999 rezultate për

karburant

I lidhi dhe i fshehu te rezevuari i karburantit, si shoferi tentoi të kondrabandojë 4 qengjat në doganë (VIDEO) Një automjet është ndaluar në pike doganore të Akapakale që ndan Turqinë nga Siria, ku në brendësi të mjetit u gjetën 4
Po tallej me punëtorët, si u vetëplagos me armë pronari i karburantit Ditën e sotme, pronari i një karburanti u vetëplagos aksidentalisht me armë zjarri pranë biznesit të tij. Irfan Aziz
Goditën shitësin, tentohet të grabitet karburanti në Vlorë Një karburant është tentuar të grabitet në Vlorë ndërkohë që shitësi ka mbetur i lënduar. Grabitësit kanë qëlluar me
"Kokëkuqja" e ngadaltë, Leclercu zbulon problemin Piloti i "Ferrarit", Charles Leclerc, ka deklaruar se një nga arsyet përse "kokëkuqja" këtë sezon të Formula 1 është mja
Vrasja e vëllait të Talo Çelës, autori furnizoi makinën me karburant 20 minuta para ngjarjes Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e Bujar Çelës, vëllai i të shumëkërkuarit Talo Cela. Krimi ndodhi në 17 sht
Basha: Brenda 100 ditëve të para do t’i jepet fund karburanteve pa cilësi Kryetari i opozitës, Lulzim Basha gjatë takimit me fermerët e Lushnjës është zotuar se në 100 ditët e para të qeverisjes
Basha flet për planin ekonomik të PD: Do heqim taksën "Rama" për naftën Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha deklaroi se kur partia e tij të vijë në pushtet, çdo vit për sektorin e bujq
Flakët përpijnë fasonerinë, nis evakuuimi i punonjësve Mëngjesin e sotëm është përfshirë nga flakët në një punishte çantash në Gjirokastër. Mësohet se zjarri ka rënë në kat
Jahti shpërthen në flakë, gruaja "fluturon" në ajër (VIDEO) Një jaht i vogël ka shpërthyer teksa po mbushej me karburant, e si pasojë gruaja që ndodhej mbi të ka “fluturuar” disa m
Po ecte me shpejtësi për të çuar të sëmurin në spital, shoferi përplas pronaren e karburantit Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në një pikë karburanti në dalje të Prrenjasit. Mësohet se një automjet i cili
Sërish?! Pasi u kap mat në një pikë karburanti me Jessica Kadiun, reagon Robert Berisha Robert Berisha ka mohuar të jetë aktualisht në një lidhje me bukuroshen Jessica Kadiu. Në një intervistë për Revistën
Plas armë në Vlorë, të shtëna drejt një karburanti Qyteti i Vlorës mbetet një ndër qytetet më problematike në Shqipëri. Pak minuta më parë janë shënuar të shtëna me arm
Kush janë 6 deputetët pasanikë që morën dieta dhe karburant gjatë pandemisë Qeveria propozoi përgjysmimin e pagave të deputetëve në Parlament në kuadër të situatës së krijuar për shkak të pandemis
Përfitoi lekë për karburant edhe pse ishte i shtruar tek Infektivi, "justifikohet" Alimadhi Deputeti Adriatik Alimadhi u listua në lisën e deputetëve që përfituan lekë për kaburan gjatë pandemisë, edhe pse ai ndo
Tjetër gjest i madh nga Salah, i paguan furnizimin e makinave personave që takon në karburant Mou Salah përvecse është shndërruar në një hero për Liverpoolin, njihet dhe si një person me zemër të madhe i cili nuk
Aktivisti ngre pyetjen: Sa karburant harxhon Alimadhi për të shkuar nga shtrati në banjo? Deputeti Adriatik Alimadhi është bërë pjesë e listës së përfituesve të lekëve për karburant në muajin prill kur e gjithë
Vjedhje e hapur! Nuk lejohej lëvizja, 110 deputetë morën para për karburant gjatë pandemisë Muaj prill i këtij viti shënoi kulimin kufizimeve në kuadër të masave për parandalimin e përhapjes së infeksionit covid-
"Tmerri" i belgëve dhe biznesmenëve, kush është grabitësi i karburanteve që mori letrën e OFL Aleks Prifti wshtw personazhi i radhws i cili ka rwnw nw "rrjetwn" e OFL dhe duhet tw deklarojw pasurinw brenda 48 orwve
Lista e deputetëve që hoqën dorë nga pagesat për karburant, telefon, dietat dhe honoraret Nëse paga mujore neto e një deputeti është 118.215 lekë të reja, përfitimet e tjera si pagesa për telefonin, shpenzimet
Aksident i rëndë në Lezhë, humb jetën 39 vjeçari Një aksident i rëndë është regjistruar në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në aksin Lezhë-Milot. Një makinë ka dalë