999 rezultate për

karikator

Ky është momenti kur "maskat" zbrazin karikatorin ndaj 45 vjeçarit në Milot (VIDEO) Janë publikuar pamjet e atentatit të djeshëm të ndodhur në Milot, ku mbeti i plagosur 45-vjeçari, Ylli Ibrahimi. Në v
E ulën në gjunjë dhe i zbrazën karikatorin drejt makinës: Si u trondit Shkodra sot Breshëritë e gjata të automatikut ndaj një makinë mëngjesin e sotëm kanë rikthyer frikën e ngjarjeve të rënda në Shkodër
Me karikatorin plot dhe me mbi 100 mijë euro me vete, si u ndalua Gjuta sot pranë selisë së PS-së Vladimir Gjuta vetëm pesë ditë pasi u la i lirë është kapur nga policia pranë selisë së PS. Gjuta ka tentuar të fute
Shkarkoi karikatorin mbi të dashurin e motrës dhe kushëririn, zbardhet biseda e gardianit me viktimat Gardiani i burgut të Fierit, Martin Skëndaj, ka qëlluar plot 13 plumba mbi komshiun e tij, Manol Rrapaj dhe kushëririn e
Flet dëshmitari që pa ekzekutimin e Malkos: Kanë zbrazur dy karikatorë, të gjitha mbi makinë Kanë kaluar 6 ditë nga vrasja e Santiago Malkos, por policia nuk ka ende asnjë autor të arrestuar për ngjarjen. Një dësh
I zbrazën karikatorin, si i shpëtoi vdekjes së sigurtë i riu nga Tepelena Detaje të reja kanë dalë nga atentati që i bënë 30 vjeçarit Saimir Gjoka gjatë orëve të para të ditës së sotme në Tepele
DETAJET/ Dy karikatorë kallashi, si u ekzekutuan dy të rinjtë në Vlorë (VIDEO) Një krim i rëndë ka tronditur qytetin e Vlorës pak minuta më parë. Si pasojë e të shëntave me arme mësohet se kan mb
Kapen armë jugosllave në këtë qytet të Kosovës Policia e Kosovës gjatë një bastisje në Shtupel të Klinës ka gjetur dhe konfiskuar disa pushkë automatike, revole dhe fi
Dron, armë luftarake, këto gjëra u gjendën në Veri te serbët (FOTO LAJM) Policia ka dhënë detaje shtesë në lidhje me arrestimin e katër personave për vrasjen e politikanit serb në Kosovë, Olive
RENEA rrethon terroristin grek, ku është fshehur ai? Forcat speciale RENEA kanë lokalizuar vendndodhjen e 35-vjeçarit Kostandinos Kaçifa, që qëlloi me kallashnikov forcat e
Operacion antidrogë në Kosovë Operacioni antidrogë i Policisë së Kosovës vë në pranga tre pesona të dyshuar dhe konfiskohen armë, municione, drogë, te
Arrestimi i Gjuriçit, mediat serbe: Policia humbi një karikator me plumba në vendngjarje Mediat serbe kanë vazhduar sot me pretendimet e tyre se aksioni i Policisë së Kosovës për arrestimin e Marko Gjuriçit ka
Gjendet një karikator Kallashnikovi afër vendit ku u mbajt mbledhja e serbëve Përfaqësues të serbëve përfshirë ata të Listës Srpska, dhe ndihmësi i Gjuriq janë mbledhur pikërisht në vendin ku është
Burri plagos me armë gruan në Deçan Policia ka njoftuar se dje në Deçan i dyshuari mashkull ka shtënë me armë zjarri në drejtim të gruas së tij. Viktima ka
Bëhet burrë duke kanosur gruan me armë Policia e Kosovës ka arrestuar në Prishtinë një person pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht dhe
Gjendet armë pa leje në Prishtinë Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prishtinë, pasi që, gjatë kontrollit te i njëjti është gjetur dhe konfiskua
Ndodh edhe kjo/ Gjen dy armë zjarri në shtëpi Policia e Kosovës njofton se një banor në lagjen Dardania të Prishtinës duke renovuar banesën ka gjetur rastësisht 2 arm
Mbi Ervin Dalipajn u zbrazën dy karikatorë kallashi, ja sa plumba e kapën në trup Janë zbardhur detaje të tjera nga atentati që i mori jetën ish-shefit të krimit ekonomik në Policinë e Tiranës, Ervin Da
PAMJE TË RRALLA/ Kur Fatmir Haklaj zbrazte karikatorin e pistoletës në tavolinën e dasmës (FOTO LAJM) Fatmir Haklaj ishte ende i panjohur atëherë për publikun e gjerë, por edhe për banorët e rrethit të Tropojës. Bëhet fjal
Arrestohet një person për tentativë vrasje në Malishevë Policia e Kosovës ka vënë në pranga një person nga fshati Novosellë, komuna e Malishevës, për tentim vrasje. Sipas njoft