999 rezultate për

karrieren

Goli me thembër më i miri në karrierë për Suarez (VIDEO) Luis Suarez e ka quajtur golin me thembër kundër Real Mallorcas si më të mirin në karrierën e tij të shquar. Sulmuesi
Messi: Iu tregoj "Topin e Artë" më të veçantë që kam fituar gjatë karrierës sime! Lionel Messi ka folur për rëndësinë e "Topit të Artë". Gjatë një interviste për mediat iberike, argjentinasi theksoi
Deputet e kryetar partie, ky politikan shqiptar e ka nisur karrierën si mekanik Mos e besoni po deshët por dikur politikani i famshëm shqiptar Nard Ndoka rregullonte makina, si një mekanik. Këtë t
Loredana flet pas ndarjes por "injoron" Mozzik: S’më ka ndihmuar me karrierën Loredana dhe Mozzik prej kohësh ata nuk janë më bashkë, por vazhdojnë që t’i bëjnë dedikime njëri-tjetrit. Loredana,
E mbani mend "Profesorin", si duket sot këngëtari Antre (FOTO LAJM) Kënga "Professori" u bë hit 10 vite më parë. Nuk kishte student që të mos e këndonte, dhe nuk kishte festë rinore që mos
Ansu Fati i dashuruar me Barcelonën: Dua ta kaloj të gjithë karrierën këtu Ansu Fati dëshiron të qëndrojë për gjithë karrierën te Barcelona. Në një intervistë për Barça TV, Fati tregoi se ndih
Kush është biznesmeni që po i rrezikon karrierën prokurorit Besnik Muçi Anëtari i Gjykatës Kushtetuese, Besnik Muçi, po përballet me Kolegjin e Apelimit në kuadër të procesit të Vettingut.
Pas ndarjes nga Stresi, Keisi tregon planet e qarta për karrierën dhe familjen (FOTO LAJM) Keisi ka ndarë disa informacione private mbi famijen dhe karrierën që dëshiron të ndjekë! Nëpërmjet një bashkëbisedim
Publikoi padashje foton intime, këngëtarja i jep fund jetës Një ngjarje e rëndë ka tronditur fansat në Korenë e Jugut. Këngëtarja e njohur e “K-Pop” Choi-Jin-Ri, është gjetur e
Nainggolan flet për Romën: Dhashë gjithçka për atë skuadër, doja ta mbyllja karrierën në Olimpico Radja Nainggolan është rikthyer te Cagliari, skuadër që e bëri të famshëm mesfushorin belg. Pas një aventure jo të mi
Lanë gjithçka për karrierën ndërkombëtare, VIP-et shqiptare që nuk ia dolën dot (FOTO LAJM) Sigurisht që një sukses përtej kufinjve, është ajo që e kërkojnë të gjithë VIP-at shqiptarë shkruan Albeu.com. Por s
Pasi anuloi të gjithë koncertet, çfarë po bën Fero për karrierën e tij (VIDEO) Ditën e djeshme Fero bëri një njoftim të rëndësishëm për fansat e tij. Ai tha se ka anuluar të gjithë koncertet për m
Tahiri mesazh Ramës: Askush nuk e ka në dorë karrierën time politike (FOTO LAJM) Saimir Tahiri ka qenë i drejtpërdrejtë, i qeshur por edhe mjaft kërcënues në konferencën e sotme për shtyp duke lëshuar
Rama përjashton përfundimisht Tahirin nga PS: Dënimi i mbylli karrierën politike Kryetarja e Komisionit të Sigurisë Kombëtare Ermonela Felaj, njëkohësisht deputete e shumicës socialiste në Kuvendin e S
Pas largimit nga “Xing me Ermalin” , Mamaqi paska plane të mëdha për karrierën e tij (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Ermal Mamaqi konfirmoi se nuk do të ketë një sezon të ri të emisionit “Xing me Ermalin”. Ai njoftoi se
Owen vrer për Capellon: Ai është plehrë, më shkatërroi karrierën Michael Owen vazhdon të tërheqë vëmendjen e publikut me qëndrimet e tij në librin “Reboot”, që po publikohet pjesë-pjesë
Sapo kishte nisur karrierën, reperi 19 vjeçar dënohet me 55 vite burg Reperi i ri Taymor ‘Tay-K’ McIntyre, 19 vjeç, u dënua me 55 vjet të martën në Fort Worth në Texas, transmeton Indeksonli
Zyrtare: Fernando Torres tërhiqet nga futbolli Fernando Torres ka njoftuar fundin e karrierës në futbollin aktiv. Sulmuesi spanjoll, që vesh fanellën Sagan Tosu, nj
Salah refuzon ofertat 150 milion euro të ardhura nga Reali dhe Juventusi Sulmuesi i Liverpoolit, Mohamed Salah është duke u kërkuar me ngulm nga skuadrat më të mëdha në Evropë. Për shërbimet
Flet vëllai i Higuain: Do ta mbyllë karrierën te Juventusi Juventusi ende nuk i ka të qarta idetë për sezonin e ardhshëm ku si fillim duhet të emërojë një trajner në krye të stoli