999 rezultate për

karrige

U hapën më në fund, rregullat për të shkuar në kinema Ministria e Shëndetësisë njoftoi hapjen e kinemave, shoqëruar me një udhëzues të përkohshëm gjatë fazës së pandemisë. D
Kriminale në Turqi, i burgosuri lihet të vdesë në karrige plastike i izoluar (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sëfundmi në burgun e Gumushanes në Turqisë. Ish-nën komisari Mustafa Kabakçioglu u gj
Jul Deda thumbon Ramën: Ku i gjeti lekët tani apo halli i karriges? Aktori i njohur i humorit Julian Deda ka thumbuar sërish kryeministrin Edi Rama në lidhje me rritjen e pagave për mjekët
Sherr masiv në Jalë, të rinjtë rrihen me grushte dhe karrige mes restorantit (VIDEO) Ditën e sotme ka ndodhur një sherr masiv në Jalë, në një restorant të njohur. Në videon e shpërdarë në media online,
I riu i rritur në jetimore: Për 18 vite më kanë dhunuar, edhe me këmbë karrigeje (VIDEO) Në studion e emisionit "Shqipëria Live" ishte i ftuar Ervis Zefi. Ervisi, tashmë 23-vjeç, deri në moshën 19-vjeçare k
Ditëlindja e bujshme e Armina Mevlanit, blogerja zbulon dhuratën më speciale (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, bloggerja e njohur Armina Mevlani festoi ditëlindjen e saj të organizuar në kopshtin e shtëpisë ku ish
Vuan nga sëmundja e rëndë, Mirush Kabashi fotografohet në karrige me rrota (FOTO LAJM) Artisti i madh, shumë i dashur për publikun, Mirush Kabashi prej dy vitesh vuan nga një sëmundje e rëndë. Ditën e so
Rudina Magjistari harron se është live në emision e kërkon t'i ndërrojnë karrigen Rudina Magjistari njihet për të papriturat gjatë emisionit të saj të pasdites. Moderatorja ka treguar se në studion e
Rikthehet në Kuvend ligji që i rrezikon karrigen Berishës, Ruçit e Brahos Janë 20 deputetë të opozitës më në krye Myslim Murrizin të cilët po bëjnë përpjekje për implementimin e nismës ligjore
Ashley Cole përjeton tmerrin, hajdutët e lidhin në karrige dhe i vjedhin banesën Ish-ylli i Arsenalit dhe Chelseat, Ashley Cole, u sulmua nga një bandë hajdutësh të maskuar në shtëpinë e tij. 39-vjeçar
Epike! Majlinda Bregu i zë karrigen kryeministrit Rama: Nuk e kam zakon (VIDEO) Ish-ministrja dhe ish-deputetja e PD Majlinda Bregu është distancuar përfundimisht nga partia Demokratike. "Mendjet
Arsyeja e çuditshme pse Mourinho u qeth qeros Jose Mourinho gjithmon merr vëmendje në konferencat për shtyp apo në fushë, por këtë herë e ka marr për dicka ndryshe, p
Kurti vendos "ultimatumin" për ministrat: Karriget i keni, por më shumë të rrini në këmbë Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka mbajtur mbledhjen e parë ceremoniale të qeverisë së re me të gjithë vartësit e ti
Incident në Kuvend, ministrin Sandër Lleshajn e lënë pa karrige (FOTO LAJM) Një incident ka ndodhur ditën e sotme ku nisi sesioni i ri parlamentar ku ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj mbeti pa k
"Kur vjen puna për të qeverisur Kosovën, ndarja e karrigave ka rëndësi", Rama thumbon keq Kurtin dhe Mustafën Kryeministri shqiptar, Edi Rama, ka thumbuar jo pak kreun e VV-së, Albin Kurti dhe liderin e LDK-së, Isa Mustafa, pas dë
Burri shërben si karrige për gruan e tij shtatzënë Një burrë në Kinë, ka bërë një gjest të jashtëzakonshëm. Sipas fotove të publikuara nga mediat vendase se burri ësht
"Syrit" të "Air Albania" nuk i shpëton gjë, identifikohen shtetasit që dëmtuan dhe thyen karriget Nëpërmjet kamerave të sigurisë, policia ka arritur të identifikojë personat që kanë dëmtuar ambientet e stadiumit "Air A
I morën "karriget" Bashës e Monikës, kjo është pasuria e deputetëve të rinj opozitar Zëvëndesimi i deputetëve të opozitës nga rradhët e tyre në parlamentin shqiptar u bë me shumë bujë. Pavarësisht se u
Ish-miku i nxjerr sekretin Ramës: Në 2021 largohet nga pushteti, karrigen ia lë... "Ai e ka bindjen vetëm me PD-në. Ai e ka ndarë mendjen, në 2021 ikën nga pushteti dhe ia lë vendin Lulzim Bashës..."
Karrige dhe shishe kokës, plas keq sherri në dasmë (VIDEO) Një sherr masiv është bërë viral në rrjet për arsye se ka ndodhur në një dasmë në Angli. Banketi po mbahej në një hot