999 rezultate për

karrika

Kurti: Qeveria është në dorën e Vuçiçit Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka komentuar marrëveshjen e djeshme mes PDK-AAK-Nismës dhe AKR-së. Kurt