999 rezultate për

karburanti

Tre persona të maskuar grabisin karburantin në Bilisht, sa para morën Një grabitje ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme në Bilisht. Abcnews.al raporton se tre persona me maskuar
Avioni hedh karburant në parkun e shkollës, përfundojnë në spital 17 nxënës (VIDEO) Një avion pasagjerësh pati probleme në motor dhe bëri një ulje emergjente në Aeroportin Ndërkombëtar të Los Angeles.
Pikat e karburanteve nëpër Tiranë e rrezikojnë seriozisht jetën e qytetarëve Këto fotografi nuk janë shkrepur në vitet 90’, e as në ndonjë zonë të shkretë ku nuk ka njerëz. Fotografitë dhe planet e
DETAJET/ Motori u përplas me depozitën e gazit, karburanti shpërtheu në flakë Zbardhet e vërteta e shpërthimit të karburantit në Kombinat. Mësohet se shkak për shpërthimin e zjarrit është bërë pë
Shpërthen në flakë pika e karburantit në Tiranë Një zjarr i fuqishëm ka rënë këtë të enjte në zonën e Kombinatit, në një pikë karburantesh. Shkak për zjarrin është b
Humb jetën një person nga shpërthimi i karburantit (VIDEO) Ky është një moment tragjik, teksa shpërthen një pompë në një pikë karburanti në kufi të Bosnjës. Ngjarja ka ndodhur
E pazakontë! Makina shpërthen në flakë sapo furnizohet me karburant Një makinë ka shpërthyer në flakë në Korçë por fatmirësiht nuk ka njerëz të lënduar. Një makinë tip BMW e cila sipo k
Ky shtet vendos të ndërpresë përdorimin e internetit, mësoni arsyen Ndërprerja e internetit në Iran ka hyrë në ditën e pestë. Qeveria vazhdon të kufizojë qasjen e qytetarëve në internet pë
Kapet pronari i karburantit që shpërtheu dje në Fier Mëngjesin e sotëm është ndaluar pronari i pukës së karburantit që shpërtheu një ditë më parë në aksin rrugor Fier-Patos
E FUNDIT/ I moshuari gjendet i pajetë pranë një karburanti në Fier Një person i pajetë është gjetur në rrethana të paqarta pranë një karburanti në Fier. Policia shkoi në vendngjarje dh
Shpërthim i fuqishëm në pikën e karburantit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Portëz të Fierit. Një shpërthim ka ndodhur në një pikë shpërndarje gazi në këtë zon
Përfundon kontrolli për regjimin automatik në të gjitha pikat e karburantit në vend Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve dhe Drejtoria e Përgjithshme e Metrologjisë, përmbyllën inspektimin e subjekteve të
Një tjetër miliarder vjen me jaht të kursejë milionat e karburantit në Shqipëri Ndërkohë që fermeri e blen naftën me më shumë se 170 lekë për litër, qeveria shqiptare ka zgjedhur që miliarderëve që ka
Vijonte punën, bllokohet karburanti që shpërtheu në Lezhë Tre ditë pas shpërthimit të pikës së karburantit në rrugën Lezhë-Milot, ISHTI ka vendosur të bllokojë pikën e shitjes.
Shpërthimi i karburantit në Lezhë, 7 të plagosur, mes tyre 2 fëmijë Lidhur me ngjarjen e djeshme në Lezhë, ku si pasojë e shpërthimit të pikës së karburantit, mbetën të plagosur 9 persona,
Fillimisht shpërtheu depozita e karburantit pastaj 1 automjet me gaz, detaje të reja nga zjarri në Lezhë Mësohen detaje të reja nga shpërthimi i karburantit në Lezhë mbrëmjen e djeshme, 24 gusht 2019. Siç edhe bëhet me dij
Shpërthen në flakë një pikë karburanti në superstradën Lezhë-Laç, plagosen 6 persona (VIDEO) Shpërthimi i një bombole gazi është bërë shkak për përfshirjen në flakë të një karburanti në kryqëzimin e Shën Kollit në
Vodhën tre herë pikën e karburantit: Dalin pamjet e "aksionit" të bandës së shqiptarëve (VIDEO) Një operacion i policisë italiane i koduar “Kusar”, shpartalloi një bandë përgjegjëse për grabitje të shumta kundër shpë
Aksident i rëndë në Divjakë, dy makina përfundojnë në karburant Një aksident i frikshëm ka ndodhur midis dy mjeteve pranë një pike karburanti në hyrjen lindore të fshatit Babunjë, Div
Një tmerr i vërtetë, shpërthimi i pikës së karburantit plagos 18 persona (VIDEO) Ky është momenti tronditës kur një stacion benzine shpërtheu në një rrugë në Kamboxhi. Si pasojë e shpërthimit mbetën