999 rezultate për

karrieres

Messi tregon trajnerin më të mirë që ka punuar gjatë gjithë karrierës Lionel Messi ka zgjedhur trajnerin më të mirë që ka punuar gjatë karrierës së tij. "Ylli" argjentinas ka punuar me sh
Marchisio i dha fund karrierës, Pogba i bën surprizën (VIDEO) Marchisio njoftoi pensionimin e tij, Pogba ia publikon një video qesharake. Dita e lamtumirës, ​​dita e p
Po Bleona ç'do të thotë? I publikojnë fotot e pabesueshme nga vitet e para të karrierës (FOTO LAJM) Bleona Qerreti njihet sot si një prej femrave më të bukura shqiptare. Pavarësisht se vitet kalojnë, ajo mbetet një ikonë
Marchisio i dha fund futbollit: Këto janë pengjet e karrierës sime (VIDEO) Claudio Marchisio i thotë lamtumirë futbollit të luajtur. Në moshën 33-vjeçare ish-mesfushori i Juventusit ka zyrtarizua
"Më tallnin", gazetarja e suksesshme shqiptare tregon vështirësitë në fillimet e karrierës (FOTO LAJM) Sot, Juli Xhokaxhi, gazetare në ABC Neës, njihet për emisionet e saj me natyrë politike, por s’ka qenë gjithmonë ashtu.
Diego Costa humb rastin më të pastër të karrierës (VIDEO) Atletico e Madridit ka mundur mbrëmjen e djeshme, Lokomotivën e Moskës në transfertë 0-2, për Ligën e Kampionëve dhe ka
Mjeku bën gabimin më të madh të karrierës, i bën abort gruas së gabuar Një doktor në Korenë e Jugut ka bërë gabimin më të madh të karrierës së tij, pasi i ka kryer një abort pacientes së gabu
Këto janë 150 skuadrat që Ronaldo iu ka shënuar gjatë karrierës së tij (FOTO LAJM) "Pokeri" kundër Lituanisë në fitoren 5-1 që Portugalia regjistroi e ngjiti Cristiano Ronaldon në kuotën e 93 golave të s
Suarez dëshiron rikthimin te kampionët holandez Legjenda e Ajaxit, Sjaak Swart, tregon se sulmuesi uruguaian i Barcelonës, Luis Suarez, dëshiron të kthehet në Ajax para
Goditje me thembër, Pedro shënon golin më të bukur të karrierës (VIDEO) Chelsea vazhdon të përgatitet për sezonin e ri. “Blutë” e Londrës kanë mposhtur 3-5 në transfertë Salzburgun e Austrisë
Portierja seksi i jep fund karrierës, shkak bëhet Instagrami (FOTO LAJM) Portieria bukuroshe i jep fund karrierës për shkak të Instagramit Mikayla Demaiter ka vendosur të heqë dorë nga sporti
ZYRTARE/ Evra i jep fund karrierës në futboll me një video emocionuese (VIDEO) Ish-mbrojtësi i Manchester United dhe Francës, Patrice Evra i ka dhënë fund karrierës në futbollin aktiv. Lajmi është
Zyrtare: Cech rikthehet në Chelsea Petr Cech është rikthyer te Chelsea pas përfundimit të karrierës së portier te Arsenal. Ish portieri i Kombëtares së
Zyrtare: Fernando Torres tërhiqet nga futbolli Fernando Torres ka njoftuar fundin e karrierës në futbollin aktiv. Sulmuesi spanjoll, që vesh fanellën Sagan Tosu, nj
Mbappe befason me deklaratën për të ardhmen Sulmuesi i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe ka paralajmëruar se mund të transferohet në Amerikë në të ardhmen, trans
Greta Koçi përlotet gjatë emisionit, e kujton këtë person të dashur (VIDEO) Greta Koçi njihet si këngëtare mjaft e pëlqyer nga publiku shqiptarë. Ajo së fundmi ishte e ftuar në emisionin "E Die
Robin van Persie luan ndeshjen e fundit të karrierës Robin Van Persi do të luajë ndeshjen e tij të fundit të karrierës të dielën kur Fejnordi do të presë Den Hag në shtëpi n
Yaya Toure i jep karrierës madhështore në futboll Yaya Toure do tërhiqet në fund të sezonit. Afrikani do ti thotë lamtumirë pas një karrierë të pasur në futboll. Sot
Fitoi titullin në Maqedoni, flet Mici: Kulmi i karrierës, dua të luaj në Champions me Shkëndijën Gledi Mici i cili u transferua te Shkëndija verën e kaluar ka fituar titullin e parë me skuadrën nga Tetova e Maqedonisë
Mesfushori Tottenham: Ndaj Ajax-it ndeshja më e rëndësishme e karrierës Mesfushori i Tottenham Lucas Moura, protagonist në konferencën për mediat të dhënë në vigjilje të takimit të parë gjysmë