999 rezultate për

karrigeve

U hapën më në fund, rregullat për të shkuar në kinema Ministria e Shëndetësisë njoftoi hapjen e kinemave, shoqëruar me një udhëzues të përkohshëm gjatë fazës së pandemisë. D
"Kur vjen puna për të qeverisur Kosovën, ndarja e karrigave ka rëndësi", Rama thumbon keq Kurtin dhe Mustafën Kryeministri shqiptar, Edi Rama, ka thumbuar jo pak kreun e VV-së, Albin Kurti dhe liderin e LDK-së, Isa Mustafa, pas dë
5 përfitimet e karrigeve ergonomike: Një mjedis pune më i shëndetshëm Ora godet 5 dhe orët e zyrës më në fund kanë mbaruar. Punonjësi i zellshëm bën lamtumirë në tryezën e tij të kompjuterit
Rrjedhje tek LSI-ja, tre kandidatë drejt karrigeve të deputetit Nga radhët e Lëvizjes Socialiste për Integrim ka patur disa "rrjedhje" nga qëndrimet për të djegur mandatet. Mësohet
Ky është “militanti” më i veçantë i mitingut të PS-së Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguare në lidhje me mitingun që PS mbajti dje në Tiranë. Me anë të një statusi në
Shqiptarët përleshen keq me maqedonasit në një ditëlindje Një festë ditëlindjeje është shndërruar në një arenë përleshjeje mes disa shqiptarëve dhe maqedonasëve në në një lokal n
Demokracia e Re iu “vërsul” karrigeve ministrore Një ditë pas promovimit zyrtarë, deputetët e partisë Demokracia e Re, Imer Selmani, Sulejman Ru