999 rezultate për

karantinĂ

U infektua me koronavirus, Flor Binaj zbulon i mërzitur si po i shkon karantina (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit Florjan Binaj pak ditë më parë deklaroi se ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Aktori tregoi
Kaloi nĂ« depresion nga karantina, regjisori i famshĂ«m hidhet nga kati i 27 (FOTO LAJM) Steve Bing – babai i djalit tĂ« Liz Hurley, Damian i njohur edhe si playboy i Hollivudit, trashĂ«gimtari i pasurive tĂ« pat
Sulmuesi serb rrezikon burgun, një tjetër shkelje nga karantina Probleme të reja për sulmuesin serb, Aleksandër Prijovic, i cili pak muaj më parë u dënua me arrest shtëpie, pasi kishte
Devis Xherahu tregon si e ndau karantina nga ish-missi: Kishim detyrime Devis Xherahu dhe ish-missi Ertemiona Mejdani janë prej vitesh së bashku në një lidhje dashurie. Në një intervistë muaj
Merr fund karantina! Manastirliu flet për hapjen e madhe Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu deklaroi se nga data 1 qershor, kur edhe do të hapen kufijtë tokësorë, nuk d
Karantina paska lën "pasoja" te Kejvina, modelja paska shtuar goxha peshë (FOTO LAJM) Problemi kryesor në këtë kohë karantine sigurisht që është shtimi në peshë dhe mesa duket as Kejvina Kthella nuk i ka sh
Karantina ndan njĂ« tjetĂ«r çift tĂ« njohur, Megan Fox nĂ« krahĂ«t e reperit amerikan (FOTO LAJM) Prej javĂ«sh nĂ« mediat ‘online’ kanĂ« qarkulluar lajmet se Megan Fox dhe Brian Austin Green i kanĂ« dhĂ«nĂ« fund martesĂ«s sĂ«
ÇfarĂ« i ndodh trurit tuaj kur jeni tĂ« izoluar me partnerin gjatĂ« gjithĂ« kohĂ«s? Karantina ka qenĂ« njĂ« bekim dhe njĂ« mallkim pĂ«r shumĂ« çifte. Shtrohet pyetja: çfarĂ« ndodh nĂ« trurin tĂ«nde nĂ«se je me par
Të lodhur nga karantina, pushuesit i drejtohen Kallmit (VIDEO) Të stresuar nga javët e gjata të karantinimit, njerëzit kanë kërkuar të jenë më pranë natyrës. Në këtë fundjavë të ng
ShampanjĂ« e puro, karantina ''e nxehtĂ«'' dhe luksoze e Françeska Jaçes (FOTO LAJM) Ish-banorja e “Big Brother”, Françeska Jaçe Ă«shtĂ« shumĂ« aktive nĂ« rrjete sociale, ku publikon foto dhe video nga mĂ« tĂ« n
Nga karantina, ylli televiziv "çmend" 3 milion ndjekësit me poza provokuese (FOTO LAJM) Ajo ka qenë duke i argëtuar vazhdimisht ndjekësit e saj gjatë karantinës për shkak të koronavirusit. Dhe ylli i "Geor
Ibrahimovic vendos të kthehet në Itali, e pret karantina sh reprezentuesi suedez fillimisht ka kërkuar një datë të saktë për rifillimin e Serie A, para se të vendos për rikthim
Karantina transformon dukshëm Gattuson (FOTO LAJM) Gennaro Gattuso është shembulli më konkret se sa është në gjendje të ndikojë karantina në dukjen e njeriut. Trajneri
ÇfarĂ« ndodh me ne pas 7 javĂ«sh izolim VetĂ«-izolimi nĂ« shtĂ«pi pĂ«r mĂ« shumĂ« se 7 javĂ«, ka ndikuar ndjeshĂ«m nĂ« shĂ«ndetin mendor tĂ« njerĂ«zve, por jo vetĂ«m. Karant
Dalin nga karantina edhe Klina, Malisheva e Vitia Qeveria e Kosovës ka njoftuar edhe zyrtarisht se ka shfuqizuar ndalimin e hyrje-daljeve në komunat e Klinës, Malishevës
A ishte karantina një masë e nevojshme për të luftuar virusin, apo një gabim i kushtueshëm? Qysh nga fillimi i pandemisë COVID-19, dhe veçanërisht pasi disa vende arritën ta vinin atë nën kontroll, shumë kanë men
Ferizaj del nga karantina pas 21 ditësh Komuna e Ferizajt ka dalë nga karantina. Këtë e ka bërë të ditur kryetari i kësaj komune, Agim Aliu me anë të një pos
"Aktivistë i VV-së u liruan nga karantina", MSH paralajmëron padi ndaj Time Kadriajt Ministria e Shëndetësisë, i ka reaguar deputetes së AAK-së, Time Kadriaj për publikimin e emrave të personave të cilët j
Nga karantina e "nxehtë" e mbesës së ish-presidentit Nishani, modelja nuk përmbahet (FOTO LAJM) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nish
E rëndë në Tajlandë, burri i stresuar nga karantina hedh gruan nga dritarja Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tajlandë, ku një burrë ka hedhur nga dritarja gruan e tij. Dave Mitchell, 46 vjeç h