999 rezultate për

kardashian

Kim Kardashian sapo bëri flokët ngjyrë neon për arsyen e çmendur Kim Kardashian aktualisht ndodhet në Miami, ku po feston ditët me diell dhe plazhin ashtu siç vetëm ajo di. Ylli i Insta
A e besoni dot? Kim Kardashian tregon peshën dhe i lë të gjithë pa fjalë Është një nga femrat me format më të theksuara në botë. Jo rrallë Kim Kardashian ka ‘thyer’ internetin duke u zhveshur.
Vajza e Majlinda Bregut në stil alla-Kardashian, trullos rrjetin sërish (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë
Çmenduri, a e dini sa fiton Kim Kardashian nga një postim në Instagram? (FOTO LAJM) E keni menduar që me një copy-paste në Instagram të fitoni 500 000 dollar? Kaq duket se ka fituar Kim Kardashian nga mar
Tradhtoi burrin, mamaja e Kardashianëve rrëfen për herë të parë Edhe Kris Jenner bën gabime. Mamaxherja e klanit Kardashian-Jenner rrëfeu në një intervistë për “OBJECTfied” para Harvey
Pasi dështoi në Botëror, Ronaldo i merr punën Kim Kardashian (FOTO LAJM) Pavarësisht se Ronaldo dështoi për t'a dërguar Portogalinë në finalen e Botëtorit, ai ka vendosur të nisë një etapë në j
Plas keq sherri mes klanit Kardashian-Jenner, vajzat grinden në sy të kamerave Klani i Kardashian/Jenner, prej vitesh tani mund të ndiqen përmes sezoneve që transmetohen në televizione, nëpërmjet ser
Këngëtaret shqiptare shpenzojnë 20 mijë dollar për të kopjuar Kim Kardashian Këngetaret Fjolla Morina dhe Ingrit Gjoni do të vijnë me një duet këtë sezon veror. Këngëtaret shqiptare shkruan Priv
Brenda garderobës marramendëse të mamit të Kim Kardashian (FOTO LAJM) Kendall Jenner publikoi në Snapchat një video ku na tregon dollapin e të ëmës dhe ne të gjithë u bëmë zileqare. Dolla
Jeni tallur me ato që veshin taka me streçe, epo shikoni motrat Kardashian (FOTO LAJM) Motrat Kardashian janë në qendër të vëmendjes së mediave për çdo veprim të tyre. Kim dhe Kylie kanë shfaqur format e
Takimi i Trump me Kim Kardashian jep rezultate, lirohet gjyshja e dënuar për drogë Duket se takimi i Kim Kardashian për 45 minuta në Shtëpinë e Bardhë me Presidentin e SHBA-ve Donald Trump ka sjellë edhe
Trump ndan një fotografi të "takimit të madh" me Kim Kardashian (FOTO LAJM) Donald Trump ndau një fotografi të Kim Kardashian në Zyrën Ovale pas një takimi të madh me diskutimin e saj mbi reformën
Khloe Kardashian fal tradhëtinë për hir të dashurisë Ylli i “Keeping up with the Kardashians” ka vendosur t’i japë edhe një tjetër shans partnerit të saj tradhëtar Tristian
Në familjen Kardashian ka një tjetër tradhti? (FOTO LAJM) Kylie Jenner ka lindur një vajzë të vogël. 20-vjeçarja vendosi të bëjë të ditur këtë lajm të dielën përmes një postimi n
Fustani skandaloz i Bleona Qeretit në "Oscar", e kishte një qëllim të fshehur Pas mbrëmjes së ndarjes së çmimeve ‘Oscar’, Bleona Qereti, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me fustanin e saj që i ekspoz
Tradhti një ditë para lindjes, Kim Kardashian flet për skandalin në familje E ftuar në Ellen TvShow kësaj here ka qenë Kim Kardashian. Ndër të tjera, ylli i “Keeping Up With The Kardashian” ka fo
Armina kopjohet nga bisha botërore e Instagramit, dhe këtë e tha publikisht Kim Kardashian mund të ketë bërë namin në internet me fotot e saj në plazh, pozat seksi mbi dërrasën e sërfit, por nuk i
Motrat Kardashian me një biznes më pak Kim, Kourtney dhe Khloe Kardashian kanë mbyllur dyqanet e tyre pas 12 vjetësh në këtë biznes. Dyqanet DASH në Los Ang
Adelina Ismaili e bën shqiptare Kim Kardashian Kim Kardashian është një ndër personazhet më me influencë në showbiz-in ndërkombëtar. Shumë vajza e shohin si idhull
E tradhtoi një ditë para lindjes, Khloe merr vendimin për bashkëshortin Khloe Kardashian u bë vetëm një ditë më parë nënë e një vajze. Kudo në media shpërtheu lajmi se në fakt Khloe lindi