999 rezultate për

karrigen

Nuk pritej, Robert Aliaj largohet nga "Danc With Me" për t'i liruar karrigen këtij persoazhi (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në media u bë me dije se juria e spektaklit ‘Dance With Me’ do të ndryshojë. I pari që është prekur
Jozefina Topalli: Rama dhe Basha kanë marrëveshje të fshehtë bashkë Nga Jozefina Topalli “Cdo fjale ka konseguenca. Cdo heshtje po ashtu.” Jean – Paul Sartre Koha vetem po konfirm
Xhelal Mziu: Nuk e liroj karrigen, postin e kryebashkikut e lë vetëm me votë të lirë Kryetari i Bashkise Kamëz Xhelal Mziu në një prononcim për RTV Ora i quajti zgjedhjet e sotme "farsë" "Na kthejnë në
U arrestuan Çapajt, si u vra Gentian Beqiri në karrigen e invalidit: Vdiq edhe babai Policia ka zbardhur tre ngjarje të rënda të ndodhur gjatë viteve 2006-2013 në Elbasan, ku spikat vrasja në karrigen e i
Rama fton Bashën për dialog: Ulemi dhe flasim meqë t’i s’do as karrigen Kryeministri Edi Rama i ka bërë thirrje Lulzim Bashës që të ulen në tavolinë dhe të diskutojnë, pasi sipas tij Basha nuk
"Më theu karrigen në kokë", gruaja që akuzohet për tradhti trondit me rrëfimin e saj Dy ditë më parë, 45-vjeçari nga Durrësi Lulzim Merja rrëfeu në studion e emisionit “Me Zemër të Hapur” në News24 se ësht
Para ekzekutimit me buzën në gaz kjo ishte dëshira e tij Çfarë do të thoshit si fjalën e fundit në këtë jetë? Vetëm mendojeni dhe me siguri mes alternativave nuk do gjendet ajo
Rrëmujë në Kuvend, Paloka "pushton" karrigen e Ruçit (VIDEO) Ka vijuar me rrëmujë rifillimi i seancës Parlamentare pas shkëputjes së para disa minutave, por kur Lulzim Bashës i ka p
Maqedoni, BDI lakmon karrigen e presidentit Në takimin e fundit të kryeministrit të Republikës së Maqedonisë me liderin e Bashkimit Demokratik për Integrim BDI, Ali
Pasi hyri sërish në PD, Jozefina Topalli i sulet ashpër Bashës Pavarësisht se Basha i hapi rrugën për t'u futur sërish në PD, Jozefina Topalli nuk duket aspak e lumtur. Me anë të
Topalli ironizon hapur Bashën: Veç ai të mbajë karrigen Pas ndryshimeve statutore që pritet të miratohen në Kuvendin Kombëtar të fund Prillit, ish-nënkryetarja e Partisë Demokr
Përplasi karrigen e braktisi Kuvendin: E qeshura e Ramës acaroi Pandeli Majkon Pavarësisht se opozita ishte në rrugë duke protestuar, në Kuvend u mbajt seanca e rradhës parlamentare. Dhe kur nuk
Përplasi karrigen e braktisi PS-së, çfarë postoi Majko në Facebook (FOTO LAJM) Si rrallë herë më parë, Pandeli Majko është përlasur me deputetët e tjetër të maxhorancës. Pas një debati me Mimi Kodhel
E FUNDIT/ Plas sherri brenda PS, Majko pëplas karrigen dhe largohet nga salla Pritej që kjo e sotma të ishte një seancë pa kokëçarje për maxhorancën, pasi opozita ishte në rrugë, por nuk ka ndodhur
Ariu "shërbëtor", shtyn invalidin në karrigen me rrota (VIDEO) Një burrë që ka trajnuar tre arinj kur ishin këlyshë të vegjël tani po shtyhet në një karrige me rrota nga një prej kafs
Plas te Milani, agjenti i lojtarit i përplas karrigen në zyrë Mirabellit (FOTO LAJM) Situata në klubin e Milanit nuk duket aspak e qetë në këto ditët e fundit të merkatos së dimrit. Ditën e djeshme mës
Gjyshin ia kanë inat, ama nipin ia duan president! (FOTO LAJM) Një anëtar tjetër i familjes Trump ka pasur nderin të ulet në karrigen e një prej vendeve më të fuqishme në botë. Dja
Humbi zgjedhjet lokale, dorëzon postin e kryekomunarit por jo edhe karrigen Ish kreu i komunës së Vevçanit, Cvetomir Ugrinovski gjatë largimit të tij nga komuna ka marrë me vete dhe karriken në të
Thaçi: Tërhoqëm kandidatin me qëllim që Struga përsëri të udhëhiqet nga shqiptarët Partia Demokratike Shqiptare (PDSH) qëndroi në Strugë në tubimin e saj të radhës në kuadër të fushatës për zgjedhjet lo
Gruevski sot në karrigen e të akuzuarit Sot është caktuar seancë e re gjyqësore në Gjykatën Penale në lidhje me rastin “shuplakat e porositura”, ngjarje e ndodh