PSG tenton me të gjitha forcat për të nënshkruar me yllin e Milanit Hernandez ka shkëlqyer këtë edicion me fanellën e Milan, duke qenë padiskutim më i miri i skuadrës, duke bërë kështu që
Po shkëlqen me Dortmundin, edhe Interi futet në garë për Hakimin I huazuar nga Reali i Madridit që në verën e 2018-ës, mbrojtësi anësor maroken Achraf Hamkimi po shkëlqen me fanellën e
Leonardo telefonon Taren, ofron 60 milion euro për yllin e Lazios Sergei Milinkovic-Savic kërkohet nga klube të shumta në Europë, ndërsa së fundi Paris Saint Germain ka bërë një tjetër h
Barcelona interesohet për mbrojtësin portugez të Dortmundit Mbrojtësi i krahut të majtë, Raphaël Guerreiro, i cili mund ta aktivizohet edhe si mesfushor, ka përfunduar në radarin e
Juventusi nxjerr në shitje Bernardeschin me një çmin të konsiderueshëm Sipas Gazzetta dello Sport, Federico Bernardeschi do të lihet i lirë të largohet nga Juventus këtë verë. Sulmuesi i k
E vështirë por jo e pamundur, Barça vazhdon insistimin për Lautaron Lautaro Martinez vazhdon të lidhet me një kalim të mundshëm te skuadra e Barcelonës. Me merkaton e verës që po afron,