999 rezultate për

karanxha

Përçahet Prokuroria prej Bashës, Elisabeta Imeraj akuza vartësve të saj Dosja e shumëpërfolur e hetimit të kryetarit të opozitës Lulzim Basha dhe dy zyrtarëve të tjerë të PD-së gjendet aktuali
Pranga ish-drejtorit të uzinës ushtarake në Elbasan Ish-drejtori i uzinës ushtarake në Elbasan, i shpallur në kërkim për shpërdorim detyre, mësohet se tashmë është vënë në