999 rezultate për

karburanti

Shpërthim i fuqishëm pranë karburantit në ish-Bllok, 4 të plagosur (FOTO & VIDEO) Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në zonën e ish-bllokut në një dyqan eventesh.. Nga informacionet paraprake, shpë
Aksioni në Elbasan që gjeti arsenalin e armëve brenda karburantit, shpallet në kërkim pronari Disa ditë pas superaksionit të forcave të RENEA-së në Elbasan, Policia ka shpallur në kërkim një person. Policia ka s
Makina merr flakë brenda karburantit, detaje nga ngjarja që alarmoi Shkupin Dje rreth orës 14.00 në Shkup, në rrugën “Kliment Ohridski”, në pompën e benzinës ka shpërthyer zjarr në një makinë të t
Grabitet me armë pika e karburanti në Vlorë Një grabitje me armë ka ndodhur gjatë natës në Novoselë të Vlorës. Mësohet sy dy persona të armatosur kanë grabitur pikë
Kapet pas 3 ditësh grabitësi i karburantit në Tiranë Policia e Tiranës ka zbardhur vjedhjen e një pike karburanti të ndodhur mbrëmjen e datës 24 janar në Sauk të Vjetër, në
E frikshme/ Bora shemb strehën e karburantit, vdes punonjësi Moti i kaq ka përfshirë gjithë vendin këto ditë të ftohta dimri. Reshjet e dendura të borës kanë sjellë viktimën e pa
Çmendet protestuesi: Takim me Macron, ose shpërthej granatën Një person me granatë në dorë ka kërkuar që protestuesve kundër rritjes së çmimit të karburantit në Francë, t’ju mundëso
Shqipëria e varfër, karburantin më të shtrenjtë në Europë Shqiptarëve u duhen mesatarisht 10.3% të të ardhurave ditore për të blerë një litër benzinë, duke e renditur në këtë mën
Shkrumbohen dy makina në Maliq, zbardhet shkaku i zjarrit (FOTO LAJM) Një pikë karburanit në fshatin Velitërnë të Maliqit është përfshirë nga flakët orët e para të mëngjesit të sotëm. Si
Si duhet të veproni nëse në vend të benzinës makinës i hidhni naftë apo anasjelltas Pompimi i karburantit të gabuar në makinën tuaj mund të jetë një gabim i plotë nëse përpiqeni ta përzini atë, por këtu ë
Dalin pamjet, grabiti me çorape në kokë karburantin (VIDEO) Policia e Vlorës ka bërë të mundur arrestimin e grabitësit të karburantit që ndodhi sot në orën 5:30 të mëngjesit në mbi
Arrestohet grabitësi i karburantit në Vlorë, ishte fshehur mes shkurresh Policia e Vlorës ka kapur pak orë pas ngjarjes autorin e grabitjes së karburantit në mbikalimin e Novoselës. Policia
Rikthehen maskat, i vënë armën në kokë rojës e grabisin karburantin Mengjesin e ditës së sotme ka ndodhru një grabitje me armë në qytetin e Vlorës. Sipas të dhënave zyrtare, ngjarja ka
Sekuestrohet karburanti i Habilajve në Vlorë Krimi ekonomik në Vlorë ka sekuestruar karburanti “H Oil”, në pronësi të familjes Habilaj, ku pjesëtarë të saj janë arre
Zbulohet e vërteta, ja pse jahti më i madh në botë ndaloi në Shqipëri Ditën e djeshme, kryeminitri Edi Rama plot krenari njoftoi se një jaht superluksoz është ankoruar në brigjet e Sarandës.
Flet vajza nga Mallakastra: Vodha për t'u hakmarrur ndaj punonjësit të karburantit Ditën e djeshme policia e Fierit ka ndaluar një shtetase si kryetarja e një grupi kriminal që grabiste me armë zjarri ka
Edhe një goditje për gruan që tmerronte karburantet Një tjetër person është arrestuar nga policia e Fierit si i dyshuar për vjedhje me armë të 1 karburanti dhe tentativës p
Dalin pamjet, si dy shtetasit nga Kurbini grabisin karburantin (VIDEO) Policia ka vënë në pranga dy shtetas, Flakon Tafa 24 vjeç dhe Fatjon Tafën, 27 vjeç, të akuzuar për mkë grabitje në Kurb
Grekët "pushtojnë portet turke me jahtet luksoze Biznësmenët grekë kanë gjetur një zgjidhje të zgjuar për të përdorur karburant të lirë. Ata i kanë mësyrë porteve tu
Mahniti jurinë , historia e pabesueshme e 13 vjeçares (VIDEO) Një nxënëse britanike ka fituar një vend në çerekfinalet e Got Talentit të Amerikës pasi ua nxiti gjyqtarët me zërin e s