999 rezultate për

karburantin

Basha flet për planin ekonomik të PD: Do heqim taksën "Rama" për naftën Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha deklaroi se kur partia e tij të vijë në pushtet, çdo vit për sektorin e bujq
Tre persona të maskuar grabisin karburantin në Bilisht, sa para morën Një grabitje ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme në Bilisht. Abcnews.al raporton se tre persona me maskuar
Metoda më efikase për të kursyer karburantin e makinës Kursimin e karburantit mund ta arrini edhe me disa këshilla të vogla që e ulin harxhimin. Nëse do t’i përdorni të gji
Shqipëria e varfër, karburantin më të shtrenjtë në Europë Shqiptarëve u duhen mesatarisht 10.3% të të ardhurave ditore për të blerë një litër benzinë, duke e renditur në këtë mën
Dalin pamjet, grabiti me çorape në kokë karburantin (VIDEO) Policia e Vlorës ka bërë të mundur arrestimin e grabitësit të karburantit që ndodhi sot në orën 5:30 të mëngjesit në mbi
Rikthehen maskat, i vënë armën në kokë rojës e grabisin karburantin Mengjesin e ditës së sotme ka ndodhru një grabitje me armë në qytetin e Vlorës. Sipas të dhënave zyrtare, ngjarja ka
Zbulohet e vërteta, ja pse jahti më i madh në botë ndaloi në Shqipëri Ditën e djeshme, kryeminitri Edi Rama plot krenari njoftoi se një jaht superluksoz është ankoruar në brigjet e Sarandës.
Dalin pamjet, si dy shtetasit nga Kurbini grabisin karburantin (VIDEO) Policia ka vënë në pranga dy shtetas, Flakon Tafa 24 vjeç dhe Fatjon Tafën, 27 vjeç, të akuzuar për mkë grabitje në Kurb
Grekët "pushtojnë portet turke me jahtet luksoze Biznësmenët grekë kanë gjetur një zgjidhje të zgjuar për të përdorur karburant të lirë. Ata i kanë mësyrë porteve tu
Mahniti jurinë , historia e pabesueshme e 13 vjeçares (VIDEO) Një nxënëse britanike ka fituar një vend në çerekfinalet e Got Talentit të Amerikës pasi ua nxiti gjyqtarët me zërin e s
Braktiset Fukushima: Qyteti goditet nga rrezatimi që del nga bërthama e tokës (FOTO) Këto imazhe të bezdisshme tregojnë një Fukushima të braktisur, e dëmtuar si pasojë e një rrezatimi nga termocentrali që
Këto janë 5 mënyrat se si ta kurseni karburantin e makinës Të gjithë ata që kanë një makinë problemin më të madh e kanë me konsumin e madh të karburantit. Shumë ankohen se makina
Tmerr në Vlorë, maskat grabisin me armë zjarri karburantin Një grabitje ka ndodhur në Vlorën në orët e vona të natës së mbrëmshme. Policia bën me dije se 3 persona me maska ka
Licencat, bashkia e Tiranës bllokon karburantin "Veliaj" Bashkia e Tiranës ka nisur aksionin për mbylljen e pikave të karburantit të cilat e ushtrojnë aktivitetin e tyre pa lice
Maskat grabisin karburantin në Berat Policia e Beratit bën me dije në një karburant në fshatin Poshnje, tre persona të maskuar dhe të armatosur, i kanë vjedh
Arrestohen rojet pasi tentuan të vjedhin karburantin e makinerive të TAP Roja i një shoqërie Private të Sigurisë Fizike dhe bashkëpunëtori i dyshuar i tij, janë arrestuar ne tentative per te vj
ÇMENDURI/ 25-vjeçarja përplaset me karburantin, shpërthen në flake pompa (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në autostradën Tiranë-Durrës. Burime nga policia bëjnë me dije se
Grabitje në Tiranë, 3 “maskat” lidhin rojen dhe grabisin karburantin Një tjëtër grabitje karburanti ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se 3 persona
Maskat grabisin karburantin me shkop bejsbolli në Durrës Një grabitje ka ndodhur ditën e sotme në orët e para të mëngjesit në Durrës. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodh
Grabitja në karburantin e Korçës, ja lëvizjet që bënë katër autorët e maskuar Mbrëmjen e kaluar në aksin rrugor Korçë-Kapshticë, në afërsi të fshatit Dishnicë, persona të maskuar kanë arritur të gra