999 rezultate për

karathanos

Hyri ilegalisht, terroristi i Peshkëpisë flet për orët në komisariatin shqiptar Ekstremisti grek Babis Karathanos ishte ai që i printe arkëmorit të Konstantinos Katsifas, edhe pse njihet si një person
"Derra të pagdhendru", ekstremisti grek Babis Karathanos i përgjigjet Ramës pas lirimit Ditën e djeshme ekstremisti grek Babis Karathanos ishte ai që i printe arkëmorit të Konstantinos Katsifas, edhe pse njih
Vangjel Dule dhe kryetari i Omones përfundojnë në polici Më në fund policia ka ndërhyrë dhe ka arrestuar 4 ekstremisë grekë që cënuan sovranitetin e shtetit shqiptar. Por men
Kush është ekstremisti anti-shqiptar që u arrestua nga policia Mësohet se në prangat e policisë kanë rënë ekstremisti i njohur Babis Karathanos dhe Anestis Kacis me akuzën e bllokimit
Ndërhyn policia, arreston dy ekstremistë grekë Policia e Shtetit sapo ka arrestuar dy ekstremistë grekë që e kishin bllokuar aksin rrugor në Bularat. Mësohet se të
LIVE/ Varrimi i terroristit grek, ekstremistët bëjnë thirrje për djegien e shqiptarëve (VIDEO) Ka nisur ceremonia e terroristit grek Kostantinos Katsifas që u neutralizua nga RENEA pasi qëlloi me armë ndaj tyre.