999 rezultate për

karburantit

Pikat e karburanteve nëpër Tiranë e rrezikojnë seriozisht jetën e qytetarëve Këto fotografi nuk janë shkrepur në vitet 90’, e as në ndonjë zonë të shkretë ku nuk ka njerëz. Fotografitë dhe planet e
DETAJET/ Motori u përplas me depozitën e gazit, karburanti shpërtheu në flakë Zbardhet e vërteta e shpërthimit të karburantit në Kombinat. Mësohet se shkak për shpërthimin e zjarrit është bërë pë
Shpërthen në flakë pika e karburantit në Tiranë Një zjarr i fuqishëm ka rënë këtë të enjte në zonën e Kombinatit, në një pikë karburantesh. Shkak për zjarrin është b
Humb jetën një person nga shpërthimi i karburantit (VIDEO) Ky është një moment tragjik, teksa shpërthen një pompë në një pikë karburanti në kufi të Bosnjës. Ngjarja ka ndodhur
Ky shtet vendos të ndërpresë përdorimin e internetit, mësoni arsyen Ndërprerja e internetit në Iran ka hyrë në ditën e pestë. Qeveria vazhdon të kufizojë qasjen e qytetarëve në internet pë
Kapet pronari i karburantit që shpërtheu dje në Fier Mëngjesin e sotëm është ndaluar pronari i pukës së karburantit që shpërtheu një ditë më parë në aksin rrugor Fier-Patos
Shpërthim i fuqishëm në pikën e karburantit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Portëz të Fierit. Një shpërthim ka ndodhur në një pikë shpërndarje gazi në këtë zon
Përfundon kontrolli për regjimin automatik në të gjitha pikat e karburantit në vend Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve dhe Drejtoria e Përgjithshme e Metrologjisë, përmbyllën inspektimin e subjekteve të
Një tjetër miliarder vjen me jaht të kursejë milionat e karburantit në Shqipëri Ndërkohë që fermeri e blen naftën me më shumë se 170 lekë për litër, qeveria shqiptare ka zgjedhur që miliarderëve që ka
Vijonte punën, bllokohet karburanti që shpërtheu në Lezhë Tre ditë pas shpërthimit të pikës së karburantit në rrugën Lezhë-Milot, ISHTI ka vendosur të bllokojë pikën e shitjes.
Shpërthimi i karburantit në Lezhë, 7 të plagosur, mes tyre 2 fëmijë Lidhur me ngjarjen e djeshme në Lezhë, ku si pasojë e shpërthimit të pikës së karburantit, mbetën të plagosur 9 persona,
Fillimisht shpërtheu depozita e karburantit pastaj 1 automjet me gaz, detaje të reja nga zjarri në Lezhë Mësohen detaje të reja nga shpërthimi i karburantit në Lezhë mbrëmjen e djeshme, 24 gusht 2019. Siç edhe bëhet me dij
Shpërthen në flakë një pikë karburanti në superstradën Lezhë-Laç, plagosen 6 persona (VIDEO) Shpërthimi i një bombole gazi është bërë shkak për përfshirjen në flakë të një karburanti në kryqëzimin e Shën Kollit në
Vodhën tre herë pikën e karburantit: Dalin pamjet e "aksionit" të bandës së shqiptarëve (VIDEO) Një operacion i policisë italiane i koduar “Kusar”, shpartalloi një bandë përgjegjëse për grabitje të shumta kundër shpë
Një tmerr i vërtetë, shpërthimi i pikës së karburantit plagos 18 persona (VIDEO) Ky është momenti tronditës kur një stacion benzine shpërtheu në një rrugë në Kamboxhi. Si pasojë e shpërthimit mbetën
Shpërthim i fuqishëm pranë karburantit në ish-Bllok, 4 të plagosur (FOTO & VIDEO) Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në zonën e ish-bllokut në një dyqan eventesh.. Nga informacionet paraprake, shpë
Aksioni në Elbasan që gjeti arsenalin e armëve brenda karburantit, shpallet në kërkim pronari Disa ditë pas superaksionit të forcave të RENEA-së në Elbasan, Policia ka shpallur në kërkim një person. Policia ka s
Makina merr flakë brenda karburantit, detaje nga ngjarja që alarmoi Shkupin Dje rreth orës 14.00 në Shkup, në rrugën “Kliment Ohridski”, në pompën e benzinës ka shpërthyer zjarr në një makinë të t
Grabitet me armë pika e karburanti në Vlorë Një grabitje me armë ka ndodhur gjatë natës në Novoselë të Vlorës. Mësohet sy dy persona të armatosur kanë grabitur pikë
Kapet pas 3 ditësh grabitësi i karburantit në Tiranë Policia e Tiranës ka zbardhur vjedhjen e një pike karburanti të ndodhur mbrëmjen e datës 24 janar në Sauk të Vjetër, në