999 rezultate për

karriera

I zhdukur në det, tifozët e Nantes nderojnë Sala-n (VIDEO) Emiliano Sala sapo kishte firmosur për ekipin e Cardiffit por tifozët e ish-ekipit të Nantes kanë nderuar futbollistin
I zhdukur në det, kjo është karriera e Emiliano Sala I nisur nga Argjentina, vetëm 20 vjeç, mbërrin në Francë te Bordo. Agjenti i tij është vëllai i Gonzalo Higuain. Bëhet f
De Rossi: Karriera drejt fundit, dua të bëhem trajner Daniele De Rossi e pranon se kariera e tij në futboll si futbollist po i vjen fundi. Italiani tashmë është 35 vjecar dhe
Karrierat e së ardhmes flasin në Tiranë (FOTO LAJM) Të shtunën, më 3 nëntor 2018, duke filluar nga ora 18:00, tek Rogner Hotel në Tiranë do organizohet një event ku folës
Jeta dhe karriera e Lorik Canës do të pasqyrohet në një film dokumentar Lorik Cana është një nga legjendat e futbollit shqiptar. Rrugëtimi i tij prej më shumë se 13 vjet me kombëtaren përfundo
Mund ti shkatërrohet karriera, sa vite burg rrezikon të dënohet Ronaldo për përdhunim Ronaldo, është përfshirë në një skandal të madh kohët e fundit, ku akuzohet nga Kathryn Mayorga për përdhunim, të kryer
Këtij lojtari do ti shkatërrohet karriera nëse nuk fiton ndaj Japonisë Sulmuesi i talentuar i Tottenham, Son Heung-min, për shkak të politikave në shtetin e tij, Koresë së Jugut është vetëm n
Valon Behrami i thotë lamtumirë Zvicrës: Karriera ime me kombëtaren përfundon këtu Mesfushori shqiptar i Zvicrës, Valon Behrami, është pensionuar nga futbolli me kombëtare. Lajmin e ka bërë të ditur v
Karriera e Samir Nasris merr fund, UEFA e dënon akoma edhe më shumë Samir Nasri do të vazhdojë të vuajë edhe më gjatë dënimin për përdorimin e substancave të ndaluara. Francezi është d
Shaqiri rrezikon ti digjet karriera te Liverpool, por ja çfarë thotë ai Xherdan Shaqiri ishte përfolur shumë për një kalim të mundshëm të gjigantët e Premier Leagues, Liverpool dhe më në fundë
Për dashurinë ndaj princit, Meghan sakrifikoi karrierën e saj Të qenurit bashkëshortja e një Princi nuk mund të jetë aq e lehtë sa mendohet. Meghan Markle që pas fejesës së saj m
E gjithë karriera e Iniestas në një 1 minutë, a do i mbani dot lotët? (VIDEO) Kariera e Iniestas tek Barcelona do të përfundojë në fund të këtij sezoni. Spanjolli ka një karrierë pothuajse vjeçar
Buffon e pranon: Karriera ime mbyllet këtu! Kapiteni i Juventusit, Buffon ka vendosur ti thotë mjaft karrirës së tij si gutbollist. Ai ka shprehur keqardhje që
Adrola Dushi merr vendimin fatal: Do heq dorë nga gjithçka! Adrola Dushi përherë di të shkëlqejë. Ish- Missi, shquhet për bukurinë e saj natyrale dhe jo rastësisht është ndër fe
Balerini i famshëm: Si ndikojnë largimet nga shtëpia në martesë dhe karriera e vajzës sonë 13-vjeçare Balerini i famshëm Shqiptar Ilir Shaqiri ka folur në një intervistë për “Panorama Plus”, për jetën e tij profesionale as
Neuer: Nëse dëmtojë përsëri këmbën, karriera ime është në rrezik Portieri i Bayernit të Mynihut, Manuel Neuer, në një intervistë të dhënë për në fqen e klubit, mundohet të shpjegojë gje
Hoqi dorë nga karriera për dashurinë, si e shpërblen Ronaldo të dashurën Georgina Rodriguez prej disa kohësh i është përkushtuar rritjes së vajzës që ka me Ronaldon dhe rolit të “shtëpiakes” du
Adnan Januzaj tregon se si iu shkatërrua karriera nga Van Gaal Adnan Januzaj ka hedhur akuza ndaj ish-trajnerit të tij tek Manchester United, Louis Van Gaal. Ai e akuzon atë se i “shk
Valbona për Silva Gunbardhin: Të këndoja këngën e saj do hiqja dorë nga karriera Në një intervistë të rrallë, dominuar i gjithi nga sinqeriteti , këngëtarja Valbona Mema tregoi në Intv shqetësimin e sa
Karriera muzikore e Ed Sheeran, drejt fundit Duket se Ed Sheeran e ka planifikuar mirë të ardhmen e tij dhe këtë gjë e ka bërë të ditur vetë këngëtari i cili ka mërz