999 rezultate për

karriere

Myrto Uzuni njeh vetëm rritje në karrierë, kartoni i sulmuesit shqiptar ndryshon vlerë në treg Myrto Uzuni po përjeton momentet më të mira në karrierëne tij. Puna e palodhur dhe përkushtimi i madh po jep frytet
Mosha e duhur për të ndryshuar karrierë Janë të shumë njerëzit që mendojnë të ndryshojnë karrierrën e tyre, por ndryshimi i saj në çdo moshë është paska i ndërl
Si rrallë herë nata më e keqe për dy yjet e futbollit, Messi dhe Ronaldo drejt fundit të karrierës Messi dhe Ronaldo kanë dominuar futbollin botëror për më shumë se një dekadë, duke fituar trofe të shumtë individualë dh
E dhimbshme: Ishte një nga më perspektivët në botë, sulmi në zemër ia ndërpreu karrierën (VIDEO) Talenti i madh Abdelhak Nuri ishte një nga futbollistët më të vlerësuar të shkollës Ajax, por ai e përfundoi karrierën e
Vendimi i Laportas që ndryshoi karrierën e Messit: Barcelona refuzoi të nënshkruajë me CR7 Ronaldinho ishte një mësues i shkëlqyeshëm për Lionel Messin, pasi braziliani e e ndihmoi argjentinasin që në moshë të
Ozil e tregon hapur skuadrën ku dëshiron të vazhdojë karrierën Mesut Ozil vazhdon të jetë futbollist i Arsenalit, ani pse emri i tij po lidhet me kalimin te skuadra të tjera evropiane
Ronaldo arrin më të mirin e historisë, nëse i shënon Interit.. (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka arritur rekordin absolut të historisë së futbollit për sa i përket golave në total të shënuar në ka
Luana tmerroi ndjekësit, po mbyll përfundimisht karrierën televizive? (FOTO LAJM) Luana Vjollca zbuloi para disa ditësh se “Shiko kush luan” po i vjen fundi dhe për këtë sezon. Moderatorja dhe autorja e
Kur George Weah "pushtoi" botën e futbollit Më 16 dhjetor, Timothy Weah u paraqit për takimin e Lillet me Paris Saint-Germainin, disa ditë pas golit të shkëlqyeshëm
Trajneri Besnik Prenga zbulon prapaskenat e karrierës së Myrto Uzunit Padyshim se viti 2020 ishte më i miri i mundshëm për futbollistin e Ferencvarosit dhe kombëtares shqiptare, Myrto Uzuni.
Vështirësi në karrierë: Tenistja 19-vjeçare pozon nudo për të fituar para (FOTO LAJM) Tenistja profesionale Angelina Graovac thuhet se ka hapur një llogari në OnlyFans në një përpjekje për të mbështetur kar
8 yjet që shpëtuan karrierën e tyre në vitin 2020 Sezoni 2020/21 ka bërë që shumë lojtarë të ringjallin karrierën e tyre në kampionatet më të forta. Rol vendimtar kanë
ZYRTARE/ Blerim Xhemaili rikthehet aty ku nisi karrierën si profesionist Mesfushori 34-vjeçar Blerim Xhemaili është rikthyer në kampionatin zviceran, pasi ka vendosur të nënshkruajë për dy sezo
Dëmtimi në gju po ia vështirëson karrierën, Aguero kërkon edhe pak durim nga City Sergio Aguero ka kërkuar edhe për pak kohë derisa të rikthehet nga lëndimi që pësoi në gju javë më parë. Sulmuesi 32-
Shpërthimi vullkanik që ndryshoi karrierën e Robert Lewandowskit (FOTO LAJM) Robert Lewandowski u emërua lojtari i viti nga FIFA në të enjten e kësaj jave, duke mposhtur Cristiano Ronaldon dhe Lion
Futbollistët e rinj që nisën karrierën në stadiume boshe (FOTO LAJM) Londër, dhjetor (The Guardian) – Është ëndrra e secilit futbollist të ri për ta bërë debutimin me ekipin e seniorëve, dh
Po kalon një formë të jahtëzakonshme, Theo: Jam në momentet më të mira të karrierës, nuk rikthehem të Reali Mbrojtësi i AC Milanit, Theo Hernandez mendon se është në momentet më të mira të karrierës. 23-vjeçari është duke shk
"Po më shkatërroni karrierën", Marku i revoltuar pas ndeshjes Florian Marku pas ndeshjes ka thënë se e ka merituar fitoren Ai ka qenë shumë i ashpër me gjyqtarët për të cilët ka t
Reperi shqiptar hap zemrën dhe tregon fillimet e tij në karrierë: Isha i varfër (FOTO LAJM) Gashi është një ndër shembujt më të mirë se suksesi mund të arrihet me shumë punë. Reperi shqiptar i ka ngjitur një nga
Gabimi që George Clooney nuk ia ka falur vetes për 24 vite Ai është një nga aktorët më të mirë të brezit të tij. I përket një liste të yjeve të Hollivudit dhe të imagjinojmë se ai