999 rezultate për

karriera

Befason ish-trajneri i Wilderit: Karriera e tij ka përfunduar Mark Breland thyen heshtjen duke folur pas largimit nga menaxhimi i Deontay Wilder. Vitin e kaluar, pas disfatës nga
Dashuria, karriera, shëndeti, financat: Ja si do të jetë viti 2021 për Dashin, Demin, Binjakët dhe Gaforren Dashuria, karriera, shëndeti, financat/ Ja si do të jetë viti 2021 për Dashin, Demin, Binjakët dhe Gaforren Dashi
Dënim i rëndë nga UEFA, mbyllet karriera e arbitrit racist Sebastian Coltescu është bërë njeriu më i përfolur në botën e sportit. Gjyqtari rumun përdor një shprehje raciste nda
Britney Spears i trembet babait, heq dorë nga karriera nëse ushtron kontroll mbi të (FOTO LAJM) Britney Spears ka frikë nga babai dhe nuk do të vazhdojë karrierën e saj për sa kohë që ai ka pushtet mbi të, tha avokat
Karriera e një legjende, si u shndërrua në mit luftëtari nga Dagestani (FOTO LAJM) Khabib Nurmagomedov përmirësoi rekordin e tij perfekt, duke rimarrë titullin në peshën e lehtë në artet marciale të përz
Ronaldo e quajti "më të mirë se veten", nga jeta e natës në trafikant droge, si u rrënua karriera e ish-futbollistit “A mendon se jam i mirë? Ju e thoni këtë sepse nuk e keni parë ende Fabio Paimin”, ishte kjo frazë që Kristiano lëshoi k
Puna, dashuria dhe karriera! Zbuloni parashikimin e horoskopit për sot Dashi Në dashuri duhet të tregoni vëmendje, për histori të reja. Në punë janë disa llogari, që do t’i menaxhoni.
Schillaci, karriera e shkurtër e një ylli që shpërtheu në Botëror "Në njëfarë mënyre, karriera ime zgjati vetëm tre javë". Ky është pohimi nga një lojtar, emri i të cilit shfaqet përkrah
Kjo është fëmijëria dhe karriera e Pierre-Emerick Aubameyang (FOTO LAJM) Pierre-Emerick Aubameyang ka lindur në Laval të Francës në 18 qershor 1989 nga babai i tij Gabonese, Pierre François Aub
"U fundos karriera ime si futbollist", Oni Hysenbelliu rrëfen për herë të parë sakrificën për Anxhelinën (VIDEO) Fatmir Hysenbelliu i ftuar në emisionin “Glamour Zone” ka treguar sakrificën më të madhe që ka bërë për dashurinë. G
Mbappe: Nuk dua t’i marr asgjë Messit por duhet të inspirohem nga karriera e Ronaldos Kylian Mbappe ka folur për idhujt e tij dhe synimet gjatë këtij sezoni me PSG-në dhe Francën. Kylian Mbappe ka synime
Rrëfehet Fero: Nga largimi te On Records, lidhja me Arbenitën dhe karriera (VIDEO) Fero u ka dhënë përgjigje shumë pikëpyetjeve. Pas një pauze, larg intervistave, reperi Fero ka vendosur që ekskluzivisht
Karriera e Vedat Muriqit, nga Liria te Fenerbahçe dhe ëndrra Tottenham Vedat Muriqi është zgjedhur “Futbollisti më i Mirë i vitit 2019” në Kosovë. Ky çmim erdhi falë paraqitjeve madhështo
Befason Messi: Kupa e Botës? Zoti deshi kështu, nuk ndërroj asgjë Pasi është kthyer nga dëmtimi dhe ka fituar Këpucën e Gjashtë të Artë në karrierë, Lionel Messi ka thyer heshtjen për Ty
Rama godet sërish, del live në televizion me mjekër të bardhë e tuta sportive (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama është padyshim një ndër kryeministrat më të përfolur ndonjëherë në Shqipëri. Kjo jo vetëm falë
Merr fund "karriera e binjakëve skifterë", Eduardi përfundon në burg Mund të quhet e mbyllur “karriera” në Itali e binjakëve shqiptarë Edmond dhe Eduard Trushi. Gjykata e Pordenones ka d
Kjo nuk pritej: Niki Minaj heq dorë nga karriera, arsyja do ju përlotë (FOTO LAJM) Nicki Minaj ka habitur të gjithë fansat e saj pas një njoftimi të bërë në Tëitter. Reperja e njohur ka njoftuar se do
Karriera i kthen motrat Vjollca në "rivale", detaje nga rikthimi i Marinës (FOTO LAJM) Marina Vjollca do të rikthehet në ekran pas gati dy vitesh mungesë me një format të ri televiziv i cili do quhet “Klanif
Karriera e Iker Casillas në rrezik, kardiologu jep deklaratën e dhimbshme Ish-portieri i Real Madridit, i cili aktualisht luan me Porton, Iker Casillas, duhet të tërhiqet nga futbolli pas atakut
Karriera e Higuain, nga River Plate te Chelsea (FOTO LAJM) Vetëm gjashtë muaj teMilani, tashmë Higuain do të nisë tani një aventurë të re me Chelsea-n teksa do të ribashkohet me