999 rezultate për

karburanteve

Lul Berisha i hyn biznesit të karburanteve Lulzim Berisha, i konsideruar nga Prokuroria Shqiptare dikur si kreu i bandës së Durrësit, ka hedhur pas krahëve të kalu
Karaburantet drejt 200 lekë/ litër, taksa e re që shtohet Qeveria ka përfunduar sëfundmi nismën e një viti më parë për të dhënë me koncension personave pranë saj shërbimin e kont
Vendosen sot çmimet e reja të karburanteve në Maqedoni Komisioni Rregullator për Energji sot në mesditë do të bëj të ditur çmimet e reja të derivateve të naftës. Javën e k
Taksë e re për naftën, do vendoset tarifa për të financuar rezervën e sigurisë Listës së gjatë të taksave që qytetarët paguajnë mbi naftën shumë shpejt mund t’i shtohet edhe një tjetër. Pasi e pez
Çmimi i karburanteve në Maqedoni kap majat Qytetarët në Maqedoninë e Veriut me një pagë mesatare prej 24 mijë denarë mund të blejnë 388 litra karburant të naftës,
Ulet çmimi i karburanteve në Maqedoni, tabela me çmimet e reja Prej sot karburanti do të shitet me çmim më të ulët. Sipas vendimit të Komisionit Rregullator për Energjetikë (KRRE) nga
Rriten çmimet e karburanteve në Maqedoninë e Veriuut Benzinat në Maqedconinë e Veriut, prej sonte në mesnatë, shtrenjtohen për dy denarë, ndërsa për një denar nafta dhe vaji
Ndryshojnë çmimet e karburanteve në Maqedoni Nga sonte në mesnatë karburantet në Maqedoni do të kenë çmime të reja, pak më të larta nga ato që i kishin deri tani.
Bëni kujdes, rriten çmimet e karburanteve në botë Rritja e çmimit të karburanteve është bërë e dukshe edhe gjatë ditës së sotme, kryesisht për shkak të bisedimeve tregtar
Edhe në Suharekë ulen çmimet e karburanteve, kur ministri do të gjobisë keqpërdoruesit? Edhe një pompë e karburanteve në Kosovë ka zbritur në mënyrë drastike çmimin e naftës dhe të benzinës. E gjithë kjo u
Eksperti i ekonomisë tregon arsyet për çmimin e lartë të karburanteve Në studion e “Top Talk” është biseduar edhe për nivelin e lartë të çmimit të karburantit në vend, ku rritjet reflektohen
Vazhdon rënia e çmimeve të karburanteve në botë Çmimet e karburanteve i janë afruar nivelit më të ulët gjatë këtij viti gjatë ditës së hënë. Rënie pati edhe në tregjet
Shtrenjtimi i karburanteve, mbledhje urgjente e Autoritetit të Konkurrencës Kryetari i Autoritetit Kosovar të Konkurrencës, Valon Prestreshi, ka bërë të ditur se ka nisur mbledhja e AKK-së për të
A po bëjnë dallavere pronarët e karburanteve në Kosovë Qe tre muaj çmimi i naftës në Kosovë vazhdon të mbetet 1 euro 20 cent. 30 cent më shtrenjtë se vendet e rajonit. Asnjë i
Kaburantet, shqiptarët vidhen nga shteti dhe tregtarët njëkohësisht Tregtia e karburanteve ka shfaqur gjithnjë probleme me cilësinë e ulët të produktit që i ofron qytetarëve. Për Kontroll
VOA plas bombën, garë e manipuluar në koncesionin e karburanteve Një nga shqetësimet që ndjejnë të gjithë drejtuesit e automjeteve është çmimi i lartë dhe cilësia e lëndëve djegëse që p
Habit grabitësi i karburantëve në Novoselë, për këtë i duheshin paratë Mariglen Muftaraj, 27 vjeç, u vu në pranga pasi, nën kërcënimin e armës grabiti dy karburante në një hark kohor prej 5 o
Holandezët ankohen për koncensionin e kontrollit të pompave të karburanteve Paracaktimi i fituesit për konçesionin e kolaudimit të matësve në pikat e tregëtimit të karburanteve dhe gazit është de
Falimenton kompania e njohur e karburanteve, mashtrohen mijëra qytetarë “Mirsevini në Sun Petroleum Albania, distributori zyrtar për Gulf Oil International në Ballkan. Ju lutem formoni numrin
Mesnata do të shënojë rritjen e karburanteve Nga mesnata do të ketë rritje gati për të gjithë derivatet. Çmimet e reja janë: Eurosuper BS 95 rritet për 2 denare, pr